فال ازدواج با شمع و کلید بنابر رسم و رسوم قدیمی ها

امروز : جمعه 25 خرداد 1403
کسب درآمد از طریق فایل

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 1187 بازدید
چاپ این صفحه
فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید

دختر خانم های جوان مقداری شمع را در قاشقی ریخته و بر روی شعله ای نگاه می دارند تا ذوب شود. سپس یک کلید قدیمی را بر روی کاسه و یا لیوان کوچکی که محتوی آب سرد است نگاه داشته و محتوی قاشق را از طریق سوراخ کلید به داخل آب می ریزند.

این رسم و رسوم قدیمی در کشور لهستان ، هر سال در شب قبل از جشن سنت آندرو ( جشن در روز ۳۰ نوامبر و در نتیجه زمان انجام فال غروب ۲۹ نوامبر ) انجام می شود .

(کلید حتما باید قدیمی باشد و سوراخ بزرگی داشته باشد که شمع ذوب شده بتواند عبور کند. ) فرض بر  این است که شکل و فرمی که شمع پس از سرد شدن ایجاد می کند ( و یا سایه آن شکل تحت تابش نور مستقیم ) به نحوی حاوی اطلاعاتی در مورد همسر آینده است که می تواند حرف اول اسم ، مشخصه ای از چهره و غیره باشد .

امیدواریم از انجام این فال و سرگرمی لذت برده باشید .

 

, فال ازدواج شمع,فال ازدواج شمع و کلید,فال ازدواج با شمع,فال ازدواج با شمع و کلید,فال ازدواج با استفاده از شمع,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید بنابر رسم و رسوم قدیمی ها,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید فالکده,فال بسیار جالب ازدواج با استفاده از شمع و کلید,با شمع و کلید زمان ازدواج خود را دریابید,فال شمع,فال شمع آنلاین,فال ازدواج,thg alu,فال مدرن شمع جهت ازدواج,فال شمع واقعی,پیشگویی ازدواج لهستانی,دانلود رایگان آموزش کامل فال شمع

 

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده