فال سالانه 2016 در سال 95 به همراه طالع بینی سالانه 2016 در سال 95

امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
کسب درآمد از طریق فایل

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 2731 بازدید
چاپ این صفحه
فال سالانه 2016 در سال 95 به همراه طالع بینی سالانه 2016 در سال 95

فروردین 2016 در سال 1395

امسال سیاره‌ی مریخ، حاکم پر صلابت و بی‌محابا، مدام در خانه‌های نشان شما پرسه خواهد زد. او توجه ویژه‌ای بر رشد شخصی، عشق و ازدواج و گسترش و ارتقا سطح فکر شما داشته و علاوه بر آن هر از گاهی سرکی در کارهای دیگر شما خواهد کشید. مریخ در اولین مراجعه‌ی خود در سال ۲۰۱۶، برخورد مستقیمی با خانه‌های صمیمیت دو نفره و پول‌هایی که از دیگران دریافت خواهید کرد، خواهد داشت. تقریبا عمده‌ی مدت از ۸ ماه اول سال را در همین خانه‌ها سپری کرده و هر از گاهی ممکن است سرکی به خانه‌ی افکار فیلسوفانه‌ی شما بکشد. سیاره‌ی نپتون به عنوان شریک خاموش مریخ، عنصری معنوی را به زندگی شما وارد خواهد کرد. این عنصر معنوی ممکن است سبب شود پذیرای مسائل باشید و رویکردیتان نسبت به رخدادهای زندگی "هرچه بادا باد" باشد. سیاره‌ی مشتری در خانه‌ی کاری شما سکنی گزیده و هدفمندی، شرایط کاری بهتر و یا شغلی جدید با حقوقی بیشتر برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. از آنجایی که این خانه مستقیما به تندرستی شما نیز مرتبط بوده، سلامتی و قدرت بدنی بیشتری را نیز زیر سایه ی مشتری به دست خواهید آورد. از میانه های شهریور ماه تا اواسط مهر ماه، مشتری خوش اقبال به خانه‌ی ازدواج شما نقل مکان کرده و بر ازدواج و یا روابط عاشقانه تان خواهد تابید. اگر مجرد هستید، بخت این را خواهید داشت تا با آن شخص خاص آشنا شوید.

 

اردیبهشت 2016 در سال 1395

امسال کلید خوشحالی شما در خانه‌ی پنجم نشان‌ تولدتان که جایگاه عشقی سرزنده و با نشاط، خلاقیت، ورزش و فرزند می‌باشد، نهفته شده است. کودک سرکش درون‌تان در سال ۲۰۱۶ فعال شده و موقعیت‌های ماجراجویانه و جدیدی را برای‌تان فراهم خواهد کرد. در سال جدید تصویر خودتان را نیز از نو ترسیم خواهید کرد و با حضوری که سیاره‌ی مشتری در نشان‌تان خواهد داشت، ظرفیت شما برای دوست داشتن و عشق، افزایش خواهد یافت. سیاره‌ی زحل، معلم ابدی، در خانه‌ی هشتم صمیمیت قرار خواهد گرفت و موجب خواهد شد تا عشق و دوستی در زندگی‌تان رونق یابد. با اینکه تمام سال تان مملو از محبت و صفا خواهد بود، لازم است که با مسائل عمیق‌تری نیز رو در رو شوید. این باورهای ما هستند که زندگی‌مان را جهت می‌دهند و حضور اورانوس در خانه‌ی ۱۲م شما، اعتقادات‌تان (هم فلسفی و هم مذهبی) را یا به شدت متحول کرده و یا موجب اتخاذ موضعی برخلاف وضعیت فعلی‌تان خواهد شد. با حضور پلوتون در خانه‌ی نهم از نشان‌تان، ممکن است که به ادامه‌ی تحصیل مشغول شده و یا در دوره‌های آموزش تکمیلی شرکت کنید. نه تنها برای تغییراتی اساسی در زندگی خود آماده هستید، بلکه از حالا برای آنها جشن گرفته‌اید.

 

خرداد 2016 در سال 1395

امسال شما نیز به مانند عطارد، که سیاره‌ی حکم‌ران‌تان است، بی‌محابا و فعال خواهید بود. با آغاز سالی جدید، عطارد اندکی در مسیر خود مکث کرده و با بررسی وضعیت موجود، الگوی رفتاری ۱۲ ماه آینده‌ی شما را تعیین خواهد کرد. امسال این سیاره‌ی زیرک به جای ۳ بار همیشگی، ۴ بار به این کار خواهد پرداخت. با اینکه این سیاره امسال رفتارهای لحظه‌ای‌تری را در شما ایجاد می کند، مدام در طول سال در مقابل سیاره‌ی زحل، که کارفرمایی سخت‌گیر است، برای‌تان ایستادگی خواهد کرد. در موقعیت‌هایی که چاره‌ای جز آزمایش کردن ندارید (مانند دوستی‌، شغل و ...)، اهداف و گزینه‌های نا محدودی در پیش رو خواهید داشت. امسال ممکن است یکی از دگرگون کننده‌ترین سال‌های دهه‌های اخیر زندگی شما باشد. امسال به هر کاری متوسل خواهید شد تا راه و روش خود را پیاده کرده و به هدف‌تان دست‌یابید. در حالی‌که نپتون خانه‌ی دهم شما را محکم در چنگ گرفته‌است، تصمیم گرفته‌اید که شخصیت خاصی را به زندگی حرفه‌ای خود افزوده و بطور کلی اصالت بیشتری را وارد تمام ابعاد زندگی خود نمایید. سیاره‌ی مشتری نیز به شما کمک خواهد کرد تا آرامش و صلح درونی بیشتری را در خانه‌ی چهارم - جایگاه خانه و خانواده و اصالت - خود ایجاد نمایید. در همین راستا همراهان و دوستان جدیدی را نیز پیدا خواهید کرد.

تیر 2016 در سال 1395

به خوبی می‌دانید که خانه و خانواده، شغل و عشق و دوستی، مهم‌ترین مسائل در چالش‌های همیشگی زندگی هستند و امسال روزگار و کهکشان برای‌تان این تصمیم را گرفته‌اند که می‌بایست تک تک این موارد را مورد بازبینی قرار داده و جلا دهید. بیشتر از متولدین هر برج دیگری به امور خانوادگی پیوند خورده‌اید و ممکن است اولین نشانه‌های مربوط به این مسائل را با تابش نور خیره‌کننده‌ای به آشیانه ی خود در حوالی فروردین‌ماه شاهد باشید. با اینکه علائم اولیه‌ی تغییرات را در این محدوده‌ی زمانی دریافت خواهید کرد، تا حدود شهریور-مهر ماه، زمانی که سیاره‌ی مشتری وارد خانه‌ی چهارم از نشان شما نشود، این تغییرات اعمال نخواهند شد. تغییرات مربوط به خانه ممکن است در حد تعمیرات و بازسازی‌های جزیی خلاصه شده و یا اینکه هم‌خانه‌ای جدید پیدا کرده و حتی نقل مکان نمایید. از آنجایی که تحمل شما برای تزلزل و بلاتکلیفی ها بسیار کم است، روند تغییرات نیز با پیروی از این اصل، چشمگیر و زیاد نمیتواند باشد. اما شاید امسال سالی باشد که در آن احتیاط همیشگی خود را زیر سوال ببرید. به یاد داشته باشید که تغییری اساسی که در ابتدا ترسناک جلوه می کند، نتایج ایده‌آلی در بر خواهد داشت. حضور اورانوس در خانه‌ی دهم شما که همان نشان شغل و حرفه‌ی شما می‌باشد، قول تغییر و تحول‌های فراوانی را در زمینه‌ی کاری و یا اعتبارتان خواهد داد. آخرین دسته‌ی تغییر و تحولات امسال شما در حالی رخ خواهد داد که پلوتون همچنان در خانه‌ی هفتم، که خانه‌ی تعهد و سرسپردگی تان است، به سر برده و سبب خواهد شد تا باوفاتر و صادق‌تر از همیشه باشید. امسال مشتری، اورانوس و پلوتون هم تیمی های قدرتمند و جدی شما خواهند بود و برای زدن ضربه های کاری یاری تان خواهند کرد.

 

مرداد 2016 در سال 1395

متولدین پرانرژی، بخشنده و مهربان ماه مرداد، ایده‌آل‌ترین دوست و همراه برای تمام افراد هستند و در سال ۲۰۱۶ هم شکی در این مورد نخواهد بود. چه بسا حتی بخشنده‌تر از همیشه هم باشید. سیاره‌ی مشتری، سیاره‌ی بخشندگی و فراوانی، امسال بدون هیچ دلیل خاصی تمام تلاش خود را در اعطا کردن هدیه هایی زیبا خواهد کرد. حضور او در خانه‌ی دوم از نشان شما (خانه‌ای متعلقات‌تان) انبوهی از صمیمیت و حس خوب را در این سال فراهم خواهد کرد. اگر رابطه‌ی عاشقانه‌ای دارید و یا خواهان آن هستید، امسال رابطه‌ای عمیق همچون قصه‌ها و کتاب‌ها خواهید داشت. عمده‌ی سیاره‌ها و ستارگان در محدوده‌ی نشان زوج‌تان پرسه می‌زنند و همین امر چراغ سبزی به تقریبا همه ی ایده‌ هایی که به ذهنتان می‌رسد نشان خواهد داد. ممکن است برای آنکه بتوانید خوشی های بیشتری را تجربه کنید، وسوسه شوید سیاره‌ی زحل، سیاره‌ی محدود کننده‌ی خود را نادیده بگیرید. او امسال مدام شما را در مسیر متعهد شدن و بهبود عملکرد حرفه‌ای هدایت خواهد کرد و نظارت ویژه‌ای بر امور مالی شما نیز خواهد داشت. نادیده گرفتن این تغییر مسیرها رفته رفته غیرممکن خواهد شد. توجه شما به مسائل مالی متمرکز خواهد شد و در نتیجه مدام این نکته به شما یادآوری خواهد شد که مبادا ریسک‌های بی مورد در این زمینه کنید. هیچ سالی بهتر از امسال برای توسعه‌ی منابع مالی و رضایت عاطفی نخواهد بود.

 

شهریور 2016 در سال 1395

سال جدید با حضور سیاره‌ی مشتری در نشان شما و در خانه‌ی شخصیت‌تان آغاز خواهد شد. پیامد این اتفاق، توسعه و رشد شخصیت، تمرکز بر این امر و رضایت شخصی‌تان خواهد بود. به عبارتی امسال مبنای فکر و رویکردتان خودتان خواهید بود. امسال یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان را تجربه خواهید کرد. در محدوده‌ی ماه های شهریور-مهر مشتری بخشنده به خانه‌ی مسائل مالی‌تان نقل مکان خواهد کرد و می‌توانید انتظار توسعه و گسترش منابع درآمد خود را داشته باشید. نقطه‌ی مقابل تمام این مسائل، سیاره‌ی نپتون خواهد بود که در خانه‌ی عشق و دوستی واقع شده و ممکن است موجب بسته شدن چشم شما در مقابل حقایق شود. علاوه بر آن، عطارد که سیاره‌ی حکم‌ران شماست نیز بر شدت سردرگمی‌های شما خواهد افزود. امسال سالی مرتبط با سفرها و کنکاش‌های درونی خواهد بود و ممکن است خاطراتی قدیمی برای‌تان زنده شده و بخواهید که مجددا آن دوران پرشور را تجربه کنید. هم زمان با ماه‌گرفتگی در نشان‌های حوت و سنبله، که وضع موجود دستخوش تغییر و دگرگونی می شود، اگر اجازه دهید، در خانه‌های شما و مخاطب تان نیز سر و صداهایی به راه خواهد افتاد.

 

مهر 2016 در سال 1395

امسال سیاره ی حاکم بر ماه تولد تان (ناهید) با جدیت شما را رو به جلو هل داده، از میان هر دوازده نشان گذرانده تا بالاخره رویاهای قدیمی و استعدادهای فراموش شده تان را بیدار کرده و هدف ها و انگیزه های نویی را برایتان به ارمغان آورد. در اواخر مهر ماه، ناهید دوباره خود را به همان منزلی می رساند که سفرش را از آن شروع کرده بود (یعنی خانه ی ارتباطات تان) و با زحلِ آراسته، که در پشت صحنه ها زندگی روزانه تان را بازسازی می کند، هم گام می شود. ناهید سال را در خانه ی عشق شما به پایان می رساند و دی ماه آینده زمان بسیار مهمی برای شما بوده، به گونه ای که تغییرات بزرگی را شاهد خواهید بود. مشتری نقش فرشته ی نگهبانتان را بازی کرده و در گوشتان به زمزمه خواهد پرداخت، و به این ترتیب هر حرفی که باید بزنید و هر رفتاری که باید داشته باشید به شما الهام خواهد شد. در اوایل ماه مهر مشتری خودش را به نشانه ی برج میزان رسانده، شما را در مرکز توجه دیگران قرار داده و غرق در لذت و شادی می کند. حضور مشتری در نشانه ی ماه مهر، هم زندگی شخصی و هم روابط کاری و عاطفی تان را روشن تر کرده و درها را به روی زندگی بهتری باز می گشاید. این سیاره ی فراوانی و برکت، خودباوری و رفتار خوش شما را ارتقا خواهد داد. امسال همچون کهربا همه را به سمت خود خواهید کشاند.

 

آبان 2016 در سال 1395

همچون همیشه قدرتی غیر قابل کتمان هستید و امسال به هیچ وجه قصد کوتاه آمدن در هیچ زمینه ای از زندگی را ندارید. مساله چه مربوط به نیت و هدف معشوق تان باشد، چه مساله ای کاری باشد و یا رازی خانوادگی که سال هاست در گنجه پنهانش کرده اند و تنها گاهی زمزمه ای درباره اش می شنوید، با حضور پلوتون در خانه ی سوم تان، شما خوستار روشنگری خواهید بود. اگرچه هیچ وقت پر حرف نیستید، امسال در تمام روابط خود رویکرد شفاف سازانه‌ی محض خواهید داشت. پلوتون خردمند و دانا نورش را بر مسائلی می تاباند که تا به این زمان پنهان و مخفی نگاه داشته شده بودند. نپتون هم کمی راز و نمک به خانه ی روابط عاشقانه تان می پاشد. موقعیت گذرایی که شما می توانید با شور و اشتیاق خود داستانی ۵۰۰ صفحه ای از آن بسازید. دیگر سیاره ی حاکم بر ماه تولدتان، مریخ، با آغاز سال شروع به قدرت نمایی کرده و نقش بزرگی در رازهای حل نشده و درونی تان بازی می کند. تمام سال را به حرکت در شخصی ترین بخش زندگی تان گذرانده، همه چیز را تکان داده و دستخوش تغییر می کند تا ناگهان یکی از هزاران پاسخی که به دنبالش هستید را در برابر چشمانتان قرار دهد. با نفوذ زحل، چه وضعیت مالی خوبی داشته باشید و چه نه، گمان می کنید کسری بودجه دارید. دلتان می خواهد به شکل قطعی بدانید چه چیز از آن شماست و نسبت به دارایی های خود یقین داشته باشید. حال چه پول خرد باشد، چه سپرده ی بانکی و چه آن دوچرخه ی قراضه ای که چند نسل است گوشه ی حیاط افتاده و خاک خورده.

 

آذر 2016 در سال 1395

انگار ستاره ها راه را برایتان باز کرده اند تا به آسانی در لذت ها و کارهای شخصی خود شناور شوید. زندگی تان در سال ۲۰۱۶ تماما بر علایق و رشد شما متمرکز می شود. با آغاز سال نو، هشت ستاره در نیمه ی شرقی نشانه ی تولد شما جای خواهند داشت، نیمه ای که به تمامی، بر نیازهای شما تمرکز دارد. سیاره‌ی مشتری دانا نیز در نشانه ی برج تولد شما قرار گرفته است، تا به این ترتیب هیچ کدام از تلاش های شما برای کامیابی و لذت بردن از زندگی بی اهمیت و سرسری نباشد و حتی به لذت بردن نیز نگاهی عاقلانه و زیرکانه داشته باشید. ستاره ها و سیاره های شخصی شما به زندگی روزانه تان انرژی می دهند و محور چرخش آنها عشق و علاقه ی شما خواهد بود. بهرام، ناهید و مریخ با شتاب در خانه‌ی روابط تان در حرکت هستند و به این ترتیب معشوق و شریک تان مورد توجه تمام و کمال شما قرار خواهد گرفت (که البته لیاقتش را هم دارد). بهرام پر انرژی که با ویژگی های شیطنت آمیزش بر خانه ی عشق و روابط متعهدانه حکومت می کند، امسال در اتفاقی نادر، چهار بار به نشانه ی شما آمده و برایتان از آن فرصت های پر التهابی به همراه می آورد که مشتاقش بوده اید. امسال از آن سال هاییست که در گذشته آرزویش را داشتید... و حالا، بصورت رنگی و پر زرق و برق در میان دستانتان قرار گرفته است.

 

دی 2016 در سال 1395

هم نشینی دو ساله ی زحل (سیاره ی حاکم ماه تولدتان) در برج بلندپایه ی قوس رو به پایان است؛ شاید در یکی دو سال گذشته گاهی متوجه شده باشید که چه طور عناصر زندگی تان ناپدید می شوند. این قبیل اتفاقات به شکلی ظریف رخ داده و آنقدرها واضح و روشن پیش نمی آمدند. اما به هر رو، در مرحله ی پایانی این فصل قرار گرفته اید (به ویژه در رابطه با مسائل کاری و حرفه ای). در واقع دارید صحنه را پاک و آماده ی شروعی بزرگ تر و بهتر می کنید. آن ماه گرفتگی های سال ۲۰۱۵ که در سال ۲۰۱۶ هم ادامه دارند، می توانند نشانگر تغییرات و رشد کاری شما تا اسفند ماه باشند. با این حال برای آنکه اتفاقات تازه و چشم گیری رخ دهد باید تا مهر ماه و حرکت مشتری به خانه ی دهم نشانه ی تولدتان صبر کنید. با آغاز سال نوی میلادی پلوتون در خانه ی اول نشانه ی برج تولدتان قرار خواهد داشت و در زمینه ی روابط عاطفی و کاری، شخصا احساس جدیت بیشتری خواهید کرد. در واقع در این مرحله با درون و خویشتن خود تماس و ارتباط نزدیک داشته و در طی این تغییر و تبدیل ها از مشکلاتی که در کنترل رفتارهای خویش دارید، شگفت زده شده و به ریشه ی آنها پی خواهید برد. با وجود این حجم از آگاهی‌های نویافته، باز هم از پس کنترل خود بر نمی آیید (به ویژه وقتی مساله مربوط به نیازهای پر تب و تاب دل تان می شود). شاید امسال علنا ادعای مالک چیزی را کنید.

 

بهمن 2016 در سال 1395

در سال ۲۰۱۶، سیاره ی حاکم بر نشانه ی تولد شما، ناهید، همچنان در خانه ی سوم شما جای گرفته و پاسخ گوی نیاز شما به یادگیری دائم و بی وقفه، گفت و گو های نامتعارف و غیر معمول، و گریزهای کوتاه و کوچک از مسیرهای از پیش تعیین شده خواهد بود. در واقع آنجور که باید و شاید در حرکت نگاه تان می دارد. جاه طلب تر و کنجکاو تر از همیشه اید و در دل آرزوی رابطه های نزدیک و صمیمی را می پرورانید. مشتری، بزرگترین سیاره ی منظومه ی شمسی، در خانه ی رابطه ی نزدیک و صمیمانه ی شما قرار گرفته است و در مهر ماه وارد خانه ی مکان های دوردست نشانه ی شما می شود. در اثر این جای گیری مشتری، نیاز شما هم بی اندازه قوی تر شده و نمی توانید به آسانی آن را نادیده بگیرید. برای آن دسته از بهمن ماهی هایی که به راستی راهی را که دلشان نشان شان می دهد، دنبال می‌کنند، این رخداد می تواند به معنی یافتن عشق در بیرون از مرزهای کشورشان باشد. برای برآوردن حتی گوشه ای از این نیازها، شاید لازم باشد که سخت کار کنید تا از پس هزینه های لازم برآیید. با حضور نپتون، سیاره ی وهم، شیدایی و بیداری در خانه ی درآمدتان، این بخش از زندگی شما سر و سامان خواهد گرفت. در چهار ماه پایانی سال نه تنها شاهد پیشرفت در موقعیت مالی تان خواهید بود، بلکه از توقعات و انتظارات خود پیشی هم خواهید گرفت.

 

اسفند 2016 در سال 1395

در سال ۲۰۱۶ تبادل میان سیاره ی حاکم بر ماه تولدتان (نپتون) و خورشید فرصتی جادویی می آفریند، که شما را به تمامی در خود شناور خواهد کرد. چنین بختی تنها یک بار در زندگی به سراغ آدم می آید. به احتمال زیاد دنیای رومانتیک تان را از نو تعریف خواهید کرد، تصویری که از بدن خود در نظر دارید را شکلی دوباره خواهید داد، و کتاب های نیمه تمام را به آخر خواهید رساند. اگرچه لیست بلند بالایی از اولویت های امسال خود تهیه کرده اید، اما عشق برای شما در بالاترین ردیف قرار دارد و زندگی عاطفی پر تب و تابی خواهید داشت. دو ماه‌گرفتگی در نشانه ی شما رخ خواهند داد که رخدادهای فوق العاده خوب و وقت های خوشی را برای شما به همراه می آورند. همه چیز پیرامون خواست شما می چرخد؛ آنچه که شما می خواهید، آن کسی که شما دوستش دارید، و ظاهر شماست که مبنای همه ی رخدادها قرار می گیرد. مریخ زیرک و دانا در پشت صحنه شما را ترغیب می کند تا بیشتر از همیشه به رژیم درستی برای حفظ سلامتی خود پایبند باشید. لازم است که بیش از پیش به تندرستی خود اهمیت دهید و در این باره سخت گیری کنید. در واقع تبدیل به پروژه ای برای خود می شوید و باید روی خود کار کنید. در فاصله ی میان ماه های بهمن و مهر همه چیز پیرامون عشق، لذت و کامیابی شخصی، و ساختن و رسیدگی به بدن تان می چرخد. اگرچه پس از مهر ماه نیز این موارد همچنان مهم باقی می مانند، اما رابطه ی عاشقانه تان صمیمانه تر و نزدیک تر می شود، و ذهن تان بر مسائل کاری و اقتصادی متمرکز خواهد شد.

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده