زمان ثبت نام کلاس اول ابتدایی در سال تحصیلی 95 96

امروز : شنبه 23 تیر 1403
کسب درآمد از طریق فایل

دسته بندی :
بازدید : 405 بازدید
چاپ این صفحه
زمان ثبت نام کلاس اول ابتدایی در سال تحصیلی 95 96

به گزارش پرتال فالکده ثبت نام كلاس اولی ها از اول خرداد 95 آغاز خواهد شد .

علی زرافشان رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش در خصوص شرایط ثبت نام در سال تحصیلی 96-95، گفت : دستور الملل اجرایی ثبت نام دانش آموزان ، با عنایت به سیاست های جدیدی ابلاغی به استان ها ارسال شده و با تدبیر كافی و به كارگیری همه امكانات و پیش بینی ساز وكارهای لازم و طرح در كمیته برنامه ریزی استان و منطقه ، نسبت به اجرای دقیق آن اقدام شود.

وی افزود: ثبت نام همه دانش آموزان و نوآموزان مدارس دولتی و غیردولتی و مراكز پیش دبستانی صرفا از طریق سامانه ثبت نام الكترونیكی دانش آموزان (سناد) انجام می پذیرد و ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان پایه اول ابتدایی از 01/03/95 و سایر دوره های تحصیلی پس از پایان امتحانات لغایت 31/5/95 خواهد بود.

زرافشان ادامه داد : دریافت هرگونه وجه و نیز اخذ تعهد مالی و به استثنای وجوه مربوط به سنجش سلامت ، بیمه، استعلام از ثبت احوال و كتب درسی هنگام ثبت نام در مدارس دولتی در فصل ثبت نام ممنوع است و در اجرای ماده 11 قانون تشكیل شوراهای آموزش و پرورش و آیین نامه مصوب آن دریافت كمك های مردمی مشروط به آنكه داوطلبانه بودن این كه در فصل ثبت نام دریافت نشود ، منعی ندارد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان كرد : مدیران مدارس غیردولتی، شاهد، استعدادهای درخشان و آموزش از راه دور كه برابر مقررات مربوط مجاز به دریافت وجه تحت عناوین خاص در هنگام ثبت نام می باشند میزان آن را همراه با فهرست همه فعالیت ها در تابلو اعلانات مدرسه و در معرض دید اولیای محترم نصب كنند و باید فهرست پرداخت كنندگان با نشانی كامل برای مشاهده ناظران تنظیم و ارائه شود.

رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت : ثبت نام دانش آموزان همه پایه های تحصیلی در مدارس دولتی عادی بدون برگزاری آزمون ورودی ، مصاحبه ، شرط معدل و... صرفا براساس محدوده جغرافیایی مدارس صورت می پذیرد و ثبت نام هنرجویان هنرستان بدون لحاظ محدود جغرافیایی و براساس ضابطه انجام خواهد شد.

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده