فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید

دختر خانم های جوان مقداری شمع را در قاشقی ریخته و بر روی شعله ای نگاه می دارند تا ذوب شود. سپس یک کلید قدیمی را بر روی کاسه و یا لیوان کوچکی که محتوی آب سرد است نگاه داشته و محتوی قاشق را از طریق سوراخ کلید به داخل آب می ریزند.

این رسم و رسوم قدیمی در کشور لهستان ، هر سال در شب قبل از جشن سنت آندرو ( جشن در روز ۳۰ نوامبر و در نتیجه زمان انجام فال غروب ۲۹ نوامبر ) انجام می شود .

(کلید حتما باید قدیمی باشد و سوراخ بزرگی داشته باشد که شمع ذوب شده بتواند عبور کند. ) فرض بر  این است که شکل و فرمی که شمع پس از سرد شدن ایجاد می کند ( و یا سایه آن شکل تحت تابش نور مستقیم ) به نحوی حاوی اطلاعاتی در مورد همسر آینده است که می تواند حرف اول اسم ، مشخصه ای از چهره و غیره باشد .

امیدواریم از انجام این فال و سرگرمی لذت برده باشید .

 

, فال ازدواج شمع,فال ازدواج شمع و کلید,فال ازدواج با شمع,فال ازدواج با شمع و کلید,فال ازدواج با استفاده از شمع,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید و طالع بینی ازدواج با استفاده از شمع و کلید,فال شمع و کلید,فال ازدواج با شمع و کلید بنابر رسم و رسوم قدیمی ها,فال ازدواج با استفاده از شمع و کلید فالکده,فال بسیار جالب ازدواج با استفاده از شمع و کلید,با شمع و کلید زمان ازدواج خود را دریابید,فال شمع,فال شمع آنلاین,فال ازدواج,thg alu,فال مدرن شمع جهت ازدواج,فال شمع واقعی,پیشگویی ازدواج لهستانی,دانلود رایگان آموزش کامل فال شمع