فال مجله موفقیت, فال مجله موفقیت 98, فال ماهانه مجله موفقیت 98, فال موفقیت 98

امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1403
کسب درآمد از طریق فایل

بازدید : 1169 بازدید

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول آذر 97 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید

 

توجه : فال تا 5 آذر در سایت درج خواهد شد

بازدید : 1305 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 در سایت فالکده اضافه نخواهد شد .

 

 

 
 

 

 

*******************************************

 

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین فروردین ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین خرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین شهریور ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین آبان ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین آذر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین دی ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین بهمن ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 97 برای متولدین اسفند ماه

 

بازدید : 1191 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97

شما می توانیدفال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید

 

دانلود رایگان فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 : کلیک کنید

 

 

 

 

*******************************************

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین فروردین ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین خرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین شهریور ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین آبان ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین آذر ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین دی ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین بهمن ماه

فال مجله موفقیت نیمه دوم تیر 97 برای متولدین اسفند ماه

 

بازدید : 1404 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97

شما می توانیدفال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید

 

لینک دانلود فال ها با توجه به ماه تولد : کلیک کنید

 

 

 

 

*******************************************

 

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین فروردین ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین اردیبهشت ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین خرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین شهریور ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین آبان ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین آذر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین دی ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین بهمن ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول تیر 97 برای متولدین اسفند ماه

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 598 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول دی ۱۳۹۵

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید .

 

فال متولدین فروردین

جمالش آفتاب هر نظر باد *** ز خوبی روی خوبش خوب تر باد
حالا زمان آن است که با مشخص کردن چارچوبهای زندگی ات اجازه دخالت کردن به هرکسی را ندهی. اگر برای رسیدن به موفقیت لازم است مهارتی را کسب کنی هرچه زودتر اقدام کن چراکه کسانی که علمشان از بقیه بیشتر است زودتر از بقیه به موفقیت می رسند. تجربیات تازه ای خواهی داشت و از آنها درسهای جدیدی خواهی گرفت. امیدت را از دست نده و بدان روزهای خوشی در انتظار تو و خانواده ات است. صبح هایت را با روحیه بالا آغاز کن. بار دیگر هدفهایت را مرور کن و ایمان داشته باش که می توانی به آنها برسی. اگر لازم می بینی با افراد با تجربه مشورت کن. گام هایت را محکمتر بردار و جسارت داشته باش. از حالا به بعد کارهایت بهتر پیش خواهند رفت طوری که شاهد تغییرات آن خواهی بود. به پدر و مادر احترام بگذار. برای عزیزانت حتی شده با شاخه ای گل قدردانی کرده و آنها را خوشحال کن.


فال متولدین اردیبهشت

همای زلف شاهین شهپرش را *** دل شاهان عالم زیر پر باد
از کسانی که مدام نظرشان را تغییر می دهند و حرف جدیدی می زنند دوری کن تا اعصابت به هم نریزد. چرا که این تغییرات مداوم کاسه صبر تو را لبریز خواهد کرد. بیشتر به فکر سلامتی ات باش تا بیمار نشوی و بتوانی کارهایت را به موقع انجام دهی. مسئولیتهایی که به عهده توست را دست کم نگیر و روی کارهایت متمرکز باش. حالا وقت آن رسیده که غیرممکن ها ممکن شوند. ترس به دلت راه نده. به زودی ناشناخته ها مثل روز برایت روشن می شوند. با جنگ و دعوا راه به جایی نخواهی برد پس ستیزه جویی را کنار بگذار. با این کار به آرامش هم خواهی رسید. ممکن است برای مدتی اطرافت وضعیت آشفته ای پیش بیاید. آرامش خود را حفظ کن و حساسیت زیاد از خودت نشان نده. بدان که خداوند بر همه چیز بیناست. خودت را به او بسپار. حتما هر روز صدقه بده. روی زندگی خودت تمرکز کن و به حرف مردم اهمیت نده. کارهایت را با پشتکار ادامه بده.


فال متولدین خرداد

کسی کو بسته زلفت نباشد *** چو زلفت درهم و زیر و زبر باد
این هفته نوبت آن است که به نظم و ترتیب محل کار و زندگی ات رسیدگی کنی. کمدها و میز کارت را منظم کن تا برای پیدا کردن وسایل موردنیازت دچار دردسر نشوی. به زودی به قدری گرفتار کار می شوی که قادر نیستی به چیز دیگری فکر کنی. در همین حال دوستان و اطرافیانت هم از تو درخواستهایی دارند که دیگر در توان تو نیست. دیگر تحمل مسئولیتهای بیشتر را نداری. لازم است دیگران را متوجه این موضوع بکنی و از آنها بخواهی به وظایف خودشان عمل کنند. زندگی را سخت نگیر. اگر روی کار یا موضوعی وسواس داری، خوب است از آن دست برداری تا خودت و اطرافیانت ناراحت نشوند. اگر متاهل هستی بیشتر به فکر همسرت باش. زندگی زناشویی ات را در اولویت قرار بده و سعی کن همیشه برایش جذاب باشی. برای برآورده کن نیازهایش بکوش. آخر هفته را برای استراحت و تجدید قوا اختصاص بده و از زندگی لذت ببر. برای برطرف کردن مشکلات سراغ بیراهه نرو و به حرفهای هرکسی گوش نکن.


فال متولدین تیر

دلی کو عاشق رویش نگردد *** همیشه غرقه در خون جگر باد
انسان با استعدادی هستی. اعتماد به نفست را بالا ببر و خودت را دست کم نگیر. افراد موفق اعتماد به نفس بالایی دارند. تو هم اگر می خواهی موفق شوی باید مثل آنها باشی. از دنیای مجازی فاصله بگیر و به کارهایت بیشتر رسیدگی کن. اگر در حال تحصیل هستی بیشتر به درسهایت توجه کن و حجم درسهای نخوانده را بیشتر نکن وگرنه نتیجه خوبی نخواهی گرفت. با اینکه احساس خستگی می کنی اما لازم است تا پایان سال به تلاشهایت ادامه دهی تا وقتی به کارنامه اعمالت نگاه می کنی از آن راضی باشی. خبرهای خوشی می شنوی. به کار و هنری که به آن علاقه داری روی بیاور و بیشتر روی آن تمرکز کن. بدان موفقیتت حتمی است. کارهایت را نیمه کاره رها نکن. زیرا بعدا مجبور می شوی برای انجام دادن آنها دوبرابر وقت و انرژی بگذاری. صدقه بده و مراقب چشم زخم حسودان باش. از لحظه هایت لذت ببر و در زمان حال زندگی کن. برای حل کردن مسائل و مشکلات زندگی ات اراده ای قوی داشته باش تا موفق شوی.


فال متولدین مرداد

بتا چون غمزه ات ناوک فشاند *** دل مجروح من، پیشش سپر باد
دلواپس چیزی نباش چراکه می توانی مشکلاتت را از راه قانونی حل کنی. به دعاهای پدر و مادر ایمان داشته باش و بدان نتیجه تلاش هایت را طی چند هفته آینده خواهی دید؛ از خداوند کمک بخواه. زمان بیشتری را به افراد خانواده اختصاص بده و در حل مشکلاتشان کمکشان کن. بسیاری اوقات مسائل پیش بینی نشده ای سر راه فرد قرار می گیرد که باعث می شود نتیجه همان چیزی که مد نظر بوده نشود. ذهنت را درگیر آنچه که مربوط به تو نیست نکن و به فکر زندگی خودت باش. هرکس مشکلات خودش را دارد پس انتظار زیادی از دیگران نداشته باش. صبور باش و به خداوند توکل کن. خیلی چیزها باید دست به دست هم دهند تا انسان بتواند در برنامه و هدفش موفق شود. فرد قابلی هستی و قادری کنترل امور زندگی ات را در دست داشته باشی. پس منفی نگر نباش. به علاقه هایت اهمیت بده و از زندگی لذت ببر. شبها تا دیروقت بیدار نمان و سحرخیز باش.


فال متولدین شهریور

چو لعل شکرینت، بوسه بخشد *** مذاق جان من، زو پر شکر باد
لازم است کمی با خودت خلوت کنی و به چند ماه اخیر نگاهی بیندازی و ببینی چقدر از کارهایت راضی هستی. تا پایان امسال لازم است کوشش بیشتری انجام دهی تا مشکلاتت حل شود. با اطرافیانت خوشرفتاری کن و بگذار از تو راضی باشند. سفر زیارتی ای برایت پیش می آید که برایش برنامه ای نداشته ای. زمان رسیدن به آرامش در زندگی ات فرا رسیده است. دلت نمی خواهد کسی تو را نصیحت کند اما لازم است درمورد مسائل و مشکلاتت با یک فرد با تجربه مشورت کنی. اگر انسان مغروری هستی اخلاقت را تغییر بده چون این رفتار باعث رنجش دیگران می شود و باعث می شود روابطتت را با آنها از دست بدهی. هر شخصی به اندازه کافی مشکلاتی دارد که درگیر آنهاست. تو هم لازم است مانند بقیه وقتی دچار مشکلی می شوی تلاش کنی آنها را پشت سر گذاشته و از تجربه ای که برایت به وجود می آید در ادامه زندگی استفاده کنی. رازهایت را پیش کسی فاش نکن. از دیگران انتظار درک کردنت را نداشته باش چون ممکن است نتواند خودش را جای تو بگذارد.


فال متولدین مهر

مرا از توست هر دم، تازه عشقی *** تو را هر ساعتی، حسنی دگر باد
افکار منفی را به ذهنت راه نده و مثبت اندیش باش. بزودی حرف و حدیثهای اطرافت به پایان می رسند و می توانی نفس راحتی بکشی. ذهنت را باز نگه دار چراکه چیزهای جدیدی می شنوی که می تواند مسیر زندگی ات را عوض کند. انسانی هستی که به حق تصمیم می گیری؛ همین رویه را ادامه بده. به درد دل اطرافیان و دوستانت گوش بده و اگر کمکی از دستت بر می آید برایشان انجام بده. با توجه به رابطه ای که با دیگران داری رفتار مناسبی هم با آنها داشته باش. تعصب چیز بدی است. اجازه نده تعصب باعث شود حقیقت را نادیده بگیری. هنگام معامله حواست جمع باشد و با اشخاص با تجربه مشورت کن. در کارهایت ریسک و شرط بندی نکن چون زندگی چیز ساده ای نیست که با یک اشتباه آن را از دست بدهی. به حقوق دیگران احترام بگذار و قضاوت نکن چون تو به حقیقت مسائل آگاه نیستی. برای خودت و بقیه ارزش قائل باش. روی کارهایت تمرکز لازم را داشته باش تا نتیجه لازم را بگیری. ایده های جدیدی که به ذهنت می رسد را پیگیری کن چون می توانی به موفقیت برسی.


فال متولدین آبان

به جان مشتاق روی توست حافظ *** تو را در حال مشتاقان نظر باد
طوفان ها به زودی تمام می شوند پس خونسرد باش و آرامشت را حفظ کن. برایت یک موقعیت سفر پیش می آید. خوب است آن را از دست ندهی. روابط اجتماعی ات را مورد بررسی قرار داده و فعالیتهای بیشتری انجام بده. زیاد احساساتی نباش و از عقل و درایت برای انجام امورت بهره بگیر. با هر کسی نشست و برخاست نداشته باش. هرکس نقاط ضعف و قوتی دارد که تو هم از این موضوع مستثنا نیستی. سعی کن نقاط ضعفت را بشناسی و سعی کنی آنها را از بین ببری. امسال برایت کوله باری از تجربه فراهم شده که در آینده باعث موفقیت تو خواهد شد. در ماه آینده لازم می شود تصمیم مهمی بگیری. برای این کار حتما از مشورت با افراد با تجربه بهره بگیر. صبور باش چراکه گاهی باید مسائل را رها کنی تا در اثر مرور زمان خودشان حل شوند. از رنگ سبز بیشتر استفاده کن که برای روحیه ات خوب است. سوءظن را کنار بگذار و در رفتارهایت تجدید نظر کن. مراقب باش رابطه عاطفی ات را پیچیده تر نکنی.


فال متولدین آذر

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد *** صد لطف، چشم داشتم و او یک نظر نکرد
دست از لج بازی و قهر و تردید بردار. اجازه نده چیزی باعث وحشت تو بشود. مثبت اندیش باش و از افکار منفی دوری کن. از طرف کسی که به او علاقمندی خبر خوبی می شنوی. افراد موفق از فرصت هایشان به نحو شایسته و هوشمندانه ای استفاده می کنند. پس تو هم حواست جمع باشد تا موقعیتها را از دست ندهی. تلاش و کوششت را بیشتر کن. انسان هرچه تلاش بیشتری انجام دهد، قدر چیزی را که توانسته به دست بیاورد بیشتر می داند. اگر رازی داری آن را فقط به یک فرد قابل اعتماد بگو. با او صحبت کرده و در پی یافتن راه حل باش. کسی را بیهوده منتظر نگه ندار و بیخودی امیدوار نکن. اگر کاری از دستت بر نمی آید همان موقع به او بگو. به زودی طوفان ها به پایان می رسند و شادی و خوشحالی جای ناراحتی را در دلت می گیرد و به ساحل امن و آرامش می رسی. کاری در دست انجام داری. در آن موفق خواهی شد و مورد تحسین خانواده و اطرافیانت قرار می گیری. در روزهای تعطیل و آخر هفته ها استراحت را فراموش نکن.


فال متولدین دی

سیل سرشک ما، ز دلش، کین به در نبرد *** در سنگ خاره، قطره باران اثر نکرد
تولدت مبارک. به زودی همه چیز به روال عادی خود برمی گردد. کمی بیشتر کوشش کن و برای حل مشکلاتت دعا کن. به عبادت بپرداز و از دنیای مادیات کمی فاصله بگیر تا به آرامش برسی. ورزش کردن را در برنامه روزانه ات قرار بده و بیشتر به فکر سلامتی ات باش. یک رژیم غذایی سالم را پیش بگیر تا از کسالت رها شوی. با اصلاح برنامه ریزی هایت اجازه نده کارهای اضافی روی هم جمع شده و مانع رسیدن تو به هدفت شوند. اگر به فکر نقل مکان هستی باید بدانی انجام می شود اما کمی زمان می خواهد. از دوستی با افراد ناباب دوری کن. کسانی را کنار خود نگهدار که باعث پیشرفت تو شده و به تو انگیزه می دهند و در مواقع لزوم کمکت می کنند. پیچیدگی مشکلات و مسائل تو را دچار دلهره نکند. لازم است از شخصی که با تجربه است کمک بگیری. بالاخره مرغ عشق بر بام کسانی که به دنبال عشق هستند خواهد نشست. کسانی که در حال تحصیل هستند کارهای زیادی برای انجام در دو هفته آینده دارند و لازم است از زمانشان نهایت استفاده را ببرند.


فال متولدین بهمن

ماهی و مرغ، دوش ز افغان من نخفت *** وان شوخ دیده بین که سر از خواب بر نکرد
برای رسیدن به هدف اصلی باید اهداف کوتاه مدتی تعیین کنی و خودت را مقید کنی تا در زمان مقرر به آنها رسیدگی کنی. اگر در برخی روابطت دچار مشکل شده ای لازم است نگاه عمیق تری به آنها انداخته و آنها را دوباره بسازی. البته فقط به ظاهر روابط نگاه نکن. با دقت بیشتر به بطن آنها توجه کرده و بعد تصمیم بگیر. معامله ای در پیش داری که دوست داری هرچه سریعتر به سرانجام برسد. اما هنوز موانعی هست که برطرف شدنشان نیاز به زمان دارد. نگران نبوده و مطمئن باش که بالاخره انجام می شود. اگر درمورد کاری احساس می کنی به بن بست رسیده ای با یک فرد با تجربه مشورت کرده و راه حل جدیدی پیدا کن. هر وقت از دست کسی دلخور شدی خودت را جای او بگذار و از زاویه دید او نگاه کن. با این کار مشکل راحتتر برطرف شده و دلخوری پیش نمی آید. اوقات فراغت و بیکاری ات را کنار خانواده و عزیزانت باش و از بودن با آنها لذت ببر.


فال متولدین اسفند

جانا کدام سنگ دل بی کفایت است *** کو پیش زخم تیغ تو جان را سپر نکرد
انسان آینده نگری بوده و از هوش بالایی برخوردار هستی. ایده هایت را جدی گرفته و برای عملی کردن آنها تلاش کن. به افراد موفق نگاه کن و آنها را الگوی خود قرار بده تا تو هم موفق شوی. مسائل کوچک را بزرگ نکن و به هر مسئله ای به اندازه لازم اهمیت بده. بیش از حد احساساتی نباش و عقل و منطقت را به کار بگیر. در کارهای مهم عجله نکن و با صبوری سعی کن تصمیم درست را بگیری. اگر تصمیم اشتباهی گرفتی خودت را سرزنش نکن. انسان جایزالخطاست فقط باید از آن اشتباه درس بگیری و تکرارش نکنی. جاه طلبی را کنار بگذار و به فکر دیگران هم باش. در کارها قضاوت نکرده و هیچ گاه حق را باطل نکن حتی اگر این کار به ضررت تمام شود. تعهدهایت را نادیده نگیر و به عهدت وفا کن. زمان را هدر نده. روابطت با دیگران را مد نظر قرار داده و اگر در رابطه ای مشکلی داری حتما سعی کن آن را برطرف کنی.ا به آرامش برسی. ورزش کردن را در برنامه روزانه ات قرار بده و بیشتر به فکر سلامتی ات باش.

 

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 4681 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید .

 

لینک دانلود فال ها با توجه به ماه تولد : کلیک کنید

 

 

 

 ************************************

QR کد مطلب (مخصوص انتقال مطلب به موبایل و تبلت) 

 

*******************************************

 

 

 

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین فروردین ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین اردیبهشت ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین خرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین شهریور ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین مهر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین آبان ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین آذر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین دی ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین بهمن ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 برای متولدین اسفند ماه

 

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 904 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم شهریور 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه دوم شهریور 95 را با توجه به ماه تولد خود ، در سایت نوجوانه ها مشاهده کنید .

 

برای دانلود فال مجله موفقیت کلیک کنید   :   کلیک

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 1759 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول شهریور 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول شهریور 95 را با توجه به ماه تولد خود ، در این پست از سایت نوجوانه ها مشاهده کنید .

 

برای دانلود فال مجله موفقیت کلیک کنید : کلیک

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 2285 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم مرداد 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه دوم مرداد 95 را با توجه به ماه تولد خود ، در سایت نوجوانه ها مشاهده کنید .

برای مشاهده فال کلیک کنید : کلیک

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 1988 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول مرداد 95 را با توجه به ماه تولدتان در سایت نوجوانه ها مشاهده کنید

 

فال مجله موفقیت سایت نوجوانه ها : کلیک کنید

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 646 بازدید
فال روزانه دوشنبه 7 تیر 1395- فال امروز دو شنبه هفت تیر 1395

 

با خواندن فال روزانه فالکده از اتفاقات مهم و جالب پیش روی خود در روز دوشنبه 7 تیرماه 1395

آگاهی پیدا کنید .

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

 معمولاً مشکلات خانوادگی باعث ناراحتی شما می‌شوند، ولی امروز شما می‌تواند با این مسئله کنار بیایید؛ چرا که احساس می‌کنید می‌توانید در مورد آنچه که در ذهنتان می‌گذرد صحبت کنید و دیگران هم به حرف شما گوش می‌دهند. وقتی که یک گفتگوی آرام و منطقی می‌تواند مؤثر واقع شود و همین طور اسباب ناراحتی شما را فراهم نمی‌کند، دیگر لازم نیست با حرص و جوش خوردن انرژی‌تان را هدر بدهید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 اگر فردی حقیقت را از شما پنهان کرده باشد، امروز که ماه در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه رازها قرار دارد، اطلاعاتی که شما ازش محروم بودید برایتان فاش می‌شود. ما برایتان خبرهای خوبی داریم!! اطلاعات شما نسبت به پیش آمدهایی که قرار است اتفاق بیفتد بیشتر خواهد شد. البته خبر بدی هم براتیان داریم و آن خبر این است که شما باید بیشتر از آنچه که خودتان تمایل دارید دانسته های خود را بالاتر ببرید. با وجود اینکه سازگاری پیدا کردن با دیدگاه های جدیدتان کار سختی است، ولی شما می‌دانید که نادانی و بی‌خبری خوشبختی نمی‌آورد.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 امروز روز مناسبی برای فراموش کردن برنامه‌های دراز مدت و تعهدات عملی نشده می‌باشد. آنها از بین نمی‌روند اما به منظور رسیدن به یک بینش جدید لازم است که بین شما و هدفهایتان فاصله بیفتد. این اتفاق شبیه یک مرخصی یا تعطیلات کوتاه مدت است. امروز فقط به چیزهایی بپردازید که نیاز به توجه فوری دارند و فعلاً به فکر استراحت و آرامش نباشید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

 اگر شما از درگیر شدن با مسائل مالی خسته شده‌اید، اکنون برای بررسی کردن آنچه که باید انجام بدهید تا به مسیر قبلیتان بازگردید زمان مناسبی است. ماه جدید خرداد در دومین خانه شما قرار دارد و سعی می‌کند تا به شما نشان بدهد که چگونه می‌توانید احساس امنیت بیشتری داشته باشید. با اینکه رسیدن به چیزهایی که دوست دارید زمانبر است، ولی همین الان هدفهایتان را طبقه‌بندی کنید و کارهایی را که شما را به آنها نزدیکتر می‌کند انجام دهید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

 شما صادقانه اعتراف می‌کنید که اگر مثل دیگران با پختگی کامل وظایفتان را انجام ندهید، خیلی چیزها را از دست خواهید داد. اما اکنون زمان کافی و مکان مناسب برای انجام دادن مسئولیتهایتان وجود دارد. شما اکنون سهم خودتان را انجام داده‌اید و درحالی که کودک درون شما شروع به ظاهر شدن کرده است دوباره زمان تفریح کردن نیز فرا رسیده است. فقط به خاطر اینکه دوست دارید قدری هم خوش باشید در مورد خودتان آنقدر با منفی بافی قضاوت نکنید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

بازی کردن نقش یک گزارشگر تبلیغاتی کاری نیست که شما به عنوان کاری تفریحی انجام دهید، اما ظاهراً امروز چاره دیگری جز انجام دادن این کار ندارید. این کار یک شغل جدی است و شما برای این کار باید به همه اتفاقاتی که قرار است بیفتد پی ببرید. اگر به بن بست خوردید تسلیم نشوید. مادامی‌که شما زیاد به خودتان سخت نگیرید کارتان استمرار نخواهد داشت.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

 الان زمانی جدی بودن است، البته این حرف لزوماً در مورد مسائل کاری نیست. شما احساس می‌کنید که وظایف زیادی دارید، در حالیکه احساسات و علایقتان شما را به سفری دور و دراز از عجایب می‌کشاند. فقط یادتان باشد که نتایجی که امروز شما بدانها دست یافته‌اید، لزوماً نتایج صحیحی نیستند. توجه کردن به جزئیات می‌تواند با جریانی آرام شما را برای چند هفته از برنامه‌تان جلوتر بیندازد.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

 امروز به حس ششم خلاقانه خود اعتماد کنید، چراکه امروز شما را در مسیر درستی هدایت می‌کند. به جای اینکه وقتتان را با تجزیه و تحلیل کردن مسائل تلف کنید- که البته بیشتر اوقات هم این کار را می‌کنید- حالا بهترین راه برای چیزهایی که بهشان شک دارید این است که فقط کاری را که احساس می‌کنید درست است انجام دهید. پس اصلاً بر اساس عقل و منطق تصمیم گیری نکنید و به حرف دلتان گوش دهید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

 فقط به خاطر اینکه این روزها دیگران شما را فرد خوبی می‌دانند، دلیل نمی‌شود که شما مجبور باشید به جای نیازهای خود به نیازهای افراد دیگر توجه کنید. شما به خود اطمینان دارید و می‌دانید که بهترین کار را نجام داده‌اید و فرصت این را ندارید که از دیگران هم حمایت کنید. اما اکنون اعتماد به نفس بیش از اندازه داشتن می‌تواند به ضرر خودتان تمام شود؛ نشان دادن ضعف‌های خود شاید مهم‌ترین کاری باشد که حالا می‌توانید انجام دهید.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

ممکن است امروز دوستان تان از شما ناامید شوند اما نیازی نیست که اوضاع را غیر از آن چیزی که هست کنید. در نهایت رفتار غیرمعمول آنهاست که شما را سرگرم و حتی هیجان زده می‌کند بنابراین نیازی نیست که مانع آنها شوید. سلاح امروز شما این است که به طور کلی همه را قبول دارید. اجازه دهید تا تکروی هر کس کاهش یابد و پلکانی شود برای تعاون و همکاری همه با هم!

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

 امروز عاشق شدن و دوست داشتن برای شما بسیار راحت است و شما می‌توانید بیشتر از گذشته عاشق باشید. اما اجازه دادن به خودتان برای داشتن تخیلات عاشقانه لزوماً به این معنا نیست که  باید آنها را آشکار کنید. رویاهای شما اکنون بیش از حد فعال هستند، پس دقت کنید که چیزها را اشتباه نگیرید و نابجا عمل نکنید. لازم نیست که آرزوهایتان را برای همه افراد دیگر آشکار کنید مگر اینکه آنها واقعاً بخواهند آنها را بدانند.

- فال روزانه در روز 7 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

شاید شما متوجه نشده باشید که دور و برتان چه اتفاقی افتاده است، چرا که به دلیل فشارهای کاری در وادی دیگری سیر می‌کنید. تصور اینکه کائنات برای شما حامل پیام‌هایی هستند شاید فکر احمقانه‌ای به نظر برسد، اما حتی اگر کاملاً آن را باور ندارید باز هم بهش فکر کنید. هم اکنون بهتر است به جایی اینکه خود را به نتیجه‌ای خاص محدود کنید تمان امکانات و راه‌ها را بررسی کنید.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 599 بازدید
فال روز جمعه 14 خرداد 1395 - فال روزانه جمعه 14 خرداد ۹۵

فروردین:

به تازگی دچار مشکلی شده اید که نمی‌توانید هیچ راه حلی را برای پاسخ این مسئله پیدا کنید افکار نادرست و اشتباه بسیاری را در سر می‌پرورانید، گاهی این افکارتان خطرناک می‌شود. اما به شما توصیه می‌کنیم با دلایل منطقی و عقلانی برای حل این مشکل پیش بروید نه با دلایل احساسی. زیرا دلایل و تصمیماتی که از روی احساسات گرفته شود در آینده شما را پشیمان خواهند کرد.

 

 اردیبهشت:

هدفگذاری در کار کافی نیست؛ شما باید امروز حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوب تان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از “شغل” شما قرار دارد بنابراین واقعا شرم آور است که با وجود این منبع قدرتمند حرکت و مسیر روشنی را آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می‌توانید انجام دهید یا اینکه چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد.

  

خرداد:

امروز انرژی زیادی دارید و می توانید در حوزه کاری خود خلاقیت های زیادی داشته باشید. حتی در زندگی شخصی یا فضای داخلی خانه نیز می توانید تغییراتی ایجاد کنید. اصلا امروز زمان تغییرات است. زمان ایجاد تفاوت. کارهایی کنید که تاکنون انجام نداده اید. یا روش کارهای خود را عوض کنید. یا مثلا در اتاق های خانه بچرخید و ببینید جای چه چیزهایی را می توانید تغییر دهید. کارهای دستی یا پروژه های هنری انجام دهید. امروز باید از خلاقیت و احساسات ناب خود استفاده کنید.

  

تیر:

امروز اطرافیان جذب کاریزما و جاذبه شما می شوند. از این فرصت برای جلب توجه فرد دلخواه خود استفاده کنید. امروز سرشار از ایده های خلاقانه برای شما خواهد بود. اما پیش از اجرایی کردنشان حتما درست به آنها فکر کنید. ارتباط های شما هم امروز خوب هستند و خیلی خوب می توانید اطرافیان را درک کنید. این همه هیجان مثبت کمک می کند تا همه کارهای عقب افتاده را خیلی راحت انجام دهید. یا حتی برای تمیز و مرتب کردن خانه وقت بگذارید.

 

 مرداد:

اگر یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان از شما کمک خواست، این کمک را از او دریغ نکنید، چرا که آنها هم در زمان سختی ها و مشکلات همیشه در کنار شما بوده اند و خواهد بود. اگر اولویت را به کارتان بدهید همیشه وقت کافی برای انجام کارهای دیگری که دلتان می خواهد نیز خواهید داشت. اگر در جستجوی عشق هستید وارد دوره خوبی شده اید اما به نفعتان است شتابزده عمل نکنید، نسنجیده حرف نزنید و قبل از هر تصمیمی خوب فکرهایتان را بکنید. متأهل ها هم به حرف های شریک زندگی خود خوب گوش کنند و به او این اطمینان را بدهند که حرف هایش شنیده می شود. مثل همیشه یادتان باشد، عمل کردن مهمتر از حرف زدن است.

 

 شهریور:

آیا تصور می کنید زندگی امروز کمی آشفته است و هیچ چیز سر جای خودش نیست! اما این فقط افکار شما است. اتفاقا انرژی های بسیار خوبی در هوا جاری است و می توانید از آنها برای بهبود اوضاع کاری خود استفاده کنید. امروز فقط کارهایی را انجام دهید که به شما شادی و لذت می دهند. یا به طور مثال، خانه خود را تمیز و مرتب کنید. به صورت کلی، امروز احساسات خوبی خواهید داشت و هر چه به انتهای روز نزدیک می‌شوید، بهتر نیز می شود. از این فرصت برای مهرورزی بیشتر به عشقتان بهره بگیرید.

  

مهر:

امروز تصمیم گرفته اید که برای به دست آوردن اهداف تان با پشتکار عمل کنید، شاید حتی مجبور شوید که در این مسیر کمی ریخت و پاش کنید. اگرچه دیگران ممکن است در برابر تلاش های تان مقاومت نشان دهند، اما شما هیچ علاقه ای ندارید که واکنش منفی آن ها را بپذیرید و دست از کار بکشید. همین طور که چشم به هدف تان دوخته اید سعی کنید تغییراتی را که لازم است انجام دهید.

  

آبان:

امروز سرشار از خلاقیت هستید اما نمی توانید آن را آن طوری که دلتان می خواهد به کار بگیرید. شاید دلیل آن این باشد که پروژه ای در دست اقدام ندارید، ایده هایی به سرتان می زننند، اما نمی دانید آنها را چگونه به کار بگیرید. بهترین کار ممکن نوشتن ایده هایتان است، خود این کار درهایی را به روی شما باز خواهد کرد. حداقل سودی که این کار دارد این است که یک روز دیگر از آنها استفاده خواهید کرد. امروز روزی بی نظیر برای کنار گذاشتن عادت های بد است، از فرصت استفاده کنید و آنها را برای همیشه کنار بگذارید. بیش از توانتان مسئولیت به عهده نگیرید، وگرنه مجبور خواهید شد از تفریح خودتان برای تمام کردن این کارها بزنید. امشب یک غذای جدید برای عشقتان بپزید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

 

آذر:

شاگر احساس می‌کنید که در این تعطیلات چیزی را کم دارید،‌ ممکن است بخواهید بیش از حد جبران آن کمبود را بکنید و در انجام آن اغراق کنید. اما این کار زیاد مفید نیست و باعث هم نمی‌شود کسی احساس بهتری داشته باشد. این فقط به خاطر این است که بر احساس گناه خود سرپوش بگذارید. به جای اینکه وانمود کنید که هر چیزی مانند سال قبل است، دلیل این تفاوت را بفهمید. دانستن و پذیرفتن حقیقت بهترین کاری است که همه می‌توانند انجام دهند.

 

 دی:

امروز بیشتر از آن که به برنده شدن بیندیشید باید به این فکر کنید که چطور اوضاع را با یکی از همکارهایتان روبراه کرده و به وضعیت قبلی بازگردانید. گفتن این حرف شاید ساده تر از عمل کردن به آن باشد، چرا که هر یک از شما فکر می کنید حق با خودتان است و این اوضاع را بدتر می کند. به جای این که با هم سر و کله بزنید بهتر است یک واسطه بیابید که بی طرفانه بین شما قضاوت کرده و کاری کند که هر دوی شما راضی باشید. دست از غرور بیجا برداشته و همکاری خوب گذشته تان را ادامه دهید. امروز ممکن است خودتان را با عشقتان درگیر دعواهایی نا خواسته بیابید، حتی شاید ندانید که دعوا بر سر چه چیزی است. برای اجتناب از این دعواها خیلی با احتیاط رفتار کنید.

  

بهمن:

امروز، روز آگاهی شماست که ناچارید به خاطر حفظ تعادل خود از برخی چیزها عقب نشینی کنید.شاید وسط یک دعوا قرار بگیرید و ندانید که حق با کدام طرف است. اما بخواهید که با گوش دادن به هر دو طرف در آن دخالت کنید. با این وجود، اگر به این نتیجه رسیده اید که کاری نمی‌توانید بکنید از عقب نشینی کردن از دعوا نترسید و یک جای آرام و ساکت پیدا کنید تا به جای شنیدن صدای آنها بتوانید با خودتان فکر کنید.

 

 اسفند:

 امروز باید لباس ضدضربه و محافظ به تن کنید. در تیمی که با آنها کار می کنید ایده های زیادی مطرح می شوند و بحث های بسیاری هم پیرامون آنها وجود خواهد داشت. پس خودتان را برای هر نوع انتقادی آماده کنید. احتمال اینکه نظرات شما با مخالفت روبه رو شوند، زیاد است. بدون برنامه ریزی و فکر کردن به انتهای کار، هیچ پروسه ای را آغاز نکنید.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 625 بازدید
فال روزانه دوشنبه 10 خرداد 95 - فال امروز دو شنبه 10 خرداد 1395

 

 فروردین:

امروز ارتباط های شما به طرز عجیبی خوب پیش می روند و موجب تعجب خودتان نیز می شود. همه غبار تردیدها کنار می روند و می توانید درک و دید درستی به همه افراد و رویدادها داشته باشید. امروز با دید دقیقی که دارید می توانید دوستی ها یا ارتباط های تازه ای آغاز کنید. ارتباط هایی که هیچ سودی برای شما ندارند را به طور کامل قطع کنید و با آدم هایی که انرژی منفی دارند دوستی خود را ادامه ندهید

 

اردیبهشت:

امروز روز متفاوتی برای شما می باشد، پس هر پروژه ای که رویش کار می کرده اید را تمام کنید تا برای دریافت پروژه های جدید آماده باشید. جرقه های شروع کار قبلاً روشن شده اند، اما سعی نکنید به منظور روشن نگهداشتن آتش آنها را کنترل کنید. بهترین حرکت برای شما اکنون این است که به سمت برنامه های کاری شخصی تان رفته و تا جایی که امکان دارد سریع حرکت کنید.

 

خرداد:

شما احساس می‌کنید که در محل کار باید بر مقاومت افراد دیگر چیره شوید. شما آماده هستید که برای عضو شدن در تیم هر کاری را انجام دهید، اما ظاهرا یک نفر بدون هیچ دلیل واضحی با شما مخالفت می‌کند. به جای تلاش برای ایجاد کردن ارتباط عاطفی، سعی کنید فقط کمی‌تغییر جهت بدهید. اگر فرد مذبور کناره گیری شما را ببیند، خودش فضایی را برای صحبت کردن با شما فراهم می‌کند.

 

تیر:

امروز حس و حال بسیار خوبی دارید. سرشار از شادی و انرژی های مثبت هستید. از این فرصت برای شکل دادن به رویاهای جدید استفاده کنید. اگر تصور می کنید در کارهای خود با مشکلی مواجه هستید، آن را با افراد قابل اعتماد مطرح کنید و از آنها همفکری و مشورت بگیرید. هیچ فرصتی بهتر از زمان حال نیست. در همین لحظه زندگی کنید و لذت ببرید. با عشقتان می توانید برای یک تفریح خارج از شهر یا سفر یک روزه مشورت و برنامه ریزی کنید.

 

مرداد:

قدرت شما در منابع درونیتان نهفته است و امروز درهای این قدرت درونی به سوی شما باز است. خواهید یافت که در مواقع آشوب احساسات شما آرام و تحت کنترل خواهد بود. شما اکنون در زمان آغازهایی نو هستید که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بر شما واجب است که پیش از هرچیز مشکلات درونیتان را حل کنید تا مبادا شما را در آینده به دردسر بیندازند. هر شخصی برای حفظ سلامت خود روش های خاص خودش را دارد، شما مجبور نیستید برای این کار مربی شخصی گرفته و یا خودتان را در باشگاه حبس کنید، کمی پیاده روی و نوشیدن آب فراوان به مرور زمان نتایج بسیاری خواهد داشت. امروز تنبلی را کنار گذاشته و حسابی کار کنید، اما در پایان روز حتما برای عشقتان وقت بگذارید.

 

شهریور:

امروز شما در محل کار و یا در خانه دقت بیشتری دارید، چراکه کمتر دور و بر جزئیات می‌چرخید. در مورد روش تعادل برقرار کردن بین کار و تفریح به حس ششم خودتان اطمینان کنید. این سخن به معنای تنبل شدن نیست؛ بلکه به معنای این است که از روزتان نهایت استفاده را ببرید و البته شاید مجبور شوید تا عصر هم کار کنید.

 

مهر:

شما امروز نمی توانید آن کارهایی که می دانید باید انجام دهید و آن کارهایی که نمی دانید باید انجام بدهید را از هم تشخیص بدهید. حسی به شما می گوید که موقعیتی را از دست داده اید و این موضوع باعث انگیزه شما می شود که در خفا و پنهانی شروع به کاوش و جستجو کنید. شما در حالی که یک سری اطلاعات باارزش را کشف می کنید که شما را به مسیر جدید هدایت می کنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت. اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید داشته باشید.

 

آبان:

اگر به کاری که می کنید علاقه داشته باشید، تمرکز و انرژی تان بیشتر خواهد شد. امروز سرشار از انرژی و شادی و راحتی هستید بنابراین بهترین فرصت برای ثبت نام در باشگاه های ورزشی است. کمی به خودتان تکان دهید اما پای تان را از محدودیت ها فراتر نگذارید. شاید ایده هایی که در ذهن تان دارید در ابتدا عجیب به نظر آیند اما در آینده ای نزدیک به ارزش آنها پی خواهید برد. به دعوت دوست تان پاسخ مثبت دهید. افراد متاهل از زندگی عاطفی خود نهایت لذت را می برند به شرط این که به زندگی خود کمی تنوع دهند. مجردها هم اگر به دنبال معجزه هستند، با تمام افرادی که در طول روز ملاقات می کنند مهربان باشند.

 

آذر:

امروز احساسی عجیب و دلگیر وجود شما را در بر گرفته است. اگر فکر می کنید قرار بوده کاری را انجام دهید ولی یادتان نمی آید که چه کاری قرار بوده بکنید خودتان را اذیت نکنید، به احتمال زیاد این فقط یک توهم اذیت کننده است و چیزی را فراموش نکرده اید. کمی کج خلق هستید و از همکاران گرفته تا اعضای خانواده همه روی اعصابتان هستند و حتی انگار این کار را از روی عمد می کنند. البته که اینطور نیست و شما فقط کمی بداخلاق شده اید، پس به نفعتان است الکی خودتان را به دردسر نیندازید. از لذت های کوچک زندگی همراه با عشقتان لذت ببرید و با دسته گلی زیبا به خانه بروید و او را شاد کنید. اگر عادت دارید همه چیز را طبق روال خاصی انجام دهید بد نیست کمی تغییر در این روند تکراری ایجاد کنید و به رابطه خود تنوعی بدهید.

 

دی:

امروز از همه طرف دعوت می شوید. حس بسیار لذت بخشی است که می توانید در این هوای خوب بهاری بیرون بروید و در میان دوستان شاد باشید. یکی از مشکلاتی که با آن مواجه خواهید بود این است که میان گزینه های موجود، یکی را انتخاب کنید. یا عشقتان مکالمه های صادقانه داشته باشید و هر موضوعی که میان شما بلاتکلیف باقی مانده است را حل و فصل کنید. کار و کار و کار همیشه خوب نیست. کمی هم به زندگی شخصی خود برسید. با دوستان خود صمیمیت بیشتری برقرار کنید. زیرا برای شاد بودن به آدم ها و دوستان خوب نیاز دارید.

 

بهمن:

شما احساس ناراحتی و استرس دارید. شاید دلیل آن بد رفتاری یکی از دوستان تان یا اقوام خانواده تان باشد. فکر می کنید که او تنها به خود فکر می کند و شرایط شما را نادیده می گیرد. اما بهتر است به جای سرزنش او، بار دیگر اولویت های زندگی خود را تغییر دهید. اول به خودتان سپس به دیگران بیاندیشید. شاید نتوانید از دیگران کمک بگیرید یا این که راه درست اش را بلد نباشید اما در کمک کردن به دیگران بسیار دست و دلباز هستید. این کار نه تنها مشکلات را حل می کند بلکه احساس خوبی هم به شما و هم به دیگران منتقل خواهد کرد.

 

اسفند:

شما خدای انجام کارهای تکراری هستید و خیلی خوب می توانید روزمرگی های خود را تکرار کنید. اما دیگر وقتش رسیده تا تغییر کنید. از گوشه امن زندگی بیرون بیایید و کمی تحول ایجاد کنید. مسیرهای تازه برای کارهای خود پیدا کنید. در ارتباط هایتان نگاهتان را عوض کنید. بهترین زمان برای تفکرات عمیق است. به دل و قلب خود رجوع کنید. حتی در ظاهر خانه و زندگی هم تغییر ایجاد کنید. اگر بتوانید با خودتان صادق باشید و تنبلی را کنار بگذارید، شک نداشته باشید اتفاق های بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 677 بازدید
فال هفته دوم خرداد 95

 فروردین:

لازم است که تا نیمه ی هفته، با دقت به دیگران گوش داده و به موقع حرف خود را نیز مطرح نمایید. در این بازه، ارتباطات صحیح از هر زمان دیگری مهمتر و واجب‌تر هستند. سعی کنید اهمیت مسائلی که برایتان مهم هستند را به همکارانتان بفهمانید. مراقب باشید که در این راستا و در نیمه‌ی دوم هفته زیاده روی نکنید؛ ممکن است دیگر به حرف هایتان گوش ندهند. در تعطیلات پایان هفته و با سطح انرژی‌ای که دارید، انتظار حضور دوستانتان را داشته باشید.

 

اردیبهشت:

ترجیح می دادید وقت خود را صرف خانواده تان کنید، اما مسائل کاری در حال گرفتن تمام انرژی شما هستند. هرگز فکر نمی کردید تبدیل به یکی از آن آدم هایی شوید که کار را در اولویت بالاتری نسبت به خانواده ی خود قرار می دهند، و حقیقت هم این است که چنین آدمی نیستید، تنها در هفته ی جاری چند مسئله ی کاری حیاتی نیازمند توجه شما هستند. در روزهای اول هفته کارهای بسیاری را به سرانجام خواهید رساند، اما هنوز هم درگیری پابرجاست. در میانه ی هفته، سعی کنید برنامه ریزی زمانی خود را سر و سامانی دوباره ببخشید. در پایان هفته، وقت خود را به نوعی ماجراجویی خواهید گذراند.

 

خرداد:

در روزهای آغازین هفته، باید آرام، با اندیشه و کمی عجیب غریب رفتار کنید، درست مثل زمانی که منظرید رنگ تازه ای کهبه دیوارها زده اید خشک شود. لازم است که از فکر کردن به خود دست بردارید، اما تا میانه های هفته احتمالاً این اتفاق نخواهد افتاد. آغاز هفته همچون آرامش قبل از توفان خواهد بود، و در میانه ی هفته، شروع پر هیجانی بر سه روز پر حادثه خواهد بود. در پایان هفته، شاید جهت مسیرتان تغییر کند، اما سرعت تان به هیچ وجه کم نمی شود. خانواده و دوستان تان بسیار مهم هستند.

 

تیر:

در آغاز هفته احساس دلهره خواهید داشت. نگران نباشید چراکه به محض آنکه چیزی که آزارتان می‌دهد را عنوان کنید، احساس بهتری خواهید داشت. ممکن است در روز دوم هفته هم هنوز سرعت همیشگی خود را نداشته باشید اما از میانه‌ی هفته تغییرات مثبتی در روحیه‌تان ظاهر خواهد شد. در تعطیلات پایان هفته، عشق و عاشقی پررنگتر از معمول خواهد شد. اگر مجرد هستید که احتمالا با فرد جدیدی آشنا خواهید شد و اگر هم با کسی هستید، وقت خوبی را با هم سپری خواهید کرد. بعد از هفته‌ای پر کار و روزی خوب، وقت استراحت کردن فرا خواهد رسید.

 

مرداد:

راه‌حل مواجه شدن با تنش‌های آغاز هفته، بی‌اعتنایی نکردن است. به فردی که تنش‌ها را ایجاد کرده توجه نمایید تا آرام بگیرد. مهارت خاصی در کنار آمدن با افراد دارید. خوشبختانه در روزهای دیگر هفته چنین مسائلی را نخواهید داشت. روزهای میانی هفته تماما خوشی و تفریح خواهند بود و این در حالی‌است که روزهای پایانی هفته، روزهایی آرام و معمولی. در تعطیلات پایان هفته، قطعه‌ای هنری احساسات‌تان را بر می انگیزد.

 

شهریور:

در آغاز این هفته مراقب بحث‌های احتمالی با مافوق خود باشید. ممکن است رویکرد پسندیده‌ی همیشگی‌تان به عنوان لج‌بازی و یا شاید حتی صفتی بدتر از آن دیده شود. برای حفظ صلح و آرامش ممکن است مجبور شوید که از برخی مسائل بگذرید. در میانه‌ی هفته همه چیز خوب خواهد بود. از اهداف و برنامه‌های حرفه‌ای خود پیشی گرفته و در خانه هم مورد تحسین و محبت قرار خواهید گرفت. در ادامه‌ی هفته و حتی تعطیلات پایان هفته اتفاقات غیرمنتظره‌ی خوبی ممکن است رخ دهد. الگوهای کاری همیشگی با دخالت همکاران و دوستان‌تان جذاب تر از همیشه خواهند شد. در تعطیلات پایان هفته، محبوبیت و شهرت‌تان رو به افزایش خواهد بود.

 

مهر:

در آغاز این هفته، مزد زحمات اخیرتان را خواهید گرفت. برای مدتی تصور می‌کردید که پیشرفتی در هیچکدام از کارها حاصل نمی‌شود اما با اراده قوی‌تان توانستید با وجود دشواری های موجود، به نتایج شیرینی دست یابید. همواره تمام اهداف را دست‌یافتنی می‌بینید که این خصلت شما در میانه‌ی هفته تقویت خواهد شد. دوستان و نزدیکانتان برای کمک به شما دست به هر کاری خواهند زد. با فراهم بودن چنین شرایطی، چالش اصلی چشم دوختن به هدف بعدی‌تان خواهد بود. از تعطیلات پایان هفته برای برنامه‌ریزی و انتخاب حرکت بعدی خود استفاده کنید. این نخستین گام از ماجرایی لذت‌بخش خواهد بود.

 

آبان :

از آن دسته افرادی هستید که به خوبی می‌دانید از زندگی‌تان چه می‌خواهید. در آغاز این هفته برای بدست آوردن چیزی، شهامت ویژه‌ای از خود نشان می‌دهید. در میانه‌ی هفته، اگر چیزی که می‌خواستید را بدست آورید، فراموش نکنید که متنانت و تواضع خود را حفظ کنید. با نتیجه گرفتن از برخی اهداف اساسی در این هفته، خواسته یا ناخواسته در مورد برنامه‌های بلندمدت به فکر فرو خواهید رفت. در پایان هفته رویاپردازی در مورد آینده شروع خواهد شود و در تعطیلات کاری شجاعانه خواهید کرد.

 

آذر:

هفته‌ی خود را با حس خوبی آغاز می‌کنید. دنیا پر از افراد زیباست و حداقل یکی از آنها شما را دوست دارد. روزهای نخست هفته همراه با عشق‌ورزی و محبت خواهند بود. در روزهای پایانی هفته باید توجه خود را بر انجام وظایف‌تان متمرکز کنید. اصلا نگران نباشید چراکه همه‌ی کارهای‌تان را تا پایان هفته به نتیجه می‌رسانید و در تعطیلات هفته فرصت کافی برای گذراندن زمان با همان کسی که می‌دانید را خواهید داشت.

 

دی:

در آغاز هفته، مراقب هر چیز و هر شخصی که کمی متفاوت است باشید. یک مانور حریق، ملاقاتی اتفاقی با یک غزیبه، فرصت انجام کاری که پیش از این تحربه نکرده اید، همه ی این ها پنجره ای به امکان تبدیل و تغییر برای شما هستند. این فرصت را از دست ندهید. در روز های چهارشنبه و پنج شنبه، از خاطر نبرید که بخش مهمی از روابط، فضای شخصی دادن به افراد است و مانع از این نشدن که خودشان باشند. اگر بی دریغ و بی اندازه پشتیبانی کنید، دوست داشته خواهید شد. در فاصله ی روزهای جمعه تا یک شنبه، افسون کننده و جذاب خواهید بود و خوشبختانه به اندازه ی کافی زیرک هم خواهید بود تا بتوانید فرق میان آدم راستین و کسی که ادا در می آورد را بفهمید.

 

بهمن:

هفته‌ی احساساتی‌ای را در پیش خواهید داشت. بیشتر از همه احساس مالکیت و حسادت‌تان تشدید خواهد شد که خوشبختانه تا یکی دو روز بیشتر سنگینی نخواهند کرد. به احتمال خیلی زیادی این روزها حساس‌تر از مواقع دیگر خواهید بود و بهتر است قبل از اینکه بر سر چیزی بیش از حد حساس شوید، به خودتان این نکته را گوشزد کنید که ممکن است در حال زیاده‌روی کردن باشید. در میانه‌ی هفته کسی پیشنهاد معامله یا مشارکتی مالی را به شما خواهد داد که بهتر است اگر آمادگی لازم را ندارید، صریحا این مسئله را اعلام کنید. در روز پایانی هفته و شاید حتی تعطیلات با یکی از دوستان قدیمی خود مجددا ارتباط برقرار کرده که این موضوع ممکن است تمام توجه شما را به خود جلب کند.

 

اسفند:

زیاد به مسائل فکر نکنید. در آغاز هفته این کار شما را خسته و کلافه بر جا خواهد گذاشت. کمی نفس تازه کنید و برای هر کاری که نیاز به قطعیت دارد منتظر روزهای بعد باشید. در روزهای دوم و سوم هفته دوباره به اوج می رسید و آدم های تازه را ملاقات می کنید و از اعتماد به نفس تان لذت می برید. در ادامه ی هفته فرصت های بی نظیری برای پیشرفت، به ویژه در زمینه ی کاری، به دست خواهید آورد. در پایان هفته برای روابط اجتماعی تان وقت بگذارید. برای هر برنامه ی گشت و گذاری که شما چیده باشید، دوستانتان با جان و دل آماده خواهند بود.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 599 بازدید
فال روزانه یک شنبه 9 خرداد 95 - فال امروز یک شنبه 9 خرداد 1395

 

 

فروردین:

معمولاً سعی می کنید افکار خلاقانه ای را که در سر دارید با دیگران در میان بگذارید، اما امروز این قدر انرژی مثبت در اطراف تان جریان دارد که نمی دانید چه وقت باید دست از حرف زدن بکشید. آن قدر اعتماد به نفس تان بالا رفته که ممکن است نزدیک ترین دوستان را با گستاخی برنجانید. باید بدانید که در حال حاضر هرچه می گویید مهم تر از آن چه در واقعیت هست به نظر می رسد. به جای این که به خودتان مغرور شوید بهتر است کمی فروتنی نشان دهید. همه ی این ماجراها را برای روز دیگری بگذارید!

 

 

اردیبهشت:

شما فکر می کنید که روز خوبی دارید و مجبور نیستید کاری را شروع کنید، اما هرچقدر بیشتر به عصر نزدیک می شویم شما بیشتر در فکر فرو می روید. شما می دانید که باید به خاطر جنبه های معینی از زندگی خود شکرگزار باشید و همچنین بیش از اندازه نسبت به مسائلی که نیازمند بهبود و اصلاح کردن هستند آگاهی دارید. بنابراین روی چیزهای بی اهمیت متمرکز نشوید، بلکه روی مسائلی تمرکز کنید که می دانید برای رسیدن به این اصلاحات وجودشان لازم و واجب است.

 

 

خرداد:

اگر به نشانه هایی که از دیگران دریافت می کنید توجه نکنید ممکن است شانس یک رابطه عاطفی خیلی خوب را از دست بدهید. این بدان معنی است که باید برای فهمیدن حرف های دیگران به زبان بدن آنها نیز توجه کنید و فقط به آنچه گفته می شود اکتفا نکنید. البته در حال حاضر اعتماد به نفستان کمی پایین آمده است و این عدم درک صحیح نشانه هایی که دیگران به شما میدهند می تواند ناشی از این مسئله نیز باشد. خودتان را دست کم نگیرید. پس از چندین هفته و یا حتی چند ماه مشکلات پی در پی بالاخره اوضاع در زمینه حرفه ای و زندگی شخصیتان روبراه خواهد شد و نگرانی های اقتصادی شما به زودی برطرف شده و زندگیتان وارد فاز جدید و مثبتی خواهد شد.

 

 

تیر:

امروز با شتاب در مسیرتان پیش می روید و ممکن است نتوانید به راحتی سرعت تان را کم کنید. در حقیقت، به نظر می رسد به کاری که انجام می دهید خیلی اطمینان دارید و ممکن است حرفی بزنید که بعداً پشیمان شوید، اما نمی توانید روی دیگران تأثیر قابل ملاحظه ای بگذارید. به نفع تان است که در مسیری که پیش می روید جانب احتیاط را فراموش نکنید، به این ترتیب اندکی پیشرفت هم در مسیرتان حاصل خواهد شد. فقط قبل از این که وارد عمل شوید، اطمینان حاصل کنید که مسیر درست را انتخاب کرده اید، اگر اکنون احتیاط نکنید بعداً مجبورید بهای سنگینی بابت این ناشکیبایی بپردازید.

 

 

مرداد:

امروز بی حوصله هستید؟ اوضاع ماه و مریخ همه را اینگونه کرده است، اصلا نگران نباشید. امروز به محض اینکه کسی مزاحم تمرکزتان شود یا در کارتان دخالت کند عصبی خواهید شد، رفتاری که در حالت عادی از شخصیت اجتماعی شما کاملا بعید است. حتی اگر کسی به همکاران یا دوستانتان چیزی بگوید شما را در مقابل خود خواهد یافت و تحمل این رفتارها را نخواهید داشت. خبر خوب این است که این حالت شما موقتی است، قرار نیست برای همیشه بداخلاق بمانید و خیلی زود خوب خواهید شد. امروز همراه با عشقتان از زیبایی های زندگی لذت ببرید؛ یک غذای خوب در یک رستوران عالی، پیاده روی زیر نور ماه و یا گوش دادن به موسیقی به هر دوی شما آرام خواهد داد و به خروج شما از این حالت کمک خواهد کرد.

 

 

شهریور:

شاید احساس کنید زندگی مانند گذر کردن از بیابانی خشک است، اما امروز بالاخره به آب و آبادی خواهید رسید. از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید. خواهید دید برخی از افرادی که طی چند هفته گذشته با آنها آشنا شده اید بسیار جالب تر از آنی هستند که در ابتدا فکر می کردید. شما می توانید آن ویژگی های شخصیتی که مانع از پیشرفتتان می شوند را عوض کنید، کافی است تصمیم بگیرید. امروز ممکن است عشقتان با یک غافلگیری خوشایند در منزل منتظرتان باشد. اگر او را خیلی خوب می شناسید و می دانید عمرا اهل چنین کارهایی نیست چرا شما برای غافلگیر و خوشحال کردن او پا پیش نمی گذارید؟

 

 

مهر:

هیچ کس نمی تواند شما را به تنبلی متهم کند، شما در هر زمینه ای از کار و خانواده گرفته تا بازی و سرگرمی با جدیت تمام همه تلاش خود را می کنید. شما با بیشتر افراد به خوبی کنار می آیید، اما همیشه یکی دو نفر آدم عجیب و غریب پیدا می شوند؛ ذهن خود را اصلا درگیر آنها نکنید. این روزها شراکت می تواند بهترین راه حل برای مشکلات اقتصادی شما در زمینه کار باشد، از این فرصت برای شریک شدن با کسی که می تواند در هزینه ها و مخارج به شما کمک کند استفاده کنید، اما یادتان باشد که طرف خود را با دقت و احتیاط کامل انتخاب کنید، حتی اگر به او اطمینان داشته باشید. کنجکاوی ذاتی شما باعث می شود به چیزی بر بخورید که پیش از این متوجه آن نشده بودید، این فرصت برای کسب پول بیشتر به شما کمک خواهد کرد.

 

 

آبان:

امروز بادی عجیب و وحشتناک به زندگی شما می‌وزد و شما نمی‌توانید دقیقاً بگویید که بهتان چه گذشته است. معمولاً شما به نتیجه کار اهمیت می‌دهید، ولی حالا ترجیح می‌دهید که به جای اینکه خودتان را با یک سرگرمی معمولی مشغول کنید به دنبال پیدا کردن گنجینه‌های پنهانی بروید. فقط فراموش نکنید این گنجینه‌ها هیچ ربطی به تفکرات دیگران ندارند، بلکه فقط به ارزشهای شخصی شما و کارهایی که همراه با دیگران انجام می‌دهید ارتباط دارند.

 

 

آذر:

یکی از اعضای خانواده و یا همسایه هایی که برای شما عزیز هستند مجبور به جابجایی و رفتن به جایی دور از شما خواهد شد. این از لحاظ احساسی برای شما بسیار سخت خواهد بود چرا که دلتان نمی خواهد شخصی که برایتان عزیز است از شما دور باشد. اما این می تواند درس خوبی برای یاد گرفتن جدایی برای شما باشد. ممکن است مدتی ذهنتان درگیر این موضوع باشد، اما عادت می کنید هر چند به مذاقتان خوش نیاید. در نیمه دوم روز سعی کنید در خانه نمانید، چرا که ممکن است بحث و دلخوری پیش بیاید و بعد از ظهر روز تعطیل را دلگیرتر از آنچه هست بکند. از خانه بیرون بروید و از هوای زیبای بهاری همراه با عشقتان لذت ببرید.

 

 

دی:

شما در سابق افکاری داشتید که ممکن بود شما را به خطر بیندازد اما اکنون و در حال حاضر از این افکار رهایی پیدا کرده اید. شما به سادگی نگران و غصه دار می‌شوید، بهتر است روی این جنبه روحی تان کار کنید زیرا اگر به همین روند ادامه دهید به مرور زمان دچار افسردگی می‌شوید. بر عکس شما انسان خوش شانسی هستید فقط شما شانس‌های خود را به راحتی از دست می‌دهید و حواس تان به اتفاقاتی که می‌افتند نمی‌باشد.

 

 

بهمن:

امروز سرشار از انرژی های جسمانی و احساسی هستید. هارمونی و هماهنگی های بسیار خوبی با اطرافیان دارید و این به بهبود روابطتان نیز کمک بسیاری می کند. بهترین فرصت برای حرف زدن و مشورت گرفتن از دیگران، امروز است. نوعی جاذبه درونی در شما هست که امروز به شدت مورد توجه اطرافیان قرار می گیرد. شما خیلی خوب می توانید مسایل موجود در زندگی را با نگاهی متفاوت ببینید و راهکار مناسب برای آنها بیابید. از همه انرژی خود استفاده کنید شاید دیگر چنین فرصتی وجود نداشته باشد.

 

 

اسفند:

امروز سرشار از اشتیاق و احساسات عاطفی هستید. به هیچ عنوان آنها را نادیده نگیرید. هر کاری دلتان می خواهد را با شهامت انجام دهید. اما در عین حال، به کلماتی که استفاده می کنید، توجه زیادی داشته باشید. شاید نتوانید بین مسایل کاری یا زندگی شخصی خود تعادل خوبی برقرار کنید. اما از اینکه در مورد احساسات خود صادقانه حرف بزنید هیچ ترسی نداشته باشید.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 456 بازدید

فروردین:

امروز اگر به دنبال کار بروید ممکن است بین شما و یکی از همکاران و یا شریکتان درگیری پیش بیاید و اوضاع ممکن است کمی از کنترل خارج شود. بهتر است از روز تعطیلتان لذت ببرید و وقتتان را با خانواده و کسانی که دوست دارید بگذرانید، همیشه برای کار کردن وقت هست. درست است که شما مملو از انرژی هستید و تمایل زیادی به فعالیت های اجتماعی دارید، اما برخلاف آنچه فکر می کنید انرژیتان پایان ناپذیر نیست و گاهی حتی حوصله دورهمی های دوستانه را هم ندارید. کمی به خود استاحت بدهید و در خانه بمانید. هر نوع رابطه عاطفی که امروز آغاز کنید چندان پایدار نخواهد بود، بهتر است کمی دست نگه دارید.

  

اردیبهشت:

امروز نمی توانید روی مسایل مالی خیلی تمرکز داشته باشید و شاید تصمیماتی که می گیرید چندان درست و منطقی نباشند. بنابراین خیلی روی این مسایل تاکید نداشته باشید. البته از طرفی هم عصبی و کلافه هستید و نمی توانید زیبایی های دنیا را ببینید. خیلی به خودتان سخت نگیرید. در مورد برنامه های مالی بلندمدت فکر کنید. مثلا به خرید ماشین، اما فعلا تصمیم گیری نکنید و همه چیز را به آینده بسپارید.

  

خرداد:

بزرگ فکر کنید. رویاهای بزرگ در سر داشته باشید. هر چقدر آرزوهای شما بزرگ تر باشند، آینده بهتری برای خود رقم خواهید زد. امروز شاید روی ابرها باشید و همه چیز کمی گیج کننده باشد. اما در عین حال، بسیار تشنه کسب دانش هستید. بیشتر علاقه شما هم مطالعه کتاب یا مقاله های متافیزیک است. این را به یاد داشته باشید هیچ کسی به اندازه خودتان شما را نمی شناسد. با خودتان صادق باشید

  

تیر:

ممکن است امروز در محل کارتان شخصی زیاد با شما خوب رفتار نکند اما با این حال روز خوبی است و شما انرژی زیادی دارید که کارهایتان را به خوبی انجام دهید. نیازی نیست که یک جاسوس باشید. حقیقت سرانجام آشکارخواهد شد خواه شما در پی آن باشید یا نه! اما اگر تصمیم داشته باشید که بوسیله آشکار کردن رفتار نامناسب شخصی به پیشرفت این جریان کمک کنید این جریان را بهانه ای برای توجیه اشتباهات تان در کارها قرار ندهید. به هر حال کلمات درست موثر و التیام بخش هستند.

  

مرداد:

شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشته اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهن تان مشغول است. به مرحله ای رسیده اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید اما خوشبختانه دوره‌ای را که سپری می‌کنید به مانند یک امتحان می‌باشد که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید پس شجاع باشید زیرا خداوند تقدیر خوبی را برای تان رقم زده است، در آینده از تمام این موهبات لذت خواهید برد، شکر گذار خداوند خواهید بود.

 

 شهریور:

امروز دوست دارید در مورد همه چیز حرف بزنید و برای عشقتان از هر دری سخن بگویید. ولی اگر قرار است شام رمانتیکی بخورید زیاده روی نکنید. باید گاهی هم به او فرصت حرف زدن بدهید و او هم بتواند احساس خود در مورد این رابطه را ابراز کند. اگر خوب گوش دهید چیزهایی یاد می گیرید. اختلافات با دوستان و شرکا امروز در نقطه ای پیش می آیند. نگران نباشید. در تصویر کلی تر، می توانید روی اهداف بلندمدت بخصوص با دوست یا شاید گروهی تمرکز کنید. صحبت های جدی شرایط را سخت تر می کنند. امروز ذهنتان می تواند همه چیز را به راحتی حل کند. همه چیز را آنطور که هست می بینید و در مورد تصمیمات خود عقلانی و منطقی رفتار می کنید.

  

مهر:

اگرچه صحبت کردن در مورد احساسهایتان می‌تواند تفکرات منفی را از شما دور کند، اما باید حواستان باشد که بیش از اندازه نیز در مورد آنها صحبت نکنید. شما ناخواسته نیروی خودتان را از دست خواهید داد مگر اینکه بخشی از آن را به خودتان اختصاص بدهید. بدون رودربایستی از وسوسه درمیان گذاشتن اطلاعات شخصی‌تان با دیگران، فقط به خاطر اینکه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، دوری کنید.

  

آبان:

زمان جشن و پایکوبی است. خوشبختانه همه چیز بر وفق مراد است. روحیه تان حسابی خوب خواهد بود و خوش‌بینی نیز مزید بر علت می شود تا از همه لحظه های امروز استفاده کنید. اگر پروژه ای را از قبل آغاز کرده اید و هنوز به انجام نرسیده، امروز زمان آن است که آن را تمام کنید. یا اینکه حتی امروز می توانید یک پروژه کاری عالی را آغاز کنید. امروز قدم های مثبتی در زمینه پیشرفت خود می توانید بردارید. هر چه بیشتر بی خیال جزئیات شوید، سریع تر به اهداف و خواسته های خود خواهید رسید.

  

آذر:

سیاره بخت شما به خانه *کار* بازگشته است، و به طور موقت با فشارهایی که رویتان اعمال می‌شود راحت کنار می‌آیید. شاید راه هایی را برای از بین بردن یکنواختی زندگی در نظر گرفته اید، اما الان بهتر است برای مدت طولانی تری شرایط موجود را حفظ کنید. اگرچه برای صبر کردن بیشتر اشتیاق دارید، اما این کار لزوما مشکلات پشت پرده را حل نمی‌کند. اما تنبل نشوید و از خود راضی هم نباشید؛ شما هنوز باید تغییر و تحولاتی در برنامه منظم روزانه تان ایجاد کنید.

  

دی:

در حالت عادی، وقتی در مورد مساله ای هیجان دارید، به هیچ عنوان نمی توانید آن را مخفی کنید. امروز منتظر خبرهای خوب و مکالمات شیرین با عشقتان باشید. سعی کنید روی رفتار خود کنترل داشته باشید و لجبازی یا سرسختی را کنار بگذارید. امروز از عشقتان خیلی چیزهای خوب و جدیدی خواهید آموخت. با قلب و روح خود کار کنید و همه اشتیاق خود را برای این امر بگذارید. وقتی این کار را انجام دهید، خودتان نیز لذت خواهید برد و رضایت بیشتری را حس خواهید کرد.

  

بهمن:

صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه شما می ترسید که مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید شما فکر می کنید کسی که واقعاً دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد که شما چه نیازهایی دایرید، اما لزوماً نباید انتظار چنین چیزی را داشت. اگر شما واقعاً می خواهید رضایتی کامل داشته باشید باید جرأت و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید.

  

اسفند:

معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم‌گیری می‌کنید، اما حالا در هر تصمیمی که می‌گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه کرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممکن است در کارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نکنید که به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و کاری را که صحیح است انجام دهید.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 474 بازدید
فال روزانه شنبه 25 اردیبهشت 95 - فال امروز 25 اردیبهشت 1395

فروردین:

هفته گذشته حسابی خودتان را تحت فشار گذاشتید و با بار مسئولیت های فراوان خودتان را خسته کردید. امروز وقت استراحت مطلق است. تا هروقت که دلتان می خواهد بخوابید و خستگی این هفته را از تن به در کنید. بعد از یک استراحت کامل وقت رسیدن به خانه و خانواده خواهد بود. شما تمام هفته را مشغول کار هستید، آخر هفته باید برای آنها وقت کافی گذاشته و به آنها رسیدگی کنید. بد نیست با هم به پیک نیک بروید، لازم نیست حتما بیرون از شهر بروید، پارک نزدیک خانه تان هم می تواند گزینه خوبی باشد. در مکالمه با دیگران انعطاف پذیر باشید و زیادی روی حرف خودتان پافشاری نکنید تا درهایی به رویتان باز شوند که حتی فکرش را هم نمی کرده اید.

اردیبهشت:

حتی در این طولانی ترین روز سال، هنگامی که در مورد مفهوم زندگی سئوالهایی به ذهنتان خطور می کند، ممکن است مجبور شوید به اعماق تاریک یک شب نفوذ کنید. خوشبختانه این مسأله غامض نسبت به هستی خیلی پایدار نیست، بنابراین شما به زودی قادر خواهید بود به همان رویه واقع بینی خود در زندیگی تان برگردید. اگر از خودتان یا مسیری که در پیش گرفته اید زیاد مطمئن نیستید، قبل از اینکه تصمیم مهمی بگیرد صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد.

خرداد:

عصبانیت غیر منتظره شما کمی تحلیل رفته و تبدیل به رنجشی شده است که دیگر بیشتر از این ادامه نخواهد داشت. امروز بهرام و پلوتو می‌توانند احساسات شما را تحریک کنند. خوشبختانه فعالیت کردن طبق اهدافتان نسبت به قبل برایتان راحت‌تر شده است. دنبال کردن غرایز خود اکنون بهترین سلاح در مقابل نگرش‌های منفی می‌باشد. انتخاب راه طولانی مطمئناً بهترین گزینه شماست.

تیر:

امروز نباید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید، فقط آنها را همانگونه که هستند ابراز کنید. از طرف دیگر فراموش نکنید که درست نیست هر چیزی که در ذهنتان دارید را بیان کنید. بعضی از حس‌ها در انسان وجود دارند که نباید در موردشان با کسی صحبت کرد. اگر قبل از اینکه به نتایج کارهایتان فکر کنید، در مورد تمام نیازها و خواسته‌هایتان با دیگران حرف بزنید، مطمئناً به دردسر خواهید افتاد.

مرداد:

امروز اعتماد به نفس زیادی خواهید داشت. دیگران در شادی و آرامش شما نقشی ندارند اما تغییر حالت شما را درک می کنند. امروز تمام نگاه ها به سمت شما خواهد چرخید و ممکن است حتی غریبه هایی را به خود جذب کنید. فردی نزد شما خواهد آمد و از جذابیت تان با شما حرف خواهد زد. در گفتگو با دیگران همچنان اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. شانس به در خانه شما روی آورده است، آن را از دست ندهید. از رابطه گذشته خود کینه به دل دارید. اگر می خواهید بیش از این اذیت نشوید، همه چیز را فراموش کنید. اگر دید منفی را از خود دور کنید، زندگی تان رو به بهبود خواهد رفت.

شهریور:

اگرچه ممکن است که شما چراغهای سبز را در پیش روی خود بینید، زیرکانه است که شما هنگامی که چراغهای زرد اخطار روشن شدند فعالیت خود را شروع کنید. اگر شما خیلی سریع به سمت جلو حرکت کنید، خواهید توانست به مقاصد نادرست پایان دهید. حتی اگر شما بخواهید با قبول کردن یک پروژه کارتان را شروع کنید و به هرجهت زمانتان را برای آن نیز بگذارید باز هم شما نمی‌توانید معجزه کنید.

مهر:

اگر کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می‌شود و سریعا به دفاع از خود بر می‌خیزید اما بهتر است این حالت عصبانیت و بر آشفتگی تان را کنار بگذارید تا بتوانید دید بهتری نسبت به مسائل مختلفی که برای تان پیش می‌آید داشته باشید. اگر شخصی به شما فرمانی دهد و شما آن را اجرا نمایید اصلا بدین معنا نمی‌باشد که شما ترسو و بزدل هستید این تفکر غلط را به دور بیاندازید. شما به حدی از این امر ناراحت می‌شوید که با ادامه ی این کار ممکن است آسیب‌های جدی را به خود وارد سازید.

آبان:

شما وقتی هنگام رسیدگی کردن به مسئل مالی‌تان با ناسازگاری روبرو می‌شوید، دوست دارید که راحت و بی‌خیال باشید، البته اتفاق خطرناکی هم نخواهد افتاد. این موضوع فقط در مورد مسائل مالی صدق نمی‌کند، بلکه در مورد شخصی هم که شما بر او نظارت دارد اتفاق می‌افتد. تا زمانی که احساس امنیت را در خودتان به وجود نیاورده‌اید حرکت کردن برای شما مشکل است. اما ثبات و پایداری زمانی به وجود می‌آید که در روش و رفتارتان انعطاف پذیر و سازش پذیر باشید.

آذر:

شما امروز در حالیکه دیگران را تشویق می‌کنید که شما را از انزوا بیرون بیاورند، نسبت به همیشه احساس درون نگرانه‌تری دارید. مشکل اینجاست که آنها فکر می‌کنند شما ناراحت و یا حتی افسرده هستید، و کناره گیری شما را اشتباه تعبیر می‌کنند. به آنها بگویید که شما افسرده نیستید -فقط فردی درون نگر هستید- از اینکه مؤدبانه درخواست کنید که به حدود شما احترام گذاشته شود هراس نداشته باشید؛ شما زمان نیاز دارید تا فکر کنید.فکرهای بسیار جالبی در سر دارید، اما عملی کردن آن ها تلاش مضاعف می طلبد. اهداف تان آن قدرها هم بزرگ و دست نیافتنی نیستند، فقط این که برای تحقق آن ها باید با اندیشه ی عمیق تری پیش بروید و مرحله به مرحله گام بردارید. قبل از آن که به سوی مقصد مورد نظر حرکت کنید، به شما توصیه می شود که وقت بگذارید و ببینید دقیقاً می خواهید چه کار کنید. وقتی هنوز چیزهای زیادی مانده که باید به آن ها فکر کنید، عجله کردن اصلاً کار درستی نیست.

دی:

امروز ممکن است آن قدر به نتیجه ی کاری که انجام می دهید اطمینان داشته باشید که بخش مهمی از اطلاعات را نادیده بگیرید. اگرچه همه چیز خوب و مثبت به نظر می رسد، اما نباید از این که چیزی را زیر سوال ببرید وحشت داشته باشید، زیرا همین کنجکاوی ها می توانند نقاط ضعف را آشکار کنند. امروز ممکن است خیال یک ماجرای عاشقانه به سرتان بزند، اما باید با احتیاط با آن روبرو شوید و قبل از هر چیزی همه ی جزییات را به خوبی در نظر بگیرید. خیلی خوب است که به قضیه مثبت نگاه می کنید، اما یادتان باشد که اگر همه ی جوانب را بررسی نکنید و ناپخته وارد عمل شوید، چیزی عایدتان نخواهد شد.

بهمن:

امروز هیچ چیزی جلودار شما نیست. سرشار از انرژی هستید و امروز این فرصت را دارید تا همه کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید. اگر تردیدهای درونی مانع از انجام کارهایی می شود که دوست دارید، امروز همه آنها از بین خواهند رفت. خوش شانسی به شما روی آورده است. همه افکارتان را اجرایی کنید و خیالتان راحت باشد که درست و دقیق انجام خواهند شد. با دید روشنی که امروز به مسایل دارید، رابطه عاطفی خود را نیز بهبود خواهید بخشید.

اسفند:

متاسفانه دوستان و افراد دغل باز و حیله گر زیادی اطراف شما را گرفته اند، شما به خوبی از طرز صحبت کردن و رفتارشان آنها را شناسایی می‌کنید اما بعد از مدتی تمام سخنان شان را از یاد می‌برید و دوباره رابطه جدیدی را با آنها شروع می‌کنید. این نظر و اعتقاد شما اصلا و به هیچ وجه درست نمی‌باشد زیرا با این رفتار خود را از درون خرد می‌کنید و اطرافیان‌تان هیچ گاه متوجه اشتباهات‌شان نمی‌شود.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 5956 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم فروردین 95 شماره 324

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه دوم فروردین 95 را با توجه به ماه تولد خود

در سایت فالکده را در ادامه مطلب مشاهده کنید .

 

ادامه مطلب ... کلیک کنید

 

 فال مجله موفقیت برای متولدین فروردین 95

فال مجله موفقیت برای متولدین اردیبهشت 95

فال مجله موفقیت برای متولدین خرداد 95

فال مجله موفقیت برای متولدین تیر 95

فال مجله موفقیت برای متولدین مرداد 95

فال مجله موفقیت برای متولدین شهریور 95

فال مجله موفقیت برای متولدین مهر 95

فال مجله موفقیت برای متولدین آبان 95

فال مجله موفقیت برای متولدین آذر 95

فال مجله موفقیت برای متولدین دی 95

فال مجله موفقیت برای متولدین بهمن 95

فال مجله موفقیت برای متولدین اسفند 95

 

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 5393 بازدید
فال اوراکل آنلاین رایگان

فال اوراکل یا فال فرشتگان انواع مختلفی دارد و این فال با استفاده از 13 کارت و یا نشانه به سوالات شما پاسخ می دهد.

برای انجام فال اوراکل ابتدا روی یکی از سوالات زیر کلیک کنید و سپس در صفحه جدید ، یکی از کارت ها را انتخاب کنید تا به فال خود دسترسی پیدا کنید .


1 - آیا به مقام و ترفیعی که آرزویش را دارم، خواهم رسید؟
2 - دورنمای شغل فعلی من چیست؟
3 - آیا احتمال دارد در آینده نزدیک شغلم را تغییر دهم؟
4 - آیا می توانم طرحهایی را که دارم به انجام برسانم؟
5 - آیا صرف انرژی برای آنچه در ذهن دارم ثمربخش خواهد بود؟
6 - آیا امور مالی من در این سال بهبود خواهد یافت؟
7 - آیا درمورد مسائل مالی فرد خوش اقبالی خواهم بود؟
8 - آیا خانه ای آرام در محل مورد نظرم خواهم داشت؟
9 - مشکل قانونی من با موفقیت حل می شود؟
10 - چه اتفاقی برایم در آینده نزدیک خواهد افتاد؟
11 - در آینده دور من چه چیزی نهفته است؟
12 - آیا به آرزوهایم خواهم رسید؟
13 - آیا نگرانی هایی که دارم ادامه دار خواهد بود؟
14 - چه زمان احساس سلامتی و شادابی خواهم کرد؟
15 - چه زمان خبری که در انتظارش هستم را خواهم شنید؟
16 - آیا (شیء) گمشده ام را خواهم یافت؟
17 - کدام جنبه از شخصیتم بیشترین تاثیر را در خوشبختی آینده ام دارد؟
18 - کدام ماه امسال برای من بهترین ماه خواهد بود؟
19 - چگونه می توانم بخت خود را در موفقیت و شادی افزایش دهم؟
20 - آیا تا به حال شریک زندگیم را دیده ام؟
21 - شوهر آینده من چگونه خواهد بود؟
22 - بانوی آینده من چه خصوصیات برجسته ای خواهد داشت؟
23 - آیا بچه دار خواهم شد؟
24 - آیا احتمال رابطه عاشقانه بین من و ... وجود دارد؟
25 - آیا من بزودی وارد رابطه عاشقانه ای خواهم شد؟
26 - آیا ... درمورد من فکر می کند؟
27 - محبوبم واقعا درمورد من چه فکری می کند؟
28 - آیا احتمال ازدواج من و ... وجود دارد؟
29 - آیا جدایی ما به آخر می رسد؟
30 - آیا ... به زودی باز خواهد گشت؟
31 - چگونه می توانم روابطم را با محبوبم توسعه دهم؟
32 - آیا ... واقعیت را به من می گوید؟
33 - آیا ... مرا خوشبخت خواهد کرد؟
34 - آیا ... به من وفادار است؟
35 - آیا پیشنهاد ... را بپذیرم؟
36 - آیا باید جواب تلفن ... را بدهم؟
37 - آیا در عشق ... رقیب جدی دارم؟
38 - آیا محبوبم مرا به اندازه روز اول آشنایی دوست دارد؟
39 - در آینده عاطفی من کدام حس غم یا شادی غلبه خواهد کرد؟
40 - بخشیدن ... کار درستی است؟


دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 458 بازدید

امروز اگر احساس کردید کنترل هیچ چیز در دستان‌تان نیست، نگران نباشید چراکه ظرف روزهای آتی مجددا نظم به زندگی‌تان باز می‌گردد. از آشفتگی‌های جاری برای اعمال تغییرات مفید و سازنده بهره بگیرید.
اعتماد به نفس شما به چالش گذاشته می‌شود. با مواجه شدن با مانعی جزیی، روزتان خراب نخواهد شد چراکه شرایط دشوار را تبدیل به وضعیت لذت‌بخشی خواهید کرد. با این حال هرچقدر هم که برای روز خود برنامه‌ریزی کرده باشید، نمی‌توانید از اتفاقاتی که قرار است به وقوع بپیوندند مطمئن باشید.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 549 بازدید
فال سال ۲۰۱۶ متولدین اردیبهشت برج ثور

پیشنهادی ویژه برای فال سال ۲۰۱۶ متولدین اردیبهشت :


در این سال نو به شما توصیه می شود به منظور رفع استرس و تنش،برخی سرگرمی ها و فعالیت های مورد علاقه خودتان را انجام دهید.اوقاتی را به خودتان اختصاص دهید و خلاقیت خود را شکوفا کنید.شما در زندگی تان به چیزهای زیبا علاقه مند هستید،پس بنابراین امسال برای شما فرصت فعالیت در این زمینه فراهم می شود،سعی کنید از این فرصت به خوبی استفاده کنید.


در زمینه تحصیلات


متولدین این ماه امسال در آرمان های تحصیلی خود دچار برخی موانع و تاخیر می شوند.به طور کلی همه افرادی که در این زمنیه تلاش می کنند به موفقیت های تحصیلی خوبی دست خواهد یافت.بعضی از این افراد احتمالا برای تحصیلات در مدارج بالاتر به خارج از کشور نیز سفر می کنند.امسال ممکن است در فضای آموزشی شما رقابت سختی در میان همسالانتان وجود داشته باشد.شما با تلاش صادقانه و اراده لازم می توانید با موفقیت از این مرحله خارج شوید.


در زمینه شغل و کار


در این سال دنیا روی خوش خودش را به متولدین اردیبهشت ماه نشان خواهد داد.تا پایان سال شما می توانید بی تردید و با خیال راحت در زمینه های مالی و اقتصادی ریسک کنید و موفق شوید.فرصت ها را در هوا بقاپید و از آن ها استفاده کنید چون فرصت های از دست رفته دیگر برای شما پیش نخواهند آمد.سال نو میلادی زمان مناسب و خوبی برای درخواست اضافه حقوق یا ارتقای رتبه است چون در این سال مدیران و روئسای شما بسیار از شما راضی و خوشنود خواهند بود.شما در این سال در کارهای مشارکتی بسیار موفق خواهید بود.افرادی که در زمینه کارهای قراردادی و پیمانی فعالیت می کنند در این سال از رشد خوبی برخوردار خواهند شد.اما به کسانی که در زمینه خرید و فروش و شغل آزاد فعالیت دارند توصیه می شود منابع مالی خود را در حد معینی سرمایه گذاری کنند چون سود حاصل از آن بسیار جزئی خواهد بود.


در زمینه سیر و سفر


در سال ۲۰۱۶ برای شما متولدین اردیبهشت ماه سفرهای زیادی پیش بینی نمی شود.امسال احتمالا تنها سفرهای کاری کوتاه پیش روی شما خواهد بود.در این شرایط بهتر است شما روحیه ماجراجویی خودتان را تقویت کنید.
در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه
سال ۲۰۱۶ برای متولدین اردیبهشت ماه در زمینه زندگی شخصی و روابط عاشقانه سالی مطلوب و دلخواه خواهد بود.در این سال آن ها برای جلب اعتماد و حمایت از نزدیکان خود بسیار تلاش می کنند.اردیبهشتی ها امسال در روابط خود بسیار اجتماعی و فعال می شوند.امسال برای شما زمان بسیار مناسبی است که خود را وقف رفاه و آرامش شریک زندگی یا فرد مورد علاقه تان کنید.برای افرادی که به دنبال شریک زندگی هستند امسال فرصت های خوبی برایشان فراهم خواهد شد.در اواسط سال شما ممکن است در زمینه عشقی با بد شانسی رو به رو شوید.بنابراین در این دوره ممکن است در رابطه شما سوء تفاهم های زیاد،موانع و تاخیر هایی که حتی ممکن است به جدایی موقت شما نیز بیانجامد رخ دهد.نگران نباشید با این حال در پایان سال شور و هیجان عاشقانه به رابطه شما باز خواهد گشت.به شما توصیه می شود که در هیچ چیز عجله نکنید،در عوض آرام باشید و به فرد مورد علاقه تان اجازه دهید در هر شرایطی آنچه که می گوید را انجام دهد.اردیبهشتی های عزیز به خودتان سخت نگیرید اوقات خوشی پیش رو خواهید داشت.


در زمینه مالی و اقتصادی


سال ۲۰۱۶ دورانی است که بخت مالی شما از خواب بیدار می شود.بنابراین امسال برای شما از نظر کسب و کار و رشد مالی سالی بسیار خوب با جریان نقدینگی بالا خواهد بود.بنابراین شما می توانید با وضع مالی خوبی که دارید زندگی تان را سر و سامان داده و مقداری از آن را برای آینده و برنامه های سازنده خود کنار بگذارید.به شما توصیه می شود که برای انجام سرمایه گذاری و بورس از وام و قرض اجتناب کنید زیرا ممکن است موجب کاهش پس انداز و منابع مالی شما شود.در این دوره سعی کنید در امور مالی خود عاقلانه تصمیم بگیرید.


در زمینه سلامت


سال ۲۰۱۶ برای اردیبهشتی ها سالی سرشار از سلامتی و شادابی خواهد بود.شما امسال را با انرژی بالایی شروع می کنید و این انرژی خوب شما تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.بنابراین شما با فضای مثبتی که در این سال خواهید داشت از سلامت عمومی مطلوبی برخوردار خواهید بود.اما مراقب خودتان باشید و به خودتان فشار نیاورید.سعی کنید با انجام تمرینات ورزشی یا ایروبیک سطح انرژی و روحیه خود را بالا برده و استرس و تنش را از خودتان دور کنید.امسال سعی کنید خودتان را مدیریت کنید و اجازه ندهید چیزهای منفی روحیه شما را خراب کند چون در این دوره فرصت های خوب بسیاری پیش رو خواهید داشت.


در زمینه خانواده


هر چند امسال شما پر مشغله هستید اما باید سعی کنید مانند قبل بین کار و زندگی شخصی خود تعادل را برقرار کنید.پس بنابراین سعی کنید توجه و محبتی مورد نیاز خانواده را فراهم سازید.شما امسال بهتر است از مسائل کاری زیاد پرهیز کرده و بیشتر به خانه و خانواده خود برسید.شما هم به عشق و محبت آن ها نیاز دارید،درسته؟؟


به طور کلی:


سال ۲۰۱۶ برای اردیبهشتی ها از سالی با روابط اجتماعی بسیار خوب با خویشاوندان و اطرافیانشان خبر می دهد.در این سال شما اغلب آن نظم و هماهنگی را که همیشه انتظار داشتید در همه امور خود تجربه خواهید کرد.سال نو میلادی برای شما بسیار مبارک و فرخنده است بنابراین با و جود شرایط سخت،زحمت و تلاش شما به ثمر خواهد رسید.اردیبهشتی ها در این سال بسیار فعال و پر مشغله خواهند بود.بنابراین آنقدر سرتان شلوغ می شود که به هیچ کار دیگری نخواهید رسید.اما مطمئن باشید که اطرافیانتان در این دوره شما را تنها نمی گذارند و قطعا به شما کمک خواهند کرد.در اواسط سال شما ممکن است مجبور به گرفتن تصمیماتی سریع شوید که این تصمیمات می توانند تاثیرات زیادی بر روی برنامه های بلند مدت شما در زندگی داشته باشند.اگر می خواهید این سال را بدون آشفتگی و نگرانی سپری کنید،از هر گونه تاخیر و بتعویق انداختن امور در زندگی شخصی و حرفه ای خود پرهیز کنید.در غیر این صورت به تعویق انداختن امور می تواند عواقب جدی در زندگی شما داشته داشته باشد.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 541 بازدید
فال سال ۲۰۱۶ متولدین فروردین برج حمل

پیشنهادی ویژه برای فال سال ۲۰۱۶ متولدین فروردین :

با وجود برنامه شلوغی که در این سال پیش رو دارید،سعی کنید همه چیز را به خوبی کنترل و مدیریت کنید.بنابراین به شما پیشنهاد می شود که در ابتدا توجه و تمرکز خود را بر روی مسائل و زندگی شخصی خود گذاشته و سپس به زندگی حرفه ای و مالی خود بپردازید.سال نو میلادی از نظر مالی و اقتصادی برای شما سالی بسیار پر برکت و فرخنده خواهد بود،از این رو سعی کنید از منابع مالی خود بدرستی استفاده کنید.

در زمینه تحصیلات

به طور کلی برای متولدین فروردین سال نو میلادی برای دانشجویان سال خوبی خواهد بود.کسانی که در این سال عزم خود را جزم کرده و به سختی تلاش کنند می توانند نتایج مطلوبی را نیز دریافت کنند.به متولدین این ماه توصیه می شود که برای اهداف تحصیلی خود برنامه ریزی کرده و آن ها را الویت بندی کنند تا هیچ کدام از آنها نادیده گرفته نشوند.کسب موفقیت در این زمینه به مکان مطالعه شما مربوط می می شود بنابراین سعی کنید در مکان و فضایی مطالعه کنید که هیچ گونه حواس پرتی نداشته باشید تا به اهداف خود در زمینه تحصیلی برسید.برای فروردینی های علاقه مند به تحصیل در مدارج بالا به ویژه در خارج از کشور نیز این فرصت فراهم خواهد شد.همچنین افرادی که در زمینه نرم افزار تحصیل می کنند نیز شرایط تحصیلی مطلوبی را در این سال خواهند داشت.


در زمینه شغل و کار

در سال ۲۰۱۶ برای شما در زمینه مالی و حرفه ای منفعت و رشد قطعی پیش بینی می شود.با این حال شما برای رسیدن به این رشد و منفعت لازم است تلاش زیاد و تعهد لازم را نیز داشته باشید. در این زمینه لازم است شما خیلی حساب شده انرژی خود را صرف کرده و تلاش خودتان را بکنید.در این صورت شانس و موفقیت نیز با شما یار خواهد بود و دست به هر چه بزنید طلا خواهد شد.لازم است شما در مقابل همکاران و افراد صاحب منصب برای دفاع و اثبات موقعیت خود به اندازه کافی جسور و با شهامت باشید. این تنها راهی است که در این سال شما می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید.در نیمه دوم سال برای شما معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود.تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیاندازید.اگر شما در محیط کار در همه روابط خود دچار مشکل هستید،مطمئن باشید که روابط شما با همه خوب و حسنه خواهد شد بنابراین قایق شما در عرصه شغلی با آرامش رو به جلو در حال حرکت است.


در زمینه سیر و سفر

در این سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد.فرصت را از دست ندهید اغلب چنین فرصت هایی در زندگی نصیب شما نمی شود،پس به اطراف سفر کنید و جهان را با تمام زیبایی هایش سیاحت کنید.اما اگر در برنامه های سفر شما موانع و تاخیر های موقتی پیش آمد،نگرانی به خود راه ندهید بزودی برطرف خواهد شد.در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه


در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه


در سال ۲۰۱۶ در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر هیجان و سرشار از رضایتمندی با احساساتی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی می شود.در این سال برای تحکیم و تقویت روابط عشقانه فرصت های زیادی نصیب شما خواهد شد.همچنین در این زمینه آرزوها و خواسته های شما به واقعیت می پیوندند.در این سال سعی کنید مثبت باشید و در روابطتان با احساس و پر محبت رفتار کنید.از طرفی به طور مکرر در روابط شما مسائل و مشکلات سطحی و موقتی پیش خواهد آمد.سعی کنید کنترل احساسات و عواطف خود را از دست نداده و مطمئن شوید که در همه امور شریک زندگیتان را در نظر گرفته و او را نادیده نمی گیرید.همچنین بهتر است شما به شریک زندگیتان آزادی بیشتری در زندگی بدهید.مطمئن باشید این رفتار و جذابیت منحصر به فرد شما مجددا روابط شما را به حالت مطلوب قبل باز می گرداند.هر چند در سال نو میلادی شما فرصت ها و فراز و نشیب های زیادی را در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه خواهید داشت، اما در پایان سال باید دید آیا شما در این زمینه به روابطی پایدار و مطلوبی خواهید رسید.

در زمینه مالی و اقتصادی

سال ۲۰۱۶ در زمینه مالی و اقتصادی برای متولیدن فروردین وضع مالی خوب و پر برکتی را به ارمغان می آورد.شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبه رو می شوید و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود.بنابراین شما می توانید به اندازه کافی خرج کنید زیرا پول و ثروت زیادی از طریق معاملات مالی و ارثیه نصیب شما خواهد شد.با این حال از پول و منابع مالی خود عاقلانه استفاده کنید و مقداری از آن را برای برخی از اهداف سازنده دیگر خود کنار بگذارید.در پایان سال ممکن است برخی هزینه های پیش بینی نشده مانند خرید های گران قیمت و هزینه های درمانی برای شما پیش آید،بنابراین بهتر است آینده نگر بوده و به بعد از این سال و خروج از این دوره طلایی نیز نگاهی داشته باشید.

در زمینه سلامت

سال ۲۰۱۶ برای متولدین فروردین سالی سرشار از انرژی و نشاط خواهد بود.در ماه های نخستین سطح انرژی شما در حال افزایش است.علارغم سختی ها و مشکلات شما از عزم و اراده بالایی در زندگی برخوردار خواهید بود به گونه ای که می توانید اهداف خود را پیش روی خود ببینید.اما برای زمان خود برنامه ریزی کرده و انرژی تان را به درستی هزینه کنید.بنابر این انرژی خود را با مسائل بی اهمیت و پیش پا افتاده هدر ندهید.به منظور بهبود وضعیت جسمانی و روحی خود فعالیت های تفریحی و یا فعالیت های ورزشی انجام دهید.با این حال به شما توصیه می شود که سلامتی خود را مدیریت کرده و در هیچ چیز زیاده روی نکنید زیرا ممکن است تاثیرات منفی بر سلامت عمومی شما داشته باشد.

در زمینه خانواده

در سال ۲۰۱۶ خانواده شما خواهان آن هستند که مدت زمان بیشتری را با آن ها بگذرانید.بنابراین بخشی از تعهدات کاری خود را کنار بگذارید تا خانواده آن توجه لازم را دریافت کند.پس لازم است که شما در زندگی شخصی خود یکسری تنظیماتی را انجام دهید تا رضایت خانواده را نیز بدست آورید.علارغم برنامه شلوغی که در این سال دارید،سعی کنید خانه و خانواده مرکز توجه شما باشد.


به طور کلی:


افراد متولد فروردین در سال ۲۰۱۶ کمی به اهداف خود نزدیک می شوند.شما در سال نو میلادی فرصت هایی برای اثبات ارزش ها و آرمان های خود در زندگی به دست خواهید آورد. در این سال برای شما شانس زیاد و ثروت فراوانی پیش بینی می شود و همه امور در جهت مثبت پیش خواهد رفت.با این حال مسائل عشقی و خانوادگی شما ممکن است در ماه های نخسین سال آن طور که می خواهید پیش نرود. در این سال اجازه ندهید خصلت شتابگر و عجول شما اعمال و رفتار شما را کنترل و هدایت کند.در غیر این صورت ممکن است شما دچار مشکلات و مسائلی غیر قابل پیش بینی شوید. بهتر است در این سال مدت زمانی را برای تامل و الویت بندی خواسته هایتان در زندگی خود اختصاص دهید.شما در سال ۲۰۱۶ فرصت های زیادی برای ریسک کردن در زمینه مالی و شغلی خواهید یافت.در زمینه های که نیاز به شراکت و همکاری است، خصلت سیاستمدار شما کارهای خارق العاده ای انجام خواهد داد.داشتن رفتار اجتماعی و عوام پسند ممکن است آن چیزی باشد که در تمام جنبه های زندگی می تواند به شما کمک کند.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 6138 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول فروردین 95 ویژه نوروز سال 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول فروردین 95 را با توجه به ماه تولدتان در سایت فالکده مشاهده کنید .

 

توجه : فال نیمه اول فروردین 95 ایجاد نشده و همان فال ویژه نوروز است که در نیمه دوم اسفند 94 چاپ شده است .

 

 

لینک دانلود فال ها با توجه به ماه تولد : کلیک کنید

 

 ************************************

QR کد مطلب (مخصوص انتقال مطلب به موبایل و تبلت) 

فال مجله موفقیت نیمه اول فروردین 95 ویژه نوروز سال 95

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 3716 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم اسفند 94 ویژه نوروز 95

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه دوم اسفند 94 را با توجه به ماه تولد خود

در سایت فالکده مشاهده کنید .

 

 

لینک دانلود فال ها با توجه به ماه تولد : کلیک کنید

 

 ************************************

QR کد مطلب (مخصوص انتقال مطلب به موبایل و تبلت) 

QR کد مطلب مخصوص انتقال مطلب به موبایل و تبلت

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 2743 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 را با توجه به ماه تولد خود

در سایت فالکده مشاهده کنید .

توجه :

به دلیل اشکال در سرور آپلود تصاویر ، فال مجله موفقیت در یک فایل به صورت فشرده قرار داده شده است و شما می توانید این فایل را دانلود کنید .

 

دانلود فال مجله موفقیت : دانلود

 

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین فروردین ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین اردیبهشت ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین خرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین تیر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین مرداد ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین شهریور ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین مهر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین آبان ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین آذر ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین دی ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین بهمن ماه

فال مجله موفقیت نیمه اول اسفند 94 برای متولدین اسفند ماه

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 620 بازدید
طالع بینی و فال ایتالیایی آنلاین

فال ایتالیایی با توجه به روز تولد تنظیم شده است ؛ کافی است با توجه به روز تولد میلادیتان گروه خود را انتخاب کرده و فال تان را بخوانید :

 

گروه A :  روز تولد  ۱ ، ۶، ۱۱، ۱۶، ۲۱، ۲۶ ، ۳۱

گروه B : روز تولد   ۲، ۷، ۱۲، ۱۷، ۲۲ ، ۲۷

گروه C : روز تولد   ۳ ، ۸، ۱۳، ۱۸، ۲۳ ،۲۸

گروه D : روز تولد  ۴ ، ۹، ۱۴، ۱۹، ۲۴ ، ۲۹

گروه E : روز تولد  ۵ ، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ ، ۳۰

 

گروه A
به عشق بعنوان مهمترین چیز در زندگی مینگرید و عاشقِ عاشق شدن هستید ؛ عده ای از افراد این گروه به صداقت شخصی که به او علاقه مندند چندان اطمینانی ندارند.

از بودن با دوستان لذت می برید و همواره سعی می کنید تا دوستی وظیفه شناس باشید ؛ به سختی میتوانید احساسات و عواطفتان را کنترل کنید،که البته گاه از نقاط ضعفتان محسوب میشود.

کسی که بر قلب و فکرتان تاثیرگذار است، این روزها بسیار به شما کمک خواهد کرد.

 

گروه B
رویاها و جاه طلبی هایتان از مهمترین مسائل زندگیتان به شمار میروند و شما قادرید هرکاری برای تحقق بخشیدن به آنها انجام دهید.

به عشق اهمیت میدهید اما ترجیح می دهید به دنبال شخصی کامل باشید ؛ به سختی به دیگران اعتماد میکنید.

به دوستانتان اهمیت می دهید، اما خیلی چیزها را از آنها پنهان میکنید.

شما اهل تفکر هستید و همواره هر دو روی سکه را می بینید ؛ شما میتوانید شریک زندگیتان را خوشبخت کنید.

 

گروه C

شما همیشه تصمیم گیری های عقلانی را به تصمیم گیری های احساسی ترجیح میدهید، به همین علت از دوستان زیادی برخوردارید. به زندگی به عنوان یک هدیه الهی مینگرید.

گروهی از مردم هستند که ایدآل شما محسوب میشوند و شما مایلید تا مدت زمان زیادی را با آنها بگذرانید.

به خوبی میتوانید احساسات خود را کنترل کنید اما گاهی تصمیم گیریهای شما اثر منفی بر شریک زندگی و یا دوستانتان می گذارد.

بسیار علاقه مندید تا یک شریک زندگی خوب برای همسرتان باشید.

 

گروه D
شما همیشه هدفی برای دنبال کردن در زندگی دارید و همواره آماده اید تا در برآوردن آرزوهای آنها که دوستشان دارید کمک کنید.

دوستانتان اهمیت زیادی برایتان دارند و شما همیشه آماده ی کمک به آنها هستید.

به ندرت میتوانید احساسات خود را کنترل کنید و به همین دلیل گاه مجبور می شوید تا دوباره کاری کنید.

 

گروه E
از آن دسته آدم هایی هستید که دوست دارید عاشق باشید ؛ تصمیم گیری های عاطفی را بر تصمیم گیری های عقلانی ترجیح میدهید.

شما زندگی را فقط در خوش گذرانی می بینید و از طرفداران دوست یابی هستید.

رویاهای بسیاری در سر دارید، اما چندان در جهت تحقق آنها تلاش نمیکنید و شاید همین مسئله جزء نقاط ضعف شما باشد. با کسی که از نظر شما شخصی کامل است برخورد خواهید کرد .

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 636 بازدید
فال و طالع بینی سال 1395 برای متولدین سال های مختلف

در حال نزدیک شدن به ماه های پایانی سال ۹۴ می باشیم برای همین فال و  طالع بینی سال ۱۳۹۵ که سال میمون می باشد را برای شما آماده کرده ایم.

طالع بینی سال میمون ۱۳۹۵

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال موش (متولدین سال های ۱۳۳۹، ۱۳۵۱، ۱۳۶۳، ۱۳۷۵، ۱۳۸۷)

تغییرات اساسی ممکن است در این سال برای شما صورت بگیرند. در ابتدا ممکن است به نظر بیاید که موانع زیادی در سر راهتان وجود دارند، اما نگران نباشید، در آخر از پس همه آنها برخواهید آمد. با افراد مهمی آشنا خواهید شد که در زمان سختی ها به شما کمک می کنند، در تماس گرفتن با آنها درنگ نکنید. با وجود این که محیط اطرافتان به طور دائم در حال تغییر است، تا زمانی که آرامش خود را حفظ کرده و به حرکت ادامه دهید، طوفان را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. به نفعتان است که زیاد جلب توجه نکنید ، چرا که ممکن است انرژی های منفی ناخواسته را نیز به زندگی خود دعوت کنید.

الهه عشق امسال زیاد با شما یار نیست، به ویژه آنهایی که هنوز مجرد هستند. احتمال اینکه امسال عشق زندگیتان را ببینید خیلی کم است و حتی اگر به کسی ابراز عشق کنید احتمال اینکه جواب نه بشنوید زیاد خواهد بود. بهتر است با اطمینان و سر حوصله فرد مورد نظرتان را انتخاب کنید و با دقت در رابطه پیش بروید. برای متاهل ها اوضاع تقریبا ثبات خود را حفظ خواهد کرد. فقط به یاد داشته باشید که از کاه کوه نسازید و سر مسائل کوچک با همسرتان بحث نکنید. تا جای ممکن سعی کنید خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و صمیمیتتان را افزایش دهید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال گاو (متولدین سال های ۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴، ۱۳۷۶، ۱۳۸۸)

امسال برای متولدین سال گاو سال بینظیری نخواهد بود و در خیلی از زمینه ها ممکن است با مشکل مواجه شوید. اما روحیه خود را حفظ کرده و با دقت تصمیم گیری کنید. امسال را باید با قدم های کوچک ولی با ثبات و پشتکار به راهتان ادامه دهید. در رابطه با پست هایی که در شبکه های اجتماعی می گذارید دقت داشته باشید، زیرا ممکن است برای شما درگیری به همراه داشته باشد. به شرط این که پایتان را به اندازه گلیمتان بلند کنید و دید مثبتی داشته باشید می توانید این سال را بدون مشکل پشت سر بگذارید.

از لحاظ عشقی ولی بخت با شما یار است و مجردها ممکن است با موردهای مناسبی برای ازدواج آشنا شوند. ولی خوب از آنجا که ممکن است با چند نفر متفاوت آشنا شوید بهتر است با دقت و مسئولیت در این زمینه تصمیم گیریرو انتخاب کنید تا هم به خودتان و هم به آنها لطمه ای وارد نشود. متاهل ها ولی باید دقت بیشتری به خرج دهند و با تمام توان از زندگی مشترک خود نگهداری کنند. با همسرتان در ارتباط باشید و به او اعتماد داشته باشید. ممکن است شخص سومی بخواهد وارد رابطه شما شود، ولی با ذکاوت و حفظ اعتماد به همسرتان از پس آن نیز بر می آیید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال ببر (متولدین سال های ۱۳۴۱، ۱۳۵۳، ۱۳۶۵، ۱۳۷۷، ۱۳۸۹)

امسال یک رویکرد محافظه کارانه برای شما ثبات به همراه خواهد داشت. زیاد جاه طلب نباشید. قدم به قدم جلو بروید و محصول تلاشتان را جمع آوری کنید. اگر کارها آن طور که می خواهید پیش نرفتند به دید مثبت به آنها نگاه کرده و به عنوان درس و تجربه از آنها یاد کنید. از غیبت کردن شدیدا دوری کنید، چرا که دعواهای ناخوشایندی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر کسی رازی را با شما در میان گذاشت، سعی کنید رازدار باشید و ذهن خودتان را زیاد درگیر آن نکنید.

 

فال و طالع بینی سال ۹۵ برای تمام ماه های سال میمون

برای ببرها امسال زندگی عشقی چندان خوشایندی پیش بینی نمی شود. مجردها برای پیدا کردن شریک زندگی خود با مشکل مواجه خواهند بود. متاهل ها باید توجه داشته باشند که در خوشی و در سختی همراه با همسرشان به عنوان یک زوج حرکت کنند. مشکلات اقتصادی ریشه بسیاری از ناآرامی های موجود در رابطه زناشویی شما خواهند بود. اجازه ندهید قسط ها و صورت حساب ها آرامش زندگی شما را به هم بزنند.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال خرگوش یا گربه (متولدین سال های ۱۳۴۲، ۱۳۶۶، ۱۳۷۸، ۱۳۹۰)

تمام چیزهای خوب در راه هستند! ستاره اقبال شما خواهد درخشید! احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهید کرد و این احساس منجر به نظم و اراده شما برای رسیدن به هرچیزی که بخواهید خواهد شد. با این حال به خاطر داشته باشید که تحت هر شرایطی با منطق و آرامش رفتار کنید. تنها با یک ذهن آرام می توانید نقشه ها و برنامه هایتان را بدون هیچ مشکلی به مرحله اجرا در آورید. سعی کنید در هر دعوایی بی طرف باقی بمانید و درگیر هیچ بحثی نشوید.

مجرد ها موقعیت های فراوانی خواهند داشت. اگر به کسی علاقه دارید وقتش فرا رسیده است که عشقتان را اعلام کنید. اگر رفتاری مناسب داشته باشید توجه خیلی ها را به خود جلب خواهید کرد. متاهل ها اگر به رابطه خود رسیدگی کنند و هیچ مناسبتی از جمله تولد و سالگرد ازدواج را فراموش نکنند، سالی شیرین و آرام پیش رو خواهند داشت.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال اژدها ( ۱۳۴۳، ۱۳۵۵، ۱۳۶۷، ۱۳۷۹، ۱۳۹۱)

سالی نسبتا خوشایند و با ثبات را پیش رو دارید. بهتر است در هر زمینه ای محتاطانه قدم بردارید تا مبادا از لحاظ قانونی در مخمصه بیفتید. فرصت ها به آسانی به دست نمی آیند اما فرشته های نگهبان شما هنگام بروز هر مشکلی آن را به فرصت تبدیل خواهند کرد. کلید موفقیت شما در امسال حفظ اعتماد به نفس بالا و اراده، و به تعویق نینداختن کارها و دوری از تنبلی خواهد بود. با حفظ موقعیت فعلی خود به جایی نخواهید رسید، باید تلاشتان را بیشتر کنید.

اژدهای عزیز، زندگی عاطفی خیلی خوبی در سال آینده در انتظار شما نخواهد بود. شانس آشنایی شما با عشق آیندهتان خیلی زیاد نیست و در ابراز عشق به کسی که دوستش دارید نیز چندان موفق نخواهید بود. بهتر است وضعیت فعلی خود را حفظ کنید و شانس آینده خود را به خطر نیندازید. به خودتان وقت بدهید. اژدهای متاهل زندگی زناشویی خود را بسیار یکنواخت و کسل کننده خواهد یافت. برای مبارزه با این مشکل وقت بیشتری با خانواده و دوستان بگذرانید. مواظب باشید مبادا برای فرار از این رکود راهی را انتخاب کنید که به ترکستان ختم شود!

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال مار ( متولدین سال های ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۸، ۱۳۸۰، ۱۳۹۲)

خودتان را برای یک سال پرکار آماده کنید. امسال سالی غیر قابل پیش بینی و پرمشغله برای شما خواهد بود. اگر زیاد در خانه بمانید و زیاد منزلتان را ترک نکنید به احتمال زیاد موقعیت های خوب فراوانی را ازدست خواهید داد. با این حال باید دقت داشته باشید مه همراه با فرصت ها ریسک نیز به سراغتان می آید، پس بهتر است با کسانی که آشنا می شوید محتاطانه و سنجیده رفتار کنید. چنانچه کارها آنطور که برنامه ریزی کرده اید پیش نرفتند احساس خستگی و دلسردی نکنید، ولی مواظب باشید که در این راه بیش از تواناییتان خودتان را خسته نکنید و استراحت کنید و به سلامتی خود آسیبی نرسانید. بهتر است امسال از ورزش های آبی دوری کنید.

برای مجردها نه تنها شانس پیدا کردن زوج مناسب کم است، بلکه حتی اگر کسی را نیز پیدا کنند تنها به رابطه ای کوتاه مدت ختم خواهد شد. اما مطمئن باشید که امسال از مجردی خود لذت خواهید برد. متاهل ها نیز ممکن است به علت بی اعتمادی با مشکلاتی مواجه شوند. با این حال چنانچه با نگرش مثبت پیش بروید و احساسات یکدیگر را در نظر بگیرید همه چیز رو به راه خواهد بود. احساساتتان را کنترل کنید و حرف هایی نزنید که بعدا از گفتن آنها پشیمان شوید. بخشنده باشید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال اسب (متولدین سال های ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹، ۱۳۸۱،۱۳۹۳)

از این بهتر نمی شود! سالی پر بار و پر از نعمت! شانس خوب به شما رو آورده است و در زندگی کاری و عاطفی خود بسیار موفق خواهید بود. کوشا و شجاع باشید، با تلاش کافی هیچ چیز برای شما غیر ممکن نخواهد بود. هرچند از لحاظ مالی درآمدی هنگفت نخواهید داشت، ولی کارها همانطور که انتظارش را داشتید پیش خواهند رفت. به یاد داشته باشید که ورزش را برای حفظ سلامتیتان حتما در برنامه کاری خود قرار دهید.

دوران تنهایی شما به پایان رسیده است. الهه عشق همراه با شماست و با فردی مناسب آشنا خواهید شد. از بیان احساسات خود واهمه ای نداشته باشید و پیش بروید. متاهل ها نیز همراه با شریک زندگی خود به سوی هدفی مشترک گام برخواهند داشت و رابطه خود را به سطح جدیدی خواهند رساند و در عشقی شیرین غرق خواهند شد. فقط یادتان باشد به جای غرغر کردن و رئیس بازی در آوردن، از دعواهای الکی دوری کنید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال بز ( ۱۳۴۶، ۱۳۵۸، ۱۳۷۰، ۱۳۸۲، ۱۳۹۴)

بر خلاف باور عمومی، یکی شدن سال تولدتان با سالی که در آن هستیم لزوما به این معنا نیست که اوضاع به کام شما خواهد بود. متولدین سال بز امسال با برخی مشکلات و موانع روبرو خواهند بود و ممکن است ناراحتی هایی داشته باشند. حتی با بیشتر کردن تلاشتان ممکن ست چیزها به آن خوبی که فکر می کردید پیش نروند. با این حال نباید تسلیم شوید. تمام این مشکلات موقتی هستند و با این فکر پیش بروید که در طول امسال خودتان را برای سالی سرشار از خوبی ها آماده می کنید.

متاسفانه باید بگوییم در زندگی عاطفی نیز امسال چیز زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت. مجردها شانس زیادی برای آشنایی با کسی که دوستش داشته باشند نخواهند داشت. حتی ممکن است کسی که در قلب خود دوستش دارید و از عشق شما بیخبر است با شخص دیگری ازدواج کند. متاهل ها هم بهتر است توجه داشته باشند که مبادا دوست هایشان رابطه زناشویی آنها را به خطر بیندازند. متاهلین سال بز ممکن است احساس کنند که رابطه شان یکنواخت شده است، برای این که با این مشکل مواجه نشوید کمی هیجان به رابطه تان بدهید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال میمون (متولدین سال های ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱، ۱۳۸۲، ۱۳۹۵)

امسال برای شما سالی پرمشغله اما ثمربخش خواهد بود. برنامه شلوغی خواهید داشت، اما این شلوغی از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بیشتر کار می کنید انرژی بیشتری هم می گیرید. این فوران انرژی از لحاظ شغلی برای شما بسیار خوب خواهد بود، اما باید به یاد باشید که نسبت به کسانی که دوست دارید اهمال نکنید. باید زمان بیشتری را با خانواده ودوستانتان بگذرانید و به آنها اهمیت بدهید، چرا که آنها هستند که زمینه مساعد برای فعالیت شما را فراهم کرده و حمایتتان می کنند و در زمان سختی ها و مشکلات در کنارتان هستند. هرچقدر هم که سرتان شلوغ باشد برای زندگی خصوصیتان باید وقت بگذارید.

مجردها زندگی اجتماعی پر از شور و هیجان خواهند داشت و افراد زیادی را در اطراف خودشان خواهند دید. ولی همین مسئله باعث سردرگمی و عدم توانایی در تصمیم گیری برای آنها خواهد شد. آنهایی که نامزد هستند به راحتی می توانند اقدام به ازدواج کنند. متاهل ها ممکن است احساس کنند که توسط همسرشان نادیده گرفته می شوند. برای زندگی مشترکتان وقت بگذارید و علاقه و توجه بیشتری نشان دهید.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال خروس (متولدین سال های ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰، ۱۳۷۲، ۱۳۸۴)

سالی پر بار و همراه با آرامش در انتظار شماست. هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ عاطفی خیالتان راحت باشد، چرا که در ناحیه امن به سر خواهید برد. حتی وقتی تلاش زیادی نمی کنید و همان جایی که هستید می ایستید هم اوضاع به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در این سال به دور دنیا سفر کنید. سفر همراه با خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد کرد.

در جستجوی زوج خود بسیار خوش شانس خواهید بود. تنها چیزی که ممکن است مانع شما بشود منفعل بودن شماست. تنها کافی است قدم پیش بگذارید! خروس های متاهل سال یک نواختی خواهند داشت. اما اگر همسرتان به یکی از دوست هایش زیاد وابسته شده است احتیاط کنید، چرا که ممکن است شخص سوم در رابطه شما دخالت کرده و مشکل ایجاد کند. سعی کنید به رابطه تان شور و هیجان بدهید. یک سفر رمانتیک انتخاب خیلی خوبی خواهد بود.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال سگ ( متولدین سال های ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳، ۱۳۸۵)

سال نو ممکن است برای شما مشکلات غیر منتظره ای به همراه بیاورد، اما باید خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آرامش از پس این مشکلات بربیایید. در واقع، تا زمانی که محتاط و صادق باشید، انرژی های منفی زیاد قادر به تحت تاثیر قرار دادن شما نخواهند بود. از لحاظ کاری، امسال نباید وارد کارهایی بشوید که در حوزه تخصص شما نیستند، در غیر این صورت ممکن است به سادگی گول بخورید. به شرط این که نگرش مثبت خود را حفظ کنید امسال برای شما بهتر از آنچه که فکرش را می کنید خواهد بود.

آنهایی که هنوز مجرد هستند خسته از جست و جو به دنبال عشق حقیقی به نظر می رسند. خیالتان راحت باشد، چرا که عشق امسال درب خانه قلب شما را خواهد زد. متاهل ها ممکن است مجبور شوند مدتی دور از هم باشند، ولی با دید مثبت و تلاش دوجانبه همه چیز در پایان کار رو به راه خواهد بود.

طالع بینی سال ۹۵ برای متولدین سال خوک ( متولدین سال های ۱۳۳۸، ۱۳۵۰، ۱۳۶۲، ۱۳۷۴، ۱۳۸۶)

دنیا به کام شما است، تمامی رویاهایتان به حقیقت می پیوندند. با وجود اینکه امسال سال بز است، این خوک ها هستند که تمامی بخت و اقبال نصیبشان شده است. با کمترین تلاش، بیشترین نتیجه را به دست خواهید آورد. از لحاظ کاری اوضاع رو به راه خواهد بود و از برخی سرمایه گذاری های کوچکی که کرده اید سودهای کلان به دست خواهید آورد. با این حال توجه داشته باشید که این خوش شانسی در مورد آرزوهای غیرمنطقی کمکی به شما نخواهد کرد. همچنین در نظر داشته باشید که از این اقبال خود برای کمک به دیگران نیز استفاده کنید، و مطمئن باشید که نیکی شما به خودتان باز خواهد گشت.

از لحاظ عاطفی مجردان متولد سال خوک هرچند با موردهای فراوانی مواجه می شوند، ولی این فراوانی انتخاب ها ممکن است آنها را به انتخاب اشتباه بکشاند. همیشه در نظر داشته باشید که پیش از اقدام به هرکاری تمام جوانب را بسنجید تا مبادا درگیر چالش های غیر ضروری بشوید. متاهل ها حواسشان را جمع کنند که رابطه شان تحت تاثیر حسادت، سوءتفاهم و پیش داوری قرار نگیرد. زمان و توجه زیادی را صرف شریک زندگی خود بکنید و به او اطمینان بدهید که قلب شما تنها به او تعلق دارد.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 6007 بازدید
آموزش تصویری فال قهوه و توضیح و تفسیر و معنی اشکال حیوانات و اشیا در فنجان فال قهوه

برای فال قهوه ابتدا نیت کنید و پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته و آرام برگردانید. چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود.

شما می توانید ازروی فنجان یا نعلبکی فال خود را بخوانید.فنجان را روی دست راست خود بگیرید با قطر فرضی آنرا به ۴ بخش تقسیم کنید حال هر تکه شامل علائم نمادینی است که می توانید آنها را با سمبلهای مصور از سایت فالکده تعبیر کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آتش کوتاه در فنجان فال قهوه : نزدیک شدن به مقام والاتی و در کار بسته اش گشایش ایجاد می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آتش فشان در فنجان فال قهوه : در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید ، در غیر اینصورت این عشق متصویر و شکل ات شما را بیشتر میکند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آتش افروخته در فنجان فال قهوه : نشانگر قوت و قدرت است ، حاکم و سر پرست.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آتش در فنجان فال قهوه : از تصمیم گیری عجولانه بپر هیزید ، مرور زمان به نفع شما خواهد بود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آتش بازی در فنجان فال قهوه : مشاجره، مشكلات شخصی ناگوار

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آبشار در فنجان فال قهوه : پیشرفت شما در کار به مقام و ترفیع حتمی است و از نظر اجتماعی قابل ستایش می باشد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آب فشان در فنجان فال قهوه : موفقیت و شادی ، در آینده نزدیک موفقیت و شادی نصیب شما خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آب در فنجان فال قهوه : سرچشمه روشنی و آبادانی است و گشایش و توانائی در متصویر و شکل ات.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آهو در فنجان فال قهوه : همسر با وفا ، در سنت عبری و عربی سمبل بی گناهی ، زیبایی و کمروئی. همسر با وفا ، در سنت عبری و عربی سمبل بی گناهی ، زیبایی و کمروئی. در طالع خود همسری با وفا و محبوب دارید که همیشه نگران شماست.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آفتابه در فنجان فال قهوه : راستی و استواری و پایداری و عمر طولانی کردن و یا خدمتگزار گروهی را کردن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آفتاب در فنجان فال قهوه : سمبل ، دانش ، هوشیاری و دلالت بر کامل بودن عقل و هوش میباشد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آسیاب در فنجان فال قهوه : نشانگر جنگ و دعوا و دشمنی میباشد ، و با کسی به نزاع بر خواهد خواست.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل آدم در فنجان فال قهوه : اگر نزدیک دسته باشد ، ملاقات کنندهای خواهیدداشت. اگر آدم تصویر و شکل تاریک و روشنی داشته باشد ، اختلاف با اطرافیان. اگر نزدیک دسته باشد ، ملاقات کنندهای خواهیدداشت.اگر آدم موهای پر پشتی داشته باشد کادو در یافت می کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ابرو در فنجان فال قهوه : نیت و آراستگی و دینداری در او به حد کمال میباشد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ابر در فنجان فال قهوه : خداوند به او علم و حکمت عطا می فرماید و مردم از علم او بهرمند خواهند شد. بعضی مسائل و شبهب را توضیح می دهد.بودن ابرها در ته فنجان به حوادث ناراحت کننده اشاره می کند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ابر باران زا در فنجان فال قهوه : بعضی مسائل را توضیح می دهد. بودن ابر در ته فنجان به حوادث ناراحت کننده اشاره می کند. خداوند به او علم و حکمت عطا می کند و مردم از او بهره مند می شوند. تغییرات – نزول برکت – گذشتن و عبور از سختیها

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انار در فنجان فال قهوه : صاحب زنی خوش سیما خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل استخوان در فنجان فال قهوه : نشانی مالی است که معشت و زندگی او را از طریق آن می گذرد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اژدها در فنجان فال قهوه : با بزرگان و صاحب منصبان و یا با افراد صاحب جاه و مقام ارتباط حاصل میکند. دشمنی بزرگ – خشم – کینه قدیمی – احتیاط – هشدار

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اره در فنجان فال قهوه : نشانگر ترک معاشرت با اقوام نزدیک و کناره گیری از آنها وجود دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اردک در فنجان فال قهوه : سود فراوان بدست آوردن از راه تلاش و کوشش در مدت زمانی کوتاه.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اسب در فنجان فال قهوه : آرزو است،به خصوص به مژده ای در مورد دل اشاره می کند. تغییرات در وضع زندگی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اسب سوار در فنجان فال قهوه : مرد تازه ای در زندگی – خبر خوش – نامزدی – برطرف شدن دلتنگی و آرزوها – مهمان – دوستی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اتومبیل در فنجان فال قهوه : دلیل بر آن باشد که آرزو دارد به سفر دور و دراز برود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل اتاق در فنجان فال قهوه : نشانه رحم و شفقت و مهربانی میباشد حتما غافل نشوید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انگور در فنجان فال قهوه : بیش از حد انتظار به او خیر و نعمت میرسد ، اصراف نکنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انگشتری در فنجان فال قهوه : از صاحب مهر و نقش و نشان به او ثروتی خواهد رسید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انگشت در فنجان فال قهوه : علامت یکی از عادات پنج گانه میباشد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انسان در فنجان فال قهوه : دو انسان چهره به چهره،گفتگو و سازگاری؛دو انسان پشت به پشت،به دلخوری؛یک انسان به آمدن مهمان اشاره می کند.بعضی ها دیده شدن انسان در فال را به خود فالگیر تعبیر می کنند.دست در دست بودن یک زن و مرد به ازدواج،دست در دست بودن دو زن به صحبت علیه کسی،دست در دست بودن دو مرد هم به رسیدن به سازگاری تعبیر می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انسان در حال سجده در فنجان فال قهوه : شکرانه اجابت دعا – التماس و زاری

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انسان در حال دعا کردن در فنجان فال قهوه : دعای خیر والدین یا عزیزی – بر آورده شدن حاجت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل انجیر در فنجان فال قهوه : نشانه غم و غصه ای میباشد که بر او خواهد رسید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل باز در فنجان فال قهوه : آسایش ، شادی ، بشارت دادن ، رسیدن به مراد و یافتن مال.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بار و اندوخته در فنجان فال قهوه : پس انداز

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بالن در فنجان فال قهوه : توطئه از جانب افراد زیادی – عشق نامناسب

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل باد برن در فنجان فال قهوه : دعوا از سر حسادت – اختلاف همسایگی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل برجدر فنجان فال قهوه : تصادف ناگهانی – دعوا – ترس – مقا ومت – امید

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بادمجان در فنجان فال قهوه : غم و اندوه به سراغ غم و اندوه نزدیک شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بادام در فنجان فال قهوه : رزق و روزی و نعمت است که با دردسر و دعوا بدست می آید مغز بادام طالع خوشی دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بیل در فنجان فال قهوه : بر اثر پشتکار موفقیت نصیب شما خواهد شد ، کوشش کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بطری در فنجان فال قهوه : مواظب سلامت خود باشید هشدار جرو بحث نکنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بشکه در فنجان فال قهوه : دعوت به مهمانی و جشن و سرور ، شب نشینی ، با شکوه و عروسی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بسته در فنجان فال قهوه : رهائی از گرفتاری بسته باز نگرانی به مرور زمان بر طرف خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل بینی در فنجان فال قهوه : قدرت تشخیص – حس فعال

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ببر در فنجان فال قهوه : دشمن دلیل بی باک ، اما بزرگوار و مهربان و جوانمرد است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پارو در فنجان فال قهوه : زحمت کشیدن و دریافت مزد زحمات

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پاکت در فنجان فال قهوه : در یافت خبری شاد ، از راه دور خبر مسترت بخشی خواهید شنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پا در فنجان فال قهوه : عمری کوتاه و زود رس خواهد داشت و یا سفری کوتاه در پیش خواهد داشت. پیشروی اهداف – استقامت – حرکت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پلنگ در فنجان فال قهوه : دشمن قوی و تواناست ، خیال دارد ضربه ناگهانی بزند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پل در فنجان فال قهوه : عبور از یک دوره زندگی به دوره ای دیگر است ، موفقیت در زندگی. رفع غم و غصه ها و حل مسئله ای طولانی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پرستو در فنجان فال قهوه : خبر خوب – تحول جهشی که باید در آن محتاط بود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پروانه در فنجان فال قهوه : در خیال و اندیشه بر سر می برد و بر اثر ضعف و ناتوانی خود را به هلاکت می رساند. ماجرای عشقی معصوم،شادی های روزانه،و بلند پروازی ، حساس و ظریف بودن ، تحول – مهربانی ، بوالهوسی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پرنده در فنجان فال قهوه : خبر خوش ، ملاقاتهای سودمند و شادی بخش و ارمقان خوبی در راه دارید ، خبر دهنده بخت و اقبال است.اگر در نوک خود چیزی حمل کند به دریافت خبری خوب در آینده نزدیک اشاره می کند.پرنده ایستاده هم به سفری سودمند و یا شادی اشاره می کند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پرده در فنجان فال قهوه : کنجکاو بودن در زندگی ، میخواهد از اسرار دیگران با خبر شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پرچم در فنجان فال قهوه : آماده متصویر و شکل ات در زندگی باشید و از طحنه خارج نشوید. خطر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پر در فنجان فال قهوه : تن پروری ، زندگی در ناز و نعمت شما را سخت تن پرور و بیکار بار آورده است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پیمانه در فنجان فال قهوه : نظم و نظام در کارها داشتن راستی و درستی با مردم است ، مخصوصا در معامله انصاف را رعایت میکند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پول در فنجان فال قهوه : نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست میدهد و از چیزی رنج می برد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پنجه در فنجان فال قهوه : خطر در کمین است ، با دشمنان مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازید

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پنجره در فنجان فال قهوه : نشانگر چشم است که گفته اند چشم دریچه روح است که اگر بسته باشد ، ناامیدی میرساند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پنجره بازدر فنجان فال قهوه : یك شكست خوش عاقبت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل پلکان در فنجان فال قهوه : در کار خود ترقی و پیشرفت خواهد کرد و در آن کار استقرار پیدا میکند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تاج در فنجان فال قهوه : یک میراث و یا موفقیتی بزرگ است. در یک دعوا فاتح شدن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تخت در فنجان فال قهوه : به سفری بزرگ میرود و به جاه و مقام خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تبر در فنجان فال قهوه : مثل خدمتکاری که نتواند با متصویر و شکل ات دست و پنجه نرم کند و شکست خواهد خورد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تیرو کمان در فنجان فال قهوه : تعهد دروغی میکند تا مردم را به آن وسیله فریب بدهد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تیر در فنجان فال قهوه : حق درستی را زیر پا گذارد ، و نشانه ای است به طرف دوست و دشمن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تپه های منفرد در فنجان فال قهوه : خطرات – دوستان بد

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل توپ در فنجان فال قهوه : ورزشی و دو میدانی ، با ورزش کردن می توانید از بیماری خلاصی یابید. به زندگی سخت و بدون ثبات اشاره می کند.به معنی بی اساسی و بی بنیانی زندگی و تغییرات بدون آرامش است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تخت خواب در فنجان فال قهوه : ازدواج – گاهی مواقع کسالت – به سفر بزرگی می رود و به جاه و مقامی خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ترازو در فنجان فال قهوه : نشانه عدل و انصاف است ، ترازوی میزان ، از عدل و درستی حکم میکند.رفتن به دادگاه و حل مسئله ای از راه عادلانه

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تخم مرغ در فنجان فال قهوه : در مدت زمان کوتاه صاحب مال و ثروت زیادی خواهد شد. موفقیت و خوشحالی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تخم مرغ بزرگ در فنجان فال قهوه : بخت و اقبال بزرگ

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تخم مرغ بریده شده در فنجان فال قهوه : یاس و نا امیدی و از بین رفتن بخت و اقبال

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جارو در فنجان فال قهوه : خادم و خدمتکار ، غم و اندوهی خانه دل را پاک می کند و مرتفع می سازد. به انتها رسیدن مشقت ها – پشت سر گذاشتن بدی ها

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جاده در فنجان فال قهوه : سرنوشت زندگی به اهداف و مقاصدش میرسد و حاجتش بر آورده خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جناغ در فنجان فال قهوه : رسیدن به آروی دیرینه ، پیدا کردن دوستان خوب و صمیمی ، رسیدن به معشوق.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جعبه در فنجان فال قهوه : داشتن زنی همدم و معاشر که کمتر سازکاری میکند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جانور،هیولا در فنجان فال قهوه : حوادث ترسناک

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل جام در فنجان فال قهوه : ریخت و پاش ، ریخت و پاش کردن از اموال خود در راه دوستان. جمع شدن دوستان قدیمی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چتر نجات در فنجان فال قهوه : برای نجات جان خود مجبورید از خطر بگریزید و مصون بمانید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چتر در فنجان فال قهوه : احتمالا از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار میگیرید ولی تصمیم آنی نگیرید. به محافظت و ایمنی در برابر خطرها اشاره دارد.چترباز به یاری و کمک،چتر بسته هم به نرسیدن یاری و کمک تعبیر می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چهارگوش در فنجان فال قهوه : گاهی به شادی،لذت و عشق،گاهی هم به اسارت و مشقت اشاره دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چاقو در فنجان فال قهوه : طلاق و جدائی ، بهم خوردن رابطه عشقی یا زناشوئی ، مواظب باشید قطع نشود. قطع ارتباط،درگیری و دعوا ، دعوای غیر منطقی – بی دفاع – خشونت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چمدان در فنجان فال قهوه : به مسافرت و گرفتن تصمیمی مهم اشاره می کند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چادر در فنجان فال قهوه : حجاب و پوشش است جای امن و امان مخصوصا برای مسافرت دسته جمعی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چکش در فنجان فال قهوه : موفقیت در متصویر و شکل ات ، در متصویر و شکل ات زندگی پیروز و موفق می شوید نگران نباشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چوب در فنجان فال قهوه : نفاق و دوروئی است ، چوب کج و راست تعبیرش یکسان است. نفاق و دوروئی است ، چوب کج و راست تعبیرش یکسان است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چنگال در فنجان فال قهوه : در کسب معاش موفق و نیرومند است و بر دشمنان غلبه می کند مخصوصا بر دوستان نایاب.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چغندر در فنجان فال قهوه : غم و اندوه و مصیبت ، به غم و اندوه گرفتار می آید ولی زود بر طرف خواهد شد

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چشم در فنجان فال قهوه : بینائی ، چشمانی هستند که از اطراف مواظب اعمال و رفتار شما می باشید. حسادت و چشم خوردن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چرخ در فنجان فال قهوه : چرخ به هر تصویر و شکل و صورتی نشانگر اصل اساسی حیات یعنی تحرک است ، مطیع سرنوشت باشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل چراغ در فنجان فال قهوه : کدبانوی منزل است ، زندگی خوش و راحتی داشتن ، آسایش.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حلقه گل در فنجان فال قهوه : غصه ای که هنوز برطرف نشده است.حلقه بریده شده،رهایی از غصه ها

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حوض در فنجان فال قهوه : علم و دانش ، از علم و دانش زیاد بهره مند شدن علمش افزونی میابد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حلقه شکسته در فنجان فال قهوه : نا امیدی ، شکست خوردن یا بهم خوردن نامزدی یا خواستگاری.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حلقه در فنجان فال قهوه : خواستگاری ، ازدواج خوشبخت شدن در دو زان زندگی و زناشوئی. انجام یك معامله، خواستگاری و نامزدی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حلقه هایی كه نقطه هایی در میانشان باشد در فنجان فال قهوه : میل به داشتن فرزند تحقق مییابد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حصار در فنجان فال قهوه : در بند قرار گرفتن ، جای امن ، چند صباحی احتیاط کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل حب در فنجان فال قهوه : بیماری ، شفا ، بهبودی ، بزودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهد کرد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خرس در فنجان فال قهوه : دشمن بدطینت ، احمق و تند خو ، از این خصلتها دوری کنید. تکیه گاه - یاور- متکی به کسی یا چیزی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خرچنگ در فنجان فال قهوه : بد اخلاقی ، کینه توزی ، فرومایگی ، احتیاط را از دست ندهید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط مشخص و واضح در فنجان فال قهوه : موفقیت آمیز بودن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط در فنجان فال قهوه : خطوط کج به دوستی های ساختگی و ظاهری، دراز زندگی طولانی و راحت و یا مسافرت و پروژه ؛خط مستقیم شکسته،به بیماری؛خط شکسته به مشقت و بی پولی؛خط مستقیم،به درآمدی متوسط،راحتی و آرامش اشاره می کند. سفر، یك پروژه كه اگر خط مشخص و واضح باشد به معنای موفقیت آمیز بودن آن است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط تخم مرغی مقطع در فنجان فال قهوه : پایان امید – نامه – رسیدن مهمان

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط منکسر (شکسته) در فنجان فال قهوه : کار های در هم – فقر اقتصادی – افلاس

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط منحنی در فنجان فال قهوه : دوستان نا مناسب – خیانت – دسیسه

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط مستقیم مقطع در فنجان فال قهوه : خطر – کسالت – خطر نزدیک به مرگ

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط مستقیم بلند در فنجان فال قهوه : زندگی طویل با حوادث – مسافرتهای سودمند

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خط مستقیم کوتاه در فنجان فال قهوه : زندگی آرام – خوش و متوسط

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خانه در فنجان فال قهوه : ایجاد یک زندگی و رو به راه بودن کارها،خانه ای داخل درخت،ازدواجی خوشحال کننده؛خانه ای در محلی خلوت،میراث ، زندگی خانوادگی خوش – تندرستی - سعادت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خیمه در فنجان فال قهوه : تامین مالی ، آفزایش مال و نعمت ، نگران آینده نباشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خورشید در فنجان فال قهوه : روشنی عقل و هوش و دانش است ، به استعداد فوق العاده ای میرسد. برکتی بزرگ – حمایت والدین

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خنجر در فنجان فال قهوه : خطر بزرگ ، کسالت ، از دوستان نایاب بپرهیزید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خفاش در فنجان فال قهوه : شنیدن خبر ناگواری عاقبت ناخوشایند ، حرص و طمع تا سرحد دیوانگی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خروس در فنجان فال قهوه : شانگر شهوت و غرور است ، اختار و آماده باشی است برای شما. نوید و مژده،کاری خیر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل خرگوش در فنجان فال قهوه : زود رنج ، در برابر حادثه سریع خود را میبازد ، در واقع شانس خوبی است برای رسیدن به اهداف.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل داس در فنجان فال قهوه : با رنج و زحمت مالی یا نعمتی را بدست آوردن ، درو کردن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دود در فنجان فال قهوه : گرفتاری تحمل رنج و عذاب ، گرفتار فتنه و بلا شدن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دهان در فنجان فال قهوه : سخنان نیکو و سودمند شنیدن ، دلالت بر خوشی زندگی است. گفتگو – بازگو شدن نا گفته ها

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دندان در فنجان فال قهوه : ذلالت بر یکی از اعضای خانواده است ، خانواده و بستگان ، غم و انده ، گزند و زیان.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دستبند در فنجان فال قهوه : برای زنان دلیل بر شوهر و برای مردان دلیل بر غم و اندوه و تنگدستی است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دستدر فنجان فال قهوه : دوستی و مهربانی ، انرا با مهربانی بپذیرید. توانمندی در عمل ، قدرت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دست های دراز در فنجان فال قهوه : حماقت – بی اعتقادی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل در در فنجان فال قهوه : حفره مقعد. کار با ادارات دولتی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل درخت در فنجان فال قهوه : فراوانی،پیروزی در بازی،بیهوده بودن سرمایه گذاری ، گشاده دستی – شانس در قمار و لاتاری

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل درخت کاج در فنجان فال قهوه : موفقیتی مربوط به هنرهای زیبا

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دامن در فنجان فال قهوه : رنج و اندوه در برابر عشق ، نا امیدی ، در بمقابل عشق پایداری به خرج بدهید موفق میشوید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دانه تسبیح در فنجان فال قهوه : عشق – صاحب بچه شدن – ظرافت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دیوار در فنجان فال قهوه : مانع ، دفاع از حریم ، وضع و حالش در زندگی خوب و مستحکم خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل دیگ در فنجان فال قهوه : صاحب خانه ، کد بانوی خانه ، خدمتگذار به افراد نیازمند و تهی دست.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل رختخواب در فنجان فال قهوه : رختخوابی مرتب به ثبات و ذکاوت،رختخواب نامرتب به نامنظمی و بی قراری اشاره دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل راه در فنجان فال قهوه : به مسافرت و اعمال خوب در دراز مدت تعبیر می شود.راهی طولانی و مستقیم،به زندگی طولانی و بدون زحمات،راه پرمانع و مشقت ها اشاره می کند.ء به تعداد آنها راه های که انجام می دهد. اگر سر راه بسته باشد انجام نمی گیرد و اگر باز باشد خاتمه می یابد و به انجام می پذیرد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ریسمان در فنجان فال قهوه : عمر طولانی ، سفر طولانی رفتن و نعمت فراوان بدست آوردن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل روباه در فنجان فال قهوه : حیله گر و فریبنده ، حیله گر و نابکار و فریبنده و دروغگو میباشد ، مواظب باشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل زنگوله در فنجان فال قهوه : بگو مگو ، دعوا و مرافعه ، بگو مگو با اقوام و خویشان ، صبور باید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل زنبور عسلدر فنجان فال قهوه : مال و نعمت ، خیر و برکت ، ارث و میراث از راه صحیح.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل زنبور در فنجان فال قهوه : شخص مزاحم ، از آدم پست و فرومایه آزار تفسیر و معنی دیدن .

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل زن در فنجان فال قهوه : رسیدن به کسی که دلتنگ او هستید،شادی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سوزن در فنجان فال قهوه : دوست و غمخوار ، حاجتش بر آورده خواهد شد و به مرادش خواهد رسید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سگ در فنجان فال قهوه : دشمنی پست و فرومایه اما مهربان و وفادار. سگ دونده به دریافت خبری خوب؛سگ خوابیده،به تنبلی و شوخی بی مزه.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سطل در فنجان فال قهوه : مدد گرفتن ، کنیز ، خدمتکار ، خدمتکاری به خدمتش در می آید و یا کنیزی زیبا می خرد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سد در فنجان فال قهوه : موانع و دفاع در برابر هیجانات و متصویر و شکل ات به وجود آمده

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ستاره در فنجان فال قهوه : مقام و منزلت ، با علما و دانشمندان ملاقات میکند. بردن در یک مسابقه – درخشش در جمع دوستان – دوست داشتنی بودن ، به معنی شانس است.به خوش شانسی،خوشبختی مداوم،انتظار طولانی تعبیر می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سپر در فنجان فال قهوه : پناه دهنده از امور ناپسند ، محافظت شده از جائی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ساعت در فنجان فال قهوه : نشان قلب است ، معنای احساسات و عواطف انسانی را میدهد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سکه در فنجان فال قهوه : رهائی از فقر و بدبختی ، نجات پیدا کردن از قرض و بدهی. علامت پول

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سر شیر در فنجان فال قهوه : برآورده شدن آرزرو،برطرف شدن دلتنگی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سه پایه در فنجان فال قهوه : حیله و نیرنگ – دسیسه – توسل به زور

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سنجاب در فنجان فال قهوه : جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا – زرنگی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سر انسان با دو دست دراز در فنجان فال قهوه : جسارت – باهوشی – دارای مقام ارجمند

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سیب در فنجان فال قهوه : صاحب فرزند شدن ، با خیر و خوشی از راه دور دریافت کردن. برکت – کامل و خوب بودن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سوسک در فنجان فال قهوه : قبل از اینکه آبرویتان برود کناره گیری کنید ، رسوائی و بدبختی. به وجود بعضی مسائل کوچک و اجباری بودن حل این مسائل اشاره دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل سوسمار در فنجان فال قهوه : دشمن نادان ، قبل از اینکه خطری برایتان ایجاد کند دوری کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شتر مرغ در فنجان فال قهوه : مسافرتی بیاد ماندنی به خارج از کشور در انتظار شماست ،آماده باشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شانه در فنجان فال قهوه : دوستان ناباب و به ظاهر فریبنده ، آنهائی که کمراه می کنند از ایشان دوری کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شاخ در فنجان فال قهوه : موفقیت مالی ، دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان ، از فراوانی خود را نبازید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شمع در فنجان فال قهوه : شمع روشن عزت و نعمت است ، شادی و سرور به خانه شما روی می آورد. محقق شدن یك آرزو، دریافت كمكی از ماورا و قابلیت عمل كردن به یك قول بر آورده شدن حاجت – نذر و نیاز

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شمشیر در فنجان فال قهوه : مبارزه با دشمن ، با دشمنان مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شلوغی در فنجان فال قهوه : شرکت در یک اجتماع

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شهاب در فنجان فال قهوه : خبر های غیر منتظره – امیدواری

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شتر در فنجان فال قهوه : ثروت ماندگار – خیر و برکت – روزی فراوان

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل تصویر و شکل نا مشخص در فنجان فال قهوه : قابله – مخالفت – ناراحتی – پول گم کردن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شلوار در فنجان فال قهوه : آبرو و حیثیت ، سعی کنید خود را حفظ کنید در غیر این صورت متصویر و شکل ات شما دو چندان می شود

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل شطرنج در فنجان فال قهوه : تهمت و دروغ ، بر کسی به باطل غلبه کردن ، بر او تهمت می بندند و می گویند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صورت انسان در فنجان فال قهوه : فال خوب و ازدواج

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صندلی در فنجان فال قهوه : محبت و دلگرمی از طرف دوستان به شما محبت میشود و هدیه گرانبهایی دریافت خواهید کرد. به بهتر شدن کارها از هر نظر،تمام شدن یک چیز تعبیر می شود. ارتقا در کار – ریاست

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صخره در فنجان فال قهوه : خیر و روزی – مسئله بزرگ قابل حل

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صلیب در فنجان فال قهوه : پیروزی در یك كار سخت ، مرگ یکی از دوستان یا فامیل

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صلیب و تاج در فنجان فال قهوه : مورد توجه مطلوب واقع شدن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل طاووس در فنجان فال قهوه : شكوه و جلال، تجمل، چیزی كه موجب افتخار شود.فخ فروشی - غرور

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ظرف غذا در فنجان فال قهوه : روزی و برکت – مهمانی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل صدف در فنجان فال قهوه : دیدار با دوستان دور دست و شرکت در جشن عروسی و بسیار شاد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل عبادتگاه در فنجان فال قهوه : نذر – عبادت به جا نیامده – حمایت پروردگار

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل عصا در فنجان فال قهوه : دیدار خوش ، ملاقات با اقوام و دوستان ، شنیدن خبر خوش از خویشاوندان. تکیه گاه - یاور ، متکی به چیزی بودن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل عینک در فنجان فال قهوه : افراد عاقل و روشن ، روشن بینی و قضاوت صحیح و درست کردن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل عقرب در فنجان فال قهوه : جدائی ، هرج و مرج ، حسادت ، بدجنسی ،زیاد شدن رنج و زحمت و تحمل خسارت.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل فیل در فنجان فال قهوه : سمبل بزرگی ، قدرت و منزلت ، دوست دانشمند ، با آنها هم صحبت شوید. قدرت و موفقیت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل فندق در فنجان فال قهوه : بدست آوردن ثروت و مال از طرف فرد بخیل.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل فنجان در فنجان فال قهوه : در اثر کار و کوشش ، نتیجه مطلوب بدست آوردن ، هدیه و پاداش گرفتن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل فرم تخم مرغی در فنجان فال قهوه : بدست آوردن ثروت بسیار بزودی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل فشنگ در فنجان فال قهوه : خطر مواظب اعمال و رفتار خود باشید ، یک دندگی نکنید ، در رانندگی صبور باشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قارچ در فنجان فال قهوه : مسافرت به دیار غربت یا به کشورهای دور دست.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قوری در فنجان فال قهوه : خادم و خدمتگذار ، برای رفع متصویر و شکل ات و زحمات احتیاج مبرمی به خدمتکار دارید. حادثه ای شگفت آور،زندگی خانوادگی خوشحال و خوشبخت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قو در فنجان فال قهوه : سمبل وقار ، دوستی ، ایمان ، به یک زندگی آرام و بی دغدغه رسیدن. ازدواج با عشق – متانت در رفتار

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قلم در فنجان فال قهوه : رفع نگرانی ، بزودی نگرانی و دلهره از سر راه شما برداشته خواهد شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قفل در فنجان فال قهوه : موانع ، سد ، برای رسیدن به مقصود ، با سعی و کوشش باید از آنها بگذرد. متصویر و شکل ات حل نشدنی – گرفتاری

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قفل و کلید در فنجان فال قهوه : پیدایش راه حل – ازدواج

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قلب در فنجان فال قهوه : روابط عاطفی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قطار در فنجان فال قهوه : مسیر زندگی سختی را طی کردن و از اهداف خود بیمناک است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قرص در فنجان فال قهوه : بیماری ، شفا ، بهبودی ، بزودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهد کرد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قایق در فنجان فال قهوه : بالا رفتن از ناهمواریها و رسیدن به معشوق ، عشق و دوستی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل قیچی در فنجان فال قهوه : جدائی و دوری ، بین اقوام و خویشاوندان جدائی انداختن و در واقع اختلاف خانوادگی. به جدایی از معشوق و درگیری با دوستان اشاره دارد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کشتی در فنجان فال قهوه : بدست آوردن ثروت مشروع ، ارث ، مسافرت دریا و سفری خوش. خبری خوب،سفری طولانی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کژدم در فنجان فال قهوه : دشمن ضعیف ، تحمل دردسر و ناراحت کننده دشمن نادان ، شما را غمگین میکند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کرم در فنجان فال قهوه : گرفتاریهای کوتاه و کوچک ، سعی کنید از شرش خلاص شوید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کوه در فنجان فال قهوه : از بین رفتن موانع سخت و یا تحقق یافتن آرزوها ، موانع سخت

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کلاغ در فنجان فال قهوه : حساس و ظریف بودن – تحول – مهربانی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کشتی در فنجان فال قهوه : بدست آوردن ثروت مشروع – ارث – مسافرت دریا

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کتاب در فنجان فال قهوه : گشایش در کارها ، دوست صمیمی و وفادار و دانشمند ، هرگز اورا ترک نکنید. تحصیل – تفکر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کت در فنجان فال قهوه : گرمی ، عشق و محبت ، خلق و خوی بد خود را عوض کرد

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کاسه در فنجان فال قهوه : رزق و روزی ، درماندگی ، از راه فقر و مکنت روزی بدست آوردن.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کوزه در فنجان فال قهوه : با همسر یا کنیز خود همبستر شدن ، نزدیکی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کمان در فنجان فال قهوه : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می آید ، فرزندی پسر. به دست آوردن موفقیت به سختی،بدی و مشقت تعبیر می شود

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل .کلید در فنجان فال قهوه : حل متصویر و شکل ات ، پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند ، موفقیت همه جانبه. گشایش بخت – راه حلی برای متصویر و شکل ات

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کلاه در فنجان فال قهوه : رسیدن به جاه و مقام ، باپشتکار به مقام رسیدن ، از حیله دوستان خود را پنهان کنید. خبر دهنده موفقیت است.نشان دهنده موفقیت های نهانی همراه با ریسک می باشد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کفش در فنجان فال قهوه : برای مرد ، زن کدبانو و زیبائی میگیرد ، برای زن قوت و نیرومندی می باشد ، ارثیه.مهمانی،دریافت خبرهای تعجب انگیز – مهمان نا خوانده – خواستگار

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل کفتار در فنجان فال قهوه : نشانگر پلیدی و ناپاکی ا ، فریب و نیرنگ است ، دزدی و چپاول مواظب اموالتان باشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گوشدر فنجان فال قهوه : نصیحت پذیری – خبر های تازه

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گل در فنجان فال قهوه : شادی بزرگ،دوستی واقعی،جوان حساس و خجالتی، خوشحالی بزرگ – دوستان شفیق – دختر یا پسر مطلوب

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گاو در فنجان فال قهوه : فراوانی محصولات نعمت فراوان بدست آوردن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گوسفند در فنجان فال قهوه : زندگی آرام و بی دغدغه ، خوشبختی به شمار میآورد و ناراحتیها بر طرف می شود. به معنای نذر است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گندم در فنجان فال قهوه : روزی حلال و سخاوتمندانه ، که با رنج و زحمت بدست آمده است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گلابی در فنجان فال قهوه : نجات پیدا کردن از متصویر و شکل ات مالی ، بفکر اندوخته باشید ، سهل انگار نباشید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گردن بند در فنجان فال قهوه : عشق و نامزدی و شروع آن ، گردن بند پاره قهر و جدائی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل گربه در فنجان فال قهوه : نیرنگ و فریب از سوی دوستان ، برای شما دوستان خوبی نمیباشند ، ریا کار و خائن ، طنازی ظرافت در رفتار - جستن با دقت ، یك شخص دمدمی مزاج (اگر سفید باشد خوب و اگر سیاه باشد بد است)

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل لب در فنجان فال قهوه : نشانگر قرابت و خویشی است ، از زخم زبانها نهراسید ، احترام و عزت پیدا میکنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل لامپ در فنجان فال قهوه : به سوی روشنی و خوشبختی گام بر میدارید و در ازدواج خوشبخت خواهید شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل لوبیا در فنجان فال قهوه : صاحب فرزندان زیادی میشوید و هرکدام به عزت و شهرت میرسند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل لکه های روشن در فنجان فال قهوه : روشنی در فکر و عمل – گشایش - نیکبختی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مورچه در فنجان فال قهوه : نشانگر داشتن پشتکار و دور اندیشی ، با حوصله به کارتان ادامه بدهید موفق میشوید. به کار وتلاش،باغیرت بودن،دریافت مزد زحمات

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مگس در فنجان فال قهوه : نشان مردم فرومایه است ، از طرف آنها اذیت میشوید ، با دور اندیشی رفع مزاحمت کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مسواک در فنجان فال قهوه : مال خود را در راه خویشان و بستگان ، بخشش ، اجسان می کنید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مرغابی در فنجان فال قهوه : دعوت به مهمانی و جشن و سمبل پاکی و روان عشق و سعادت زناشوئی ، به مجلس با شکوهی دعوت خواهید شد.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مرغ در فنجان فال قهوه : به مال و ثروتی دست پیدا میکند ولی مواظب باشید بیهوده آنرا از دست ندهید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مربع در فنجان فال قهوه : میراث و سود را توضیح می دهد.اگر بزرگ باشد به معنی سود و بهره ای بزرگ است. خانه تازه ، سعادت – بشارت و شادی – شور عشق

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل میز در فنجان فال قهوه : به معنی یک قرار داد و یا شرکت در یک مهمانی است.ء

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مار در فنجان فال قهوه : سمبل دشمنی است.دشمنی زیرک است که از پشت به انسان حمله می کند. امانت – افترا – خدعه - حسادت – ریای زن یا مرد

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ماهی در فنجان فال قهوه : موفقیت و شانس،خوشحالی کوتاه مدت ، پولی كه میزان آن متناسب با اندازه ماهی است.، سعادتموقت – خوشبختی منتهی به بدبختی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مهر و سجاده در فنجان فال قهوه : دعا – نذر – نیت خیر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل میمون در فنجان فال قهوه : زیرکی- موزیگری – شیطنت – جستن از خطر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مثلث متساوی الاضلاع در فنجان فال قهوه : موفقیت در امور اقتصادی – ارث بردن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل مستطیل در فنجان فال قهوه : در فکر خانواده بودن – گرفتاری خانواده – دعوا

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ماه در فنجان فال قهوه : عشق و نامزدی ، ازدواج ، با همسری خوش سیما و صاحب مقام ، ازدواح میکنید. ناراحتی روحی و روانی.ماه تمام به ماجراهای عشقی.ماه نیمه هم به طرح های جدید تعبیر می شود.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل میخ در فنجان فال قهوه : سمبل پلیداری و مقاومت ، اگر به کار خود واقف هستید آنرا رها نکنید. تصمیمی ناعادلانه و یا حقه بازی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل موش در فنجان فال قهوه : ریا کار و زیان بار ، با متانت و صبر از شرش خلاص شوید. دشمنی و خیانت ، حرفهای زنانه - غیبت - میهمانی های زنانه ،

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل موش(صحرایی)در فنجان فال قهوه : دزدی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نهنگ در فنجان فال قهوه : خیر و روزی، مسئله بزرگ قابل حل

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نوزاددر فنجان فال قهوه : رهایی از غصه های کوچک،آرامش خانواده

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل ناقوس در فنجان فال قهوه : خبر گرفتن

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نعل در فنجان فال قهوه : نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می باشد ، راه نجات برایتان باز است.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نرده بام در فنجان فال قهوه : موفقیت و پیروزی ، موفقیت شما حتمی است بت شکیبائی آنرا دنبال کنید. به پیشرفت،کار زیاد و پیشروی،رسیدن به رفاه اقتصادی. موفقیت اجتماعی، ترقی، تغییر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نخود در فنجان فال قهوه : نشانگر غم و اندوه است ، در اثر مقاومت آنرا پشت سر خواهید گذاشت.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نان در فنجان فال قهوه : سمبل سرور و خوشحالی است ، در حد توانائی انفاق کنید مالتان برکت پیدا میکند

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نامه در فنجان فال قهوه : در انتظار خبر های خوش که مدتها انتظارش را میکشید به شما خواهد رسید.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل نیزه در فنجان فال قهوه : به مسافرت کوتاهی خواهید پرداخت ، مسافرت دریائی.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل هیزم در فنجان فال قهوه : سخن چینی و بد عملی ، توام با جنگ و دعوا ولی زیانی نمی بیند.

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل هوا پیما در فنجان فال قهوه : مسافرت طولانی و دلپذیری خواهید داشت ، نشانگر راه سریعی است به هدف. به سفری ناگهانی،رو به راه شدن کارها تعبیر می شود.مسافرت هوایی ، راه دور ، خبر از مسافر

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل هدهد در فنجان فال قهوه : خیر ، خوشی و رفاه ، بزرگی و مقام ، پیروزی

تفسیر و معنی دیدن تصویر و شکل V (انگلیسی) در فنجان فال قهوه : پیروزی و موفقیت

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 518 بازدید

 

 

فال روز متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین

 

رویای شما این است كه بتوانید موارد غیر قابل اجتناب را به تعویق بیندازید. اما در واقع این خیال جزئی از تصورات و رویاهای شماست. اگر می‌خواهید كه همیشه كار درست را انجام دهید مخصوصا زمانی در موارد بسیار مهمی مانند وضعیت اقتصادی و مالی،‌ سعی می‌كنید كه راحت ترین كار را انتخاب كنید. راه حل‌های موقتی به همان مقدار مشكل ساز است كه كنار كشیدن از موقعیت،‌ پس مبارز درونی تان را به كمك بگیرید و لحظه حال را اداره كنید چون این تنها فرصتی است كه شما دارید.

فال روز متولدین اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

لمس كردن زمین سخت و محكم زیر پاهایتان باعث می‌شود این احساس به شما دست بدهد كه این توانایی را دارید از نبود امكانات كه برای داشتن یك بنیاد محكم لازم و ضروری است، پریشان شوید،‌ بتوانید از پس كارهایتان برآیید. معمولا، ‌بعضی تغییرات قابل پیش بینی هستند،‌ اما زمانی كه زندگی شما ملایم و دارای آرامش است شما بهتر می‌توانید كارهایتان را انجام داده و از موقعیتی كه در پیش رو دارید آگاه شوید.

فال روز متولدین خرداد

فال روزانه متولدین خرداد

 

اگر بتوانید امروز بر بی قراری و اضطراب خود فائق آیید، ‌می‌توانید كاملا مفید و سودمند واقع شوید. اما وقتی مرحله‌ای از اتفاقات آرام پیش می‌رود،‌ افكار شما شتاب گرفته و آنها می‌توانند شما را در آب داغ انداخته و بعضی شرارت‌ها را برایتان بوجود آورند. مراقب آرزویی كه می‌كنید باشید،‌ اگر بخواهید دنبال دردسر بگردید،‌ بیش از آنچه انتظارش را دارید برایتان پیش خواهد آمد.

فال روز متولدین تیر

فال روزانه متولدین تیر

 

بعضی وقت‌ها برایتان آسان نیست كه بتوانید ادعای درستی از كاری که انجام داده‌اید داشته باشید. شما اغلب مایل هستید كه كمتر پرخاشگر باشید به خاطر اینكه مقابله مستقیم بسیار دشوار است. اكنون، به هر حال،‌ می‌توانید بر دوستان و همكلاسی‌هایتان تكیه كنید برای اینكه در جنگ و مبارزه اخیر از شما حمایت كنند. به نظر نمی‌رسد كه این كار تفریح باشد، اما شما حداقل می‌فهمید كه تنها نیستید.

فال روز متولدین مرداد

فال روزانه متولدین مرداد

 

به نظر می‌رسد امروز از آن روزهایی باشد كه می‌دانید دقیقا چه می‌خواهید و چه چیزی لازم است در محل كار انجام دهید و در كارتان پیش بروید و آن را به اتمام برسانید. متاسفانه،‌ ممكن است شما مجبور شوید كه یك دعوت اجتماعی داشته باشید یا در غیر اینصورت یك فعالیت خوش آیند را به تاخیر می‌اندازید، اما شما همیشه قادر هستید كه تفریح و گردش تان را به روز دیگری موكول كنید. پس سعی نكنید كه حقایق را تغییر دهید و آنها را به تعویق بیندازید. زمانیكه شما كاری را شروع می‌كنید،‌ كارهای روزانه تان بیش از آنچه كه انتظار دارید شتاب می‌گیرند.

فال روز متولدین شهریور

فال روزانه متولدین شهریور

 

پیشرفت‌های استوار روز شما را طولانی‌تر از آن می‌كنند كه شما سعی نكنید كه بخواهید كارها را سریع انجام دهید. با عجله كار كردن مشكلاتی بوجود می‌آورند كه بعدها آن مشكلات دوباره برخواهند گشت و دوباره به دیدار شما بر می‌گردند. حتی اگر دیگران عجله دارند، ‌شما زمانی برای كارهایتان در نظر بگیرید و درست از نقطه شروع آغاز كنید. تكیه بر اساسی استوار بسیار هم تر از این است كه تمام كار را به پایان برسانید.

فال روز متولدین مهر

فال روزانه متولدین مهر

 

ممكن است امروز قدری ناامید شوید چون دارید تلاش می‌كنید كه كاری را كه روزهای قبل شروع كرده بودید را به پایان برسانید. سرعت اتفاقات اكنون آهسته‌تر از همیشه است و اگر چه شما از نیروی بی قید خود لذت می‌برید، اما ترجیح می‌دهید وظایف تان را انجام دهید پس می‌توانید زمان كمی را برای خود باشید. برای خود راه‌های میان بُر تعیین نكنید چرا كه بعدها مجبور خواهید شد كه آنها را نادیده بگیرید.

فال روز متولدین آبان

فال روزانه متولدین آبان

 

قرار گرفتن در یك ریتم قابل تحمل امروز احساس خوبی به شما می‌دهد،‌ چون شما از اینكه مدام چرخی را بچرخانید كه به هیچ جایی نمی‌رسد خسته شده‌اید. در نهایت این احساس به شما دست خواهد داد كه دارید به جایی می‌روید، دیگران ممكن است از شما بخواهند كه آهسته تر حركت كنید، آهسته تر از آن كه شما دوست دارید حركت كنید. با این كار نجنگید؛‌ كائنات به شما فرصتی می‌دهد كه بتوانید انرژی خود را دوباره تامین كنید.

فال روز متولدین آذر

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز نمی‌تواند روزی باشد كه شما بخواهید از آن لذت ببرید ‌و حتی اگر امروز برای یك مدت طولانی زیاد به یاد ماندنی نباشد، شما می‌توانید در مراحلی كه جلوی روی شماست به پیشرفتی محكم و استوار دست پیدا كنید. برای سلامت ماندن بدن تان می‌توانید از رژیم غذایی مناسب استفاده كنید یا تمرینات ورزشی انجام دهید كه تاثیرات بلند مدت بر بدن و سلامتی شما داشته باشد. سر و سامان دادن به زندگی، ارسال نامه‌ها ‌یا انجام كارهای روتین و خسته كننده می‌تواند راه مفیدی برای این است كه امروز را به روزی مفید وخود را به فردی عملگرا تبدیل كنید. قاطع و استوار كار كردن امروز خوش آیندتر از این است كه بهره‌وری داشته باشید اما به صورت كوتاه و پی در پی!

فال روز متولدین دی

فال روزانه متولدین دی

 

تعیین كردن اهداف خود و اینكه سریع برای رسیدن به آنها تلاش را شروع كردن، نیرویی است كه امروز كائنات به شما می‌دهد. اما انتظار نداشته باشید كه بتوانید به راحتی و بدون تلاش به آنها دست پیدا كنید. شما باید بسیار تلاش كنید و مطمئن باشید كه پاداش آن بعد از محقق شدن كارتان به شما خواهد رسید. خوشبختانه،‌ با ورود ماه به پنجمین خانه اهداف شما، ‌این مژده را به شما می‌دهیم كه به زودی به نیات خود دسترسی پیدا می‌كنید.

فال روز متولدین بهمن

فال روزانه متولدین بهمن

 

بعضی اوقات دوست دارید كه تغییرات را بهم بزنید فقط به خاطر اینكه عادت خود را بشكنید. اما امروز اوضاع پایدار و ثابت می‌تواند احساس خوبی برایتان داشته باشد. با رابطه استوار كه با آنچه كه انجام می‌دهید دارید قوت قلب پیدا می‌كنید و با دیدن اینكه دارید نتیجه زحمات خود را می‌گیرید شادمان خواهید شد. ممكن است دوست داشته باشید كه مقداری به خودتان استراحت بدهید چرا كه به نظر می‌رسد كه اوضاع دارد خوب پیش می‌رود، اما الان زمان مناسبی برای تنبلی نیست. شما بعدها زمان زیادی برای استراحت و آرامش خواهید داشت.

فال روز متولدین اسفند

فال روزانه متولدین اسفند

 

معمولا، وقتی كسی از شما انتقاد می‌كند، باعث می‌شود روحیه شما تضعیف شود. اما كلمات ناخوشایند یك دوست می‌تواند امروز به شما القا كند كه شنونده بهتری باشید و راهنمایی بهتری برای قلب‌تان بخواهید. اجازه ندهید عدم اعتماد به نفس در شما افزایش یابد. این می‌تواند فرصتی برای‌تان بوجود آورد كه بتوانید پیشرفتی اساسی در خود ایجاد كرده كه تاثیر مثبتی بر شما داشته باشد و رابطه شما را با دیگران بهبود بخشد.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 487 بازدید

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما سعی می‌كنید كه تنهایی و انزوا را انتخاب كنید، ولی دوستان و همكارانتان بهتان اجازه نمی‌دهند این كار را بكنید. آنها امروز بیش از اندازه دلسوز شده‌اند، كه از وقتی شما با آنها دوست شده‌اید دوست داشتید با شما اینگونه رفتار كنند. پس به جای اینكه با امتحان كردن تمام راهها خودتان را خسته كنید، روش مناسبی پیدا كنید تا بتوانید با كسانی كه رضایت شما را فراهم می‌آورند ارتباط برقرار كنید.


فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما در محل كارتان نمی‌توانید خیلی راحت فكرتان را روی كار متمركز كنید، برای اینكه خیلی ماجراجو شده‌اید. اگر زیاد انسان واقع بینی نیستید به خودتان نگرانی راه ندهید، چراكه این رویاپردازی‌ها به آینده شما مربوط نمی‌شود. بلكه به منظور تفریح كردن و خوش بودن فقط در زمان حال خلاصه شده و در وقت‌های دیگر این خیالات از سرشما می‌افتد.

فال روزانه متولدین خرداد


معمولاً شما وقتی با یك فرد خیلی خوش صحبت روبرو می‌شوید كه می‌تواند شما را بخنداند، در وضعیت دشواری قرار می‌گیرید. از یك طرف شما از اوقاتی كه با چنین فردی دارید لذت می‌برید، و از طرف دیگر این گفتگوها باعث می‌شود احساس پوچ بودن بكنید. شما نمی‌خواهید یك فرد سطحی باشید و شور و هیجان و عشق بیشتری نیز نیاز دارید. پس باید از دیگران درخواست كنید و برای پیدا كردن جواب لازم نیست زیاد دور شوید.

فال روزانه متولدین تیر


ماه در هفتمین خانه شما یعنی خانه همكاران و دوستان قرار دارد و دید شما را تا حدی باز كرده كه شما حاضرید افراد بیشتری را وارد زندگی شخصی خود كنید. شما به طور طبیعی خودتان از پس كارهایتان برمی‌آیید، ولی حالا برای كارهای ساده‌ای مثل رفتن به سوپر ماركت هم دوست دارید كسی شما را همراهی كند. باوجود این آنها هم برنامه‌های خودشان را دارند، بنابراین اگر دوست ندارید هیچ كدام از كارهایتان را به تنهاییانجام دهید، اجازه ندهید آنها خودشان را مقصر بدانند.

فال روزانه متولدین مرداد


امروز در محل كار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و شما فرصت دوباره‌ای برای نگاه كردن به موقعیت‌های حرفه‌ای را ندارید. یك نفر سعی می‌كند شما را وارد گروه و محیط كاری و یا فعالیت‌های بكند كه شما را به خارج شهر و محیط‌های كوهستانی بكشاند. ولی لزومی ندارد كه خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشید، چرا كه این كارها مطمئنناً آزادی شما را محدود می‌كند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما زیاد مشتاق نیستید كه بیشتر كار كنید، به خصوص اگر قلباً بیشتر به تفریح كردن تمایل داشته باشید. اگر امروز شانس این را دارید كه به افراد جوان‌تر از خودتان چیزی بیاموزید و یا حتی با آنها تفریح كنید در دادن جواب مثبت لحظه‌ای تردید نكنید. در ضمن تفریح كردن با دوستان‌تان را نیز از دست ندهید.

فال روزانه متولدین مهر


امروز شاید شما فشار كاری زیادی را تجربه كنید، چرا كه در خانه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما شما نمی‌توانید از زیر بار وظایفتان در محل كار و مسئولیت‌های اجتماعی خود فرار كنید. اگرچه شما امروز تنها بودن را ترجیح می‌دهید، ولی امروز اصلاً این كار درست نیست. برای اینكه اگر تنهایی را انتخاب كنید به تنهایی و بدون وجود افرادی كه دوست‌شان دارید پیشرفت خواهید كرد.

فال روزانه متولدین آبان

اگر مدتها منتظر فرصت مناسبی بودید که پروژه‌ای جدید را آغاز کنید، امروز باید از تاثیرات ماه برج ثور بهره بگیرید. هم اکنون شما توانایی دارید که با برنامه بلند مدت کارتان را شروع کنید. اما سعی نکنید با سرعت به آخر خط برسید. شما باید دوردست‌ها را هم ببینید، با احتیاط تلاش کنید و با عزمی‌ راسخ به سوی مقصدتان پیش بروید.


فال روزانه متولدین آذر

ماه امروز دوباره به نشانه تان باز می‌گردد و بهتان کمک می‌کند واقع بینی خود را بازیابید (بخصوص اگر تازگی‌ها خیلی خیالباف شده باشید). رویاپردازی کردن کار بدی نیست، اما حالا که منطقی تر شده‌اید، می‌توانید تفاوت‌های بین واقعیت و رویا را تشخیص بدهید. ولی یادتان باشد حتی وقت‌هایی که خیلی عمل گرا می‌شوید، قدرت تخیل خود را فراموش نکرده و ازش استفاده کنید.

فال روزانه متولدین دی


شما حتی اگر بتوایند با مسائلی که شما را با گذشته تان پیوند می‌دهند کنار بیایید، باز هم نمی‌توانید تصور کنید که روزهای آینده می‌تواند چقدر عالی باشد. اگرچه شما هیچ کس را در احساسات خود شریک نمی‌کنید، ولی افراد دیگر هنوز هم می‌توانند اسباب نگرانی شما شوند. سیاره بخت شما یعنی بهرام خیلی نا آرام و بی تاب شده است و بنابراین شما را قادر می‌سازد که خیلی سریع و حتی سریع تر از سرعت نور فکر کنید. اما شما مجبورید که سرعت خود را پایین بیاورید، در این صورت می‌توانید از مهارت‌هایتان استفاده بهینه داشته باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

شما امروز به حدی دلسوز شده‌اید كه سعی می‌كنید تمام خواسته‌های اطرافیان‌تان را برآورده كنید. اما این كاری كه می‌كنید اصلاً كار درستی نیست. چرا كه پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی‌توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینكه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امكان بهش نشان دهید كه هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف‌هایش دارید.

فال روزانه متولدین اسفند
این روزها خوش بینی هوشیارانه بخش عمده داستان زندگی شما را تشکیل می‌دهد!! شما امیدوار هستید که همه چیز بهتر و بهتر شود، اما نباید خیلی هم به تجربیات اخیر خود اطمینان داشته باشید. باوجود این امروز که ماه وارد برج ثور می‌شود شما می‌تواند مقصد خود را ببینید. اگر هیچ رویدادی به آن سرعتی که شما دلتان می‌خواهد اتفاق نمی‌افتد، لازم نیست که سرعت سفر خود را بیشتر کنید!

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 1201 بازدید
فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید

دختر خانم های جوان مقداری شمع را در قاشقی ریخته و بر روی شعله ای نگاه می دارند تا ذوب شود. سپس یک کلید قدیمی را بر روی کاسه و یا لیوان کوچکی که محتوی آب سرد است نگاه داشته و محتوی قاشق را از طریق سوراخ کلید به داخل آب می ریزند.

این رسم و رسوم قدیمی در کشور لهستان ، هر سال در شب قبل از جشن سنت آندرو ( جشن در روز ۳۰ نوامبر و در نتیجه زمان انجام فال غروب ۲۹ نوامبر ) انجام می شود .

(کلید حتما باید قدیمی باشد و سوراخ بزرگی داشته باشد که شمع ذوب شده بتواند عبور کند. ) فرض بر  این است که شکل و فرمی که شمع پس از سرد شدن ایجاد می کند ( و یا سایه آن شکل تحت تابش نور مستقیم ) به نحوی حاوی اطلاعاتی در مورد همسر آینده است که می تواند حرف اول اسم ، مشخصه ای از چهره و غیره باشد .

امیدواریم از انجام این فال و سرگرمی لذت برده باشید .

 

, فال ازدواج شمع,فال ازدواج شمع و کلید,فال ازدواج با شمع,فال ازدواج با شمع و کلید,فال ازدواج با استفاده از شمع,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید بنابر رسم و رسوم قدیمی ها,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید فالکده,فال بسیار جالب ازدواج با استفاده از شمع و کلید,با شمع و کلید زمان ازدواج خود را دریابید,فال شمع,فال شمع آنلاین,فال ازدواج,thg alu,فال مدرن شمع جهت ازدواج,فال شمع واقعی,پیشگویی ازدواج لهستانی,دانلود رایگان آموزش کامل فال شمع

 

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 2740 بازدید
فال سالانه 2016 در سال 95 به همراه طالع بینی سالانه 2016 در سال 95

فروردین 2016 در سال 1395

امسال سیاره‌ی مریخ، حاکم پر صلابت و بی‌محابا، مدام در خانه‌های نشان شما پرسه خواهد زد. او توجه ویژه‌ای بر رشد شخصی، عشق و ازدواج و گسترش و ارتقا سطح فکر شما داشته و علاوه بر آن هر از گاهی سرکی در کارهای دیگر شما خواهد کشید. مریخ در اولین مراجعه‌ی خود در سال ۲۰۱۶، برخورد مستقیمی با خانه‌های صمیمیت دو نفره و پول‌هایی که از دیگران دریافت خواهید کرد، خواهد داشت. تقریبا عمده‌ی مدت از ۸ ماه اول سال را در همین خانه‌ها سپری کرده و هر از گاهی ممکن است سرکی به خانه‌ی افکار فیلسوفانه‌ی شما بکشد. سیاره‌ی نپتون به عنوان شریک خاموش مریخ، عنصری معنوی را به زندگی شما وارد خواهد کرد. این عنصر معنوی ممکن است سبب شود پذیرای مسائل باشید و رویکردیتان نسبت به رخدادهای زندگی "هرچه بادا باد" باشد. سیاره‌ی مشتری در خانه‌ی کاری شما سکنی گزیده و هدفمندی، شرایط کاری بهتر و یا شغلی جدید با حقوقی بیشتر برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. از آنجایی که این خانه مستقیما به تندرستی شما نیز مرتبط بوده، سلامتی و قدرت بدنی بیشتری را نیز زیر سایه ی مشتری به دست خواهید آورد. از میانه های شهریور ماه تا اواسط مهر ماه، مشتری خوش اقبال به خانه‌ی ازدواج شما نقل مکان کرده و بر ازدواج و یا روابط عاشقانه تان خواهد تابید. اگر مجرد هستید، بخت این را خواهید داشت تا با آن شخص خاص آشنا شوید.

 

اردیبهشت 2016 در سال 1395

امسال کلید خوشحالی شما در خانه‌ی پنجم نشان‌ تولدتان که جایگاه عشقی سرزنده و با نشاط، خلاقیت، ورزش و فرزند می‌باشد، نهفته شده است. کودک سرکش درون‌تان در سال ۲۰۱۶ فعال شده و موقعیت‌های ماجراجویانه و جدیدی را برای‌تان فراهم خواهد کرد. در سال جدید تصویر خودتان را نیز از نو ترسیم خواهید کرد و با حضوری که سیاره‌ی مشتری در نشان‌تان خواهد داشت، ظرفیت شما برای دوست داشتن و عشق، افزایش خواهد یافت. سیاره‌ی زحل، معلم ابدی، در خانه‌ی هشتم صمیمیت قرار خواهد گرفت و موجب خواهد شد تا عشق و دوستی در زندگی‌تان رونق یابد. با اینکه تمام سال تان مملو از محبت و صفا خواهد بود، لازم است که با مسائل عمیق‌تری نیز رو در رو شوید. این باورهای ما هستند که زندگی‌مان را جهت می‌دهند و حضور اورانوس در خانه‌ی ۱۲م شما، اعتقادات‌تان (هم فلسفی و هم مذهبی) را یا به شدت متحول کرده و یا موجب اتخاذ موضعی برخلاف وضعیت فعلی‌تان خواهد شد. با حضور پلوتون در خانه‌ی نهم از نشان‌تان، ممکن است که به ادامه‌ی تحصیل مشغول شده و یا در دوره‌های آموزش تکمیلی شرکت کنید. نه تنها برای تغییراتی اساسی در زندگی خود آماده هستید، بلکه از حالا برای آنها جشن گرفته‌اید.

 

خرداد 2016 در سال 1395

امسال شما نیز به مانند عطارد، که سیاره‌ی حکم‌ران‌تان است، بی‌محابا و فعال خواهید بود. با آغاز سالی جدید، عطارد اندکی در مسیر خود مکث کرده و با بررسی وضعیت موجود، الگوی رفتاری ۱۲ ماه آینده‌ی شما را تعیین خواهد کرد. امسال این سیاره‌ی زیرک به جای ۳ بار همیشگی، ۴ بار به این کار خواهد پرداخت. با اینکه این سیاره امسال رفتارهای لحظه‌ای‌تری را در شما ایجاد می کند، مدام در طول سال در مقابل سیاره‌ی زحل، که کارفرمایی سخت‌گیر است، برای‌تان ایستادگی خواهد کرد. در موقعیت‌هایی که چاره‌ای جز آزمایش کردن ندارید (مانند دوستی‌، شغل و ...)، اهداف و گزینه‌های نا محدودی در پیش رو خواهید داشت. امسال ممکن است یکی از دگرگون کننده‌ترین سال‌های دهه‌های اخیر زندگی شما باشد. امسال به هر کاری متوسل خواهید شد تا راه و روش خود را پیاده کرده و به هدف‌تان دست‌یابید. در حالی‌که نپتون خانه‌ی دهم شما را محکم در چنگ گرفته‌است، تصمیم گرفته‌اید که شخصیت خاصی را به زندگی حرفه‌ای خود افزوده و بطور کلی اصالت بیشتری را وارد تمام ابعاد زندگی خود نمایید. سیاره‌ی مشتری نیز به شما کمک خواهد کرد تا آرامش و صلح درونی بیشتری را در خانه‌ی چهارم - جایگاه خانه و خانواده و اصالت - خود ایجاد نمایید. در همین راستا همراهان و دوستان جدیدی را نیز پیدا خواهید کرد.

تیر 2016 در سال 1395

به خوبی می‌دانید که خانه و خانواده، شغل و عشق و دوستی، مهم‌ترین مسائل در چالش‌های همیشگی زندگی هستند و امسال روزگار و کهکشان برای‌تان این تصمیم را گرفته‌اند که می‌بایست تک تک این موارد را مورد بازبینی قرار داده و جلا دهید. بیشتر از متولدین هر برج دیگری به امور خانوادگی پیوند خورده‌اید و ممکن است اولین نشانه‌های مربوط به این مسائل را با تابش نور خیره‌کننده‌ای به آشیانه ی خود در حوالی فروردین‌ماه شاهد باشید. با اینکه علائم اولیه‌ی تغییرات را در این محدوده‌ی زمانی دریافت خواهید کرد، تا حدود شهریور-مهر ماه، زمانی که سیاره‌ی مشتری وارد خانه‌ی چهارم از نشان شما نشود، این تغییرات اعمال نخواهند شد. تغییرات مربوط به خانه ممکن است در حد تعمیرات و بازسازی‌های جزیی خلاصه شده و یا اینکه هم‌خانه‌ای جدید پیدا کرده و حتی نقل مکان نمایید. از آنجایی که تحمل شما برای تزلزل و بلاتکلیفی ها بسیار کم است، روند تغییرات نیز با پیروی از این اصل، چشمگیر و زیاد نمیتواند باشد. اما شاید امسال سالی باشد که در آن احتیاط همیشگی خود را زیر سوال ببرید. به یاد داشته باشید که تغییری اساسی که در ابتدا ترسناک جلوه می کند، نتایج ایده‌آلی در بر خواهد داشت. حضور اورانوس در خانه‌ی دهم شما که همان نشان شغل و حرفه‌ی شما می‌باشد، قول تغییر و تحول‌های فراوانی را در زمینه‌ی کاری و یا اعتبارتان خواهد داد. آخرین دسته‌ی تغییر و تحولات امسال شما در حالی رخ خواهد داد که پلوتون همچنان در خانه‌ی هفتم، که خانه‌ی تعهد و سرسپردگی تان است، به سر برده و سبب خواهد شد تا باوفاتر و صادق‌تر از همیشه باشید. امسال مشتری، اورانوس و پلوتون هم تیمی های قدرتمند و جدی شما خواهند بود و برای زدن ضربه های کاری یاری تان خواهند کرد.

 

مرداد 2016 در سال 1395

متولدین پرانرژی، بخشنده و مهربان ماه مرداد، ایده‌آل‌ترین دوست و همراه برای تمام افراد هستند و در سال ۲۰۱۶ هم شکی در این مورد نخواهد بود. چه بسا حتی بخشنده‌تر از همیشه هم باشید. سیاره‌ی مشتری، سیاره‌ی بخشندگی و فراوانی، امسال بدون هیچ دلیل خاصی تمام تلاش خود را در اعطا کردن هدیه هایی زیبا خواهد کرد. حضور او در خانه‌ی دوم از نشان شما (خانه‌ای متعلقات‌تان) انبوهی از صمیمیت و حس خوب را در این سال فراهم خواهد کرد. اگر رابطه‌ی عاشقانه‌ای دارید و یا خواهان آن هستید، امسال رابطه‌ای عمیق همچون قصه‌ها و کتاب‌ها خواهید داشت. عمده‌ی سیاره‌ها و ستارگان در محدوده‌ی نشان زوج‌تان پرسه می‌زنند و همین امر چراغ سبزی به تقریبا همه ی ایده‌ هایی که به ذهنتان می‌رسد نشان خواهد داد. ممکن است برای آنکه بتوانید خوشی های بیشتری را تجربه کنید، وسوسه شوید سیاره‌ی زحل، سیاره‌ی محدود کننده‌ی خود را نادیده بگیرید. او امسال مدام شما را در مسیر متعهد شدن و بهبود عملکرد حرفه‌ای هدایت خواهد کرد و نظارت ویژه‌ای بر امور مالی شما نیز خواهد داشت. نادیده گرفتن این تغییر مسیرها رفته رفته غیرممکن خواهد شد. توجه شما به مسائل مالی متمرکز خواهد شد و در نتیجه مدام این نکته به شما یادآوری خواهد شد که مبادا ریسک‌های بی مورد در این زمینه کنید. هیچ سالی بهتر از امسال برای توسعه‌ی منابع مالی و رضایت عاطفی نخواهد بود.

 

شهریور 2016 در سال 1395

سال جدید با حضور سیاره‌ی مشتری در نشان شما و در خانه‌ی شخصیت‌تان آغاز خواهد شد. پیامد این اتفاق، توسعه و رشد شخصیت، تمرکز بر این امر و رضایت شخصی‌تان خواهد بود. به عبارتی امسال مبنای فکر و رویکردتان خودتان خواهید بود. امسال یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان را تجربه خواهید کرد. در محدوده‌ی ماه های شهریور-مهر مشتری بخشنده به خانه‌ی مسائل مالی‌تان نقل مکان خواهد کرد و می‌توانید انتظار توسعه و گسترش منابع درآمد خود را داشته باشید. نقطه‌ی مقابل تمام این مسائل، سیاره‌ی نپتون خواهد بود که در خانه‌ی عشق و دوستی واقع شده و ممکن است موجب بسته شدن چشم شما در مقابل حقایق شود. علاوه بر آن، عطارد که سیاره‌ی حکم‌ران شماست نیز بر شدت سردرگمی‌های شما خواهد افزود. امسال سالی مرتبط با سفرها و کنکاش‌های درونی خواهد بود و ممکن است خاطراتی قدیمی برای‌تان زنده شده و بخواهید که مجددا آن دوران پرشور را تجربه کنید. هم زمان با ماه‌گرفتگی در نشان‌های حوت و سنبله، که وضع موجود دستخوش تغییر و دگرگونی می شود، اگر اجازه دهید، در خانه‌های شما و مخاطب تان نیز سر و صداهایی به راه خواهد افتاد.

 

مهر 2016 در سال 1395

امسال سیاره ی حاکم بر ماه تولد تان (ناهید) با جدیت شما را رو به جلو هل داده، از میان هر دوازده نشان گذرانده تا بالاخره رویاهای قدیمی و استعدادهای فراموش شده تان را بیدار کرده و هدف ها و انگیزه های نویی را برایتان به ارمغان آورد. در اواخر مهر ماه، ناهید دوباره خود را به همان منزلی می رساند که سفرش را از آن شروع کرده بود (یعنی خانه ی ارتباطات تان) و با زحلِ آراسته، که در پشت صحنه ها زندگی روزانه تان را بازسازی می کند، هم گام می شود. ناهید سال را در خانه ی عشق شما به پایان می رساند و دی ماه آینده زمان بسیار مهمی برای شما بوده، به گونه ای که تغییرات بزرگی را شاهد خواهید بود. مشتری نقش فرشته ی نگهبانتان را بازی کرده و در گوشتان به زمزمه خواهد پرداخت، و به این ترتیب هر حرفی که باید بزنید و هر رفتاری که باید داشته باشید به شما الهام خواهد شد. در اوایل ماه مهر مشتری خودش را به نشانه ی برج میزان رسانده، شما را در مرکز توجه دیگران قرار داده و غرق در لذت و شادی می کند. حضور مشتری در نشانه ی ماه مهر، هم زندگی شخصی و هم روابط کاری و عاطفی تان را روشن تر کرده و درها را به روی زندگی بهتری باز می گشاید. این سیاره ی فراوانی و برکت، خودباوری و رفتار خوش شما را ارتقا خواهد داد. امسال همچون کهربا همه را به سمت خود خواهید کشاند.

 

آبان 2016 در سال 1395

همچون همیشه قدرتی غیر قابل کتمان هستید و امسال به هیچ وجه قصد کوتاه آمدن در هیچ زمینه ای از زندگی را ندارید. مساله چه مربوط به نیت و هدف معشوق تان باشد، چه مساله ای کاری باشد و یا رازی خانوادگی که سال هاست در گنجه پنهانش کرده اند و تنها گاهی زمزمه ای درباره اش می شنوید، با حضور پلوتون در خانه ی سوم تان، شما خوستار روشنگری خواهید بود. اگرچه هیچ وقت پر حرف نیستید، امسال در تمام روابط خود رویکرد شفاف سازانه‌ی محض خواهید داشت. پلوتون خردمند و دانا نورش را بر مسائلی می تاباند که تا به این زمان پنهان و مخفی نگاه داشته شده بودند. نپتون هم کمی راز و نمک به خانه ی روابط عاشقانه تان می پاشد. موقعیت گذرایی که شما می توانید با شور و اشتیاق خود داستانی ۵۰۰ صفحه ای از آن بسازید. دیگر سیاره ی حاکم بر ماه تولدتان، مریخ، با آغاز سال شروع به قدرت نمایی کرده و نقش بزرگی در رازهای حل نشده و درونی تان بازی می کند. تمام سال را به حرکت در شخصی ترین بخش زندگی تان گذرانده، همه چیز را تکان داده و دستخوش تغییر می کند تا ناگهان یکی از هزاران پاسخی که به دنبالش هستید را در برابر چشمانتان قرار دهد. با نفوذ زحل، چه وضعیت مالی خوبی داشته باشید و چه نه، گمان می کنید کسری بودجه دارید. دلتان می خواهد به شکل قطعی بدانید چه چیز از آن شماست و نسبت به دارایی های خود یقین داشته باشید. حال چه پول خرد باشد، چه سپرده ی بانکی و چه آن دوچرخه ی قراضه ای که چند نسل است گوشه ی حیاط افتاده و خاک خورده.

 

آذر 2016 در سال 1395

انگار ستاره ها راه را برایتان باز کرده اند تا به آسانی در لذت ها و کارهای شخصی خود شناور شوید. زندگی تان در سال ۲۰۱۶ تماما بر علایق و رشد شما متمرکز می شود. با آغاز سال نو، هشت ستاره در نیمه ی شرقی نشانه ی تولد شما جای خواهند داشت، نیمه ای که به تمامی، بر نیازهای شما تمرکز دارد. سیاره‌ی مشتری دانا نیز در نشانه ی برج تولد شما قرار گرفته است، تا به این ترتیب هیچ کدام از تلاش های شما برای کامیابی و لذت بردن از زندگی بی اهمیت و سرسری نباشد و حتی به لذت بردن نیز نگاهی عاقلانه و زیرکانه داشته باشید. ستاره ها و سیاره های شخصی شما به زندگی روزانه تان انرژی می دهند و محور چرخش آنها عشق و علاقه ی شما خواهد بود. بهرام، ناهید و مریخ با شتاب در خانه‌ی روابط تان در حرکت هستند و به این ترتیب معشوق و شریک تان مورد توجه تمام و کمال شما قرار خواهد گرفت (که البته لیاقتش را هم دارد). بهرام پر انرژی که با ویژگی های شیطنت آمیزش بر خانه ی عشق و روابط متعهدانه حکومت می کند، امسال در اتفاقی نادر، چهار بار به نشانه ی شما آمده و برایتان از آن فرصت های پر التهابی به همراه می آورد که مشتاقش بوده اید. امسال از آن سال هاییست که در گذشته آرزویش را داشتید... و حالا، بصورت رنگی و پر زرق و برق در میان دستانتان قرار گرفته است.

 

دی 2016 در سال 1395

هم نشینی دو ساله ی زحل (سیاره ی حاکم ماه تولدتان) در برج بلندپایه ی قوس رو به پایان است؛ شاید در یکی دو سال گذشته گاهی متوجه شده باشید که چه طور عناصر زندگی تان ناپدید می شوند. این قبیل اتفاقات به شکلی ظریف رخ داده و آنقدرها واضح و روشن پیش نمی آمدند. اما به هر رو، در مرحله ی پایانی این فصل قرار گرفته اید (به ویژه در رابطه با مسائل کاری و حرفه ای). در واقع دارید صحنه را پاک و آماده ی شروعی بزرگ تر و بهتر می کنید. آن ماه گرفتگی های سال ۲۰۱۵ که در سال ۲۰۱۶ هم ادامه دارند، می توانند نشانگر تغییرات و رشد کاری شما تا اسفند ماه باشند. با این حال برای آنکه اتفاقات تازه و چشم گیری رخ دهد باید تا مهر ماه و حرکت مشتری به خانه ی دهم نشانه ی تولدتان صبر کنید. با آغاز سال نوی میلادی پلوتون در خانه ی اول نشانه ی برج تولدتان قرار خواهد داشت و در زمینه ی روابط عاطفی و کاری، شخصا احساس جدیت بیشتری خواهید کرد. در واقع در این مرحله با درون و خویشتن خود تماس و ارتباط نزدیک داشته و در طی این تغییر و تبدیل ها از مشکلاتی که در کنترل رفتارهای خویش دارید، شگفت زده شده و به ریشه ی آنها پی خواهید برد. با وجود این حجم از آگاهی‌های نویافته، باز هم از پس کنترل خود بر نمی آیید (به ویژه وقتی مساله مربوط به نیازهای پر تب و تاب دل تان می شود). شاید امسال علنا ادعای مالک چیزی را کنید.

 

بهمن 2016 در سال 1395

در سال ۲۰۱۶، سیاره ی حاکم بر نشانه ی تولد شما، ناهید، همچنان در خانه ی سوم شما جای گرفته و پاسخ گوی نیاز شما به یادگیری دائم و بی وقفه، گفت و گو های نامتعارف و غیر معمول، و گریزهای کوتاه و کوچک از مسیرهای از پیش تعیین شده خواهد بود. در واقع آنجور که باید و شاید در حرکت نگاه تان می دارد. جاه طلب تر و کنجکاو تر از همیشه اید و در دل آرزوی رابطه های نزدیک و صمیمی را می پرورانید. مشتری، بزرگترین سیاره ی منظومه ی شمسی، در خانه ی رابطه ی نزدیک و صمیمانه ی شما قرار گرفته است و در مهر ماه وارد خانه ی مکان های دوردست نشانه ی شما می شود. در اثر این جای گیری مشتری، نیاز شما هم بی اندازه قوی تر شده و نمی توانید به آسانی آن را نادیده بگیرید. برای آن دسته از بهمن ماهی هایی که به راستی راهی را که دلشان نشان شان می دهد، دنبال می‌کنند، این رخداد می تواند به معنی یافتن عشق در بیرون از مرزهای کشورشان باشد. برای برآوردن حتی گوشه ای از این نیازها، شاید لازم باشد که سخت کار کنید تا از پس هزینه های لازم برآیید. با حضور نپتون، سیاره ی وهم، شیدایی و بیداری در خانه ی درآمدتان، این بخش از زندگی شما سر و سامان خواهد گرفت. در چهار ماه پایانی سال نه تنها شاهد پیشرفت در موقعیت مالی تان خواهید بود، بلکه از توقعات و انتظارات خود پیشی هم خواهید گرفت.

 

اسفند 2016 در سال 1395

در سال ۲۰۱۶ تبادل میان سیاره ی حاکم بر ماه تولدتان (نپتون) و خورشید فرصتی جادویی می آفریند، که شما را به تمامی در خود شناور خواهد کرد. چنین بختی تنها یک بار در زندگی به سراغ آدم می آید. به احتمال زیاد دنیای رومانتیک تان را از نو تعریف خواهید کرد، تصویری که از بدن خود در نظر دارید را شکلی دوباره خواهید داد، و کتاب های نیمه تمام را به آخر خواهید رساند. اگرچه لیست بلند بالایی از اولویت های امسال خود تهیه کرده اید، اما عشق برای شما در بالاترین ردیف قرار دارد و زندگی عاطفی پر تب و تابی خواهید داشت. دو ماه‌گرفتگی در نشانه ی شما رخ خواهند داد که رخدادهای فوق العاده خوب و وقت های خوشی را برای شما به همراه می آورند. همه چیز پیرامون خواست شما می چرخد؛ آنچه که شما می خواهید، آن کسی که شما دوستش دارید، و ظاهر شماست که مبنای همه ی رخدادها قرار می گیرد. مریخ زیرک و دانا در پشت صحنه شما را ترغیب می کند تا بیشتر از همیشه به رژیم درستی برای حفظ سلامتی خود پایبند باشید. لازم است که بیش از پیش به تندرستی خود اهمیت دهید و در این باره سخت گیری کنید. در واقع تبدیل به پروژه ای برای خود می شوید و باید روی خود کار کنید. در فاصله ی میان ماه های بهمن و مهر همه چیز پیرامون عشق، لذت و کامیابی شخصی، و ساختن و رسیدگی به بدن تان می چرخد. اگرچه پس از مهر ماه نیز این موارد همچنان مهم باقی می مانند، اما رابطه ی عاشقانه تان صمیمانه تر و نزدیک تر می شود، و ذهن تان بر مسائل کاری و اقتصادی متمرکز خواهد شد.

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 6379 بازدید
فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94

 شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 را با توجه به ماه تولد خود

در سایت فالکده مشاهده کنید .

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه فروردین

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه اردیبهشت

 

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه خرداد


, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه تیر

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه مرداد


, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه شهریور

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه مهر

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه آبان


, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه آذر


, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه دی

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه بهمن

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

 

فال مجله موفقیت نیمه دوم دی ماه 94 - متولدین ماه اسفند

 

, فالمجلهموفقیتدی94 , فالمجلهموفقیتنیمهدومدی94 , فال مجله موفقیت دی ماه94 , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی 94 , فال نیمه دوم دی 94 مجله موفقیت , فال مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی مجله موفقیت , فال هفته سوم دی 94 , فال هفته چهارم دی 94 , فال موفقیت نیمه دوم دی94 , فال نیمه دوم دی94 , نیمه دوم دیماه 94 مجله موفقیت , فال نیمه دوم دیماه , مجله موفقیت نیمه دوم دی 94 , مجله موفقیت نیمه دوم دی94 , فال مجله موفقیت دی 94 , فال موفقیت دیماه 94 , مجله موفقیت 15 دی ماه 94 , مجله موفقیت دی ماه 94

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده