فال مجله موفقیت نیمه اول دی ۱۳۹۵

امروز : دوشنبه 27 فروردین 1403
کسب درآمد از طریق فایل

دسته بندی : فال مجله موفقیت ,
بازدید : 580 بازدید
چاپ این صفحه
فال مجله موفقیت نیمه اول دی ۱۳۹۵

شما می توانید فال مجله موفقیت نیمه اول مهر 95 را با توجه به ماه تولد خود در سایت فالکده مشاهده کنید .

 

فال متولدین فروردین

جمالش آفتاب هر نظر باد *** ز خوبی روی خوبش خوب تر باد
حالا زمان آن است که با مشخص کردن چارچوبهای زندگی ات اجازه دخالت کردن به هرکسی را ندهی. اگر برای رسیدن به موفقیت لازم است مهارتی را کسب کنی هرچه زودتر اقدام کن چراکه کسانی که علمشان از بقیه بیشتر است زودتر از بقیه به موفقیت می رسند. تجربیات تازه ای خواهی داشت و از آنها درسهای جدیدی خواهی گرفت. امیدت را از دست نده و بدان روزهای خوشی در انتظار تو و خانواده ات است. صبح هایت را با روحیه بالا آغاز کن. بار دیگر هدفهایت را مرور کن و ایمان داشته باش که می توانی به آنها برسی. اگر لازم می بینی با افراد با تجربه مشورت کن. گام هایت را محکمتر بردار و جسارت داشته باش. از حالا به بعد کارهایت بهتر پیش خواهند رفت طوری که شاهد تغییرات آن خواهی بود. به پدر و مادر احترام بگذار. برای عزیزانت حتی شده با شاخه ای گل قدردانی کرده و آنها را خوشحال کن.


فال متولدین اردیبهشت

همای زلف شاهین شهپرش را *** دل شاهان عالم زیر پر باد
از کسانی که مدام نظرشان را تغییر می دهند و حرف جدیدی می زنند دوری کن تا اعصابت به هم نریزد. چرا که این تغییرات مداوم کاسه صبر تو را لبریز خواهد کرد. بیشتر به فکر سلامتی ات باش تا بیمار نشوی و بتوانی کارهایت را به موقع انجام دهی. مسئولیتهایی که به عهده توست را دست کم نگیر و روی کارهایت متمرکز باش. حالا وقت آن رسیده که غیرممکن ها ممکن شوند. ترس به دلت راه نده. به زودی ناشناخته ها مثل روز برایت روشن می شوند. با جنگ و دعوا راه به جایی نخواهی برد پس ستیزه جویی را کنار بگذار. با این کار به آرامش هم خواهی رسید. ممکن است برای مدتی اطرافت وضعیت آشفته ای پیش بیاید. آرامش خود را حفظ کن و حساسیت زیاد از خودت نشان نده. بدان که خداوند بر همه چیز بیناست. خودت را به او بسپار. حتما هر روز صدقه بده. روی زندگی خودت تمرکز کن و به حرف مردم اهمیت نده. کارهایت را با پشتکار ادامه بده.


فال متولدین خرداد

کسی کو بسته زلفت نباشد *** چو زلفت درهم و زیر و زبر باد
این هفته نوبت آن است که به نظم و ترتیب محل کار و زندگی ات رسیدگی کنی. کمدها و میز کارت را منظم کن تا برای پیدا کردن وسایل موردنیازت دچار دردسر نشوی. به زودی به قدری گرفتار کار می شوی که قادر نیستی به چیز دیگری فکر کنی. در همین حال دوستان و اطرافیانت هم از تو درخواستهایی دارند که دیگر در توان تو نیست. دیگر تحمل مسئولیتهای بیشتر را نداری. لازم است دیگران را متوجه این موضوع بکنی و از آنها بخواهی به وظایف خودشان عمل کنند. زندگی را سخت نگیر. اگر روی کار یا موضوعی وسواس داری، خوب است از آن دست برداری تا خودت و اطرافیانت ناراحت نشوند. اگر متاهل هستی بیشتر به فکر همسرت باش. زندگی زناشویی ات را در اولویت قرار بده و سعی کن همیشه برایش جذاب باشی. برای برآورده کن نیازهایش بکوش. آخر هفته را برای استراحت و تجدید قوا اختصاص بده و از زندگی لذت ببر. برای برطرف کردن مشکلات سراغ بیراهه نرو و به حرفهای هرکسی گوش نکن.


فال متولدین تیر

دلی کو عاشق رویش نگردد *** همیشه غرقه در خون جگر باد
انسان با استعدادی هستی. اعتماد به نفست را بالا ببر و خودت را دست کم نگیر. افراد موفق اعتماد به نفس بالایی دارند. تو هم اگر می خواهی موفق شوی باید مثل آنها باشی. از دنیای مجازی فاصله بگیر و به کارهایت بیشتر رسیدگی کن. اگر در حال تحصیل هستی بیشتر به درسهایت توجه کن و حجم درسهای نخوانده را بیشتر نکن وگرنه نتیجه خوبی نخواهی گرفت. با اینکه احساس خستگی می کنی اما لازم است تا پایان سال به تلاشهایت ادامه دهی تا وقتی به کارنامه اعمالت نگاه می کنی از آن راضی باشی. خبرهای خوشی می شنوی. به کار و هنری که به آن علاقه داری روی بیاور و بیشتر روی آن تمرکز کن. بدان موفقیتت حتمی است. کارهایت را نیمه کاره رها نکن. زیرا بعدا مجبور می شوی برای انجام دادن آنها دوبرابر وقت و انرژی بگذاری. صدقه بده و مراقب چشم زخم حسودان باش. از لحظه هایت لذت ببر و در زمان حال زندگی کن. برای حل کردن مسائل و مشکلات زندگی ات اراده ای قوی داشته باش تا موفق شوی.


فال متولدین مرداد

بتا چون غمزه ات ناوک فشاند *** دل مجروح من، پیشش سپر باد
دلواپس چیزی نباش چراکه می توانی مشکلاتت را از راه قانونی حل کنی. به دعاهای پدر و مادر ایمان داشته باش و بدان نتیجه تلاش هایت را طی چند هفته آینده خواهی دید؛ از خداوند کمک بخواه. زمان بیشتری را به افراد خانواده اختصاص بده و در حل مشکلاتشان کمکشان کن. بسیاری اوقات مسائل پیش بینی نشده ای سر راه فرد قرار می گیرد که باعث می شود نتیجه همان چیزی که مد نظر بوده نشود. ذهنت را درگیر آنچه که مربوط به تو نیست نکن و به فکر زندگی خودت باش. هرکس مشکلات خودش را دارد پس انتظار زیادی از دیگران نداشته باش. صبور باش و به خداوند توکل کن. خیلی چیزها باید دست به دست هم دهند تا انسان بتواند در برنامه و هدفش موفق شود. فرد قابلی هستی و قادری کنترل امور زندگی ات را در دست داشته باشی. پس منفی نگر نباش. به علاقه هایت اهمیت بده و از زندگی لذت ببر. شبها تا دیروقت بیدار نمان و سحرخیز باش.


فال متولدین شهریور

چو لعل شکرینت، بوسه بخشد *** مذاق جان من، زو پر شکر باد
لازم است کمی با خودت خلوت کنی و به چند ماه اخیر نگاهی بیندازی و ببینی چقدر از کارهایت راضی هستی. تا پایان امسال لازم است کوشش بیشتری انجام دهی تا مشکلاتت حل شود. با اطرافیانت خوشرفتاری کن و بگذار از تو راضی باشند. سفر زیارتی ای برایت پیش می آید که برایش برنامه ای نداشته ای. زمان رسیدن به آرامش در زندگی ات فرا رسیده است. دلت نمی خواهد کسی تو را نصیحت کند اما لازم است درمورد مسائل و مشکلاتت با یک فرد با تجربه مشورت کنی. اگر انسان مغروری هستی اخلاقت را تغییر بده چون این رفتار باعث رنجش دیگران می شود و باعث می شود روابطتت را با آنها از دست بدهی. هر شخصی به اندازه کافی مشکلاتی دارد که درگیر آنهاست. تو هم لازم است مانند بقیه وقتی دچار مشکلی می شوی تلاش کنی آنها را پشت سر گذاشته و از تجربه ای که برایت به وجود می آید در ادامه زندگی استفاده کنی. رازهایت را پیش کسی فاش نکن. از دیگران انتظار درک کردنت را نداشته باش چون ممکن است نتواند خودش را جای تو بگذارد.


فال متولدین مهر

مرا از توست هر دم، تازه عشقی *** تو را هر ساعتی، حسنی دگر باد
افکار منفی را به ذهنت راه نده و مثبت اندیش باش. بزودی حرف و حدیثهای اطرافت به پایان می رسند و می توانی نفس راحتی بکشی. ذهنت را باز نگه دار چراکه چیزهای جدیدی می شنوی که می تواند مسیر زندگی ات را عوض کند. انسانی هستی که به حق تصمیم می گیری؛ همین رویه را ادامه بده. به درد دل اطرافیان و دوستانت گوش بده و اگر کمکی از دستت بر می آید برایشان انجام بده. با توجه به رابطه ای که با دیگران داری رفتار مناسبی هم با آنها داشته باش. تعصب چیز بدی است. اجازه نده تعصب باعث شود حقیقت را نادیده بگیری. هنگام معامله حواست جمع باشد و با اشخاص با تجربه مشورت کن. در کارهایت ریسک و شرط بندی نکن چون زندگی چیز ساده ای نیست که با یک اشتباه آن را از دست بدهی. به حقوق دیگران احترام بگذار و قضاوت نکن چون تو به حقیقت مسائل آگاه نیستی. برای خودت و بقیه ارزش قائل باش. روی کارهایت تمرکز لازم را داشته باش تا نتیجه لازم را بگیری. ایده های جدیدی که به ذهنت می رسد را پیگیری کن چون می توانی به موفقیت برسی.


فال متولدین آبان

به جان مشتاق روی توست حافظ *** تو را در حال مشتاقان نظر باد
طوفان ها به زودی تمام می شوند پس خونسرد باش و آرامشت را حفظ کن. برایت یک موقعیت سفر پیش می آید. خوب است آن را از دست ندهی. روابط اجتماعی ات را مورد بررسی قرار داده و فعالیتهای بیشتری انجام بده. زیاد احساساتی نباش و از عقل و درایت برای انجام امورت بهره بگیر. با هر کسی نشست و برخاست نداشته باش. هرکس نقاط ضعف و قوتی دارد که تو هم از این موضوع مستثنا نیستی. سعی کن نقاط ضعفت را بشناسی و سعی کنی آنها را از بین ببری. امسال برایت کوله باری از تجربه فراهم شده که در آینده باعث موفقیت تو خواهد شد. در ماه آینده لازم می شود تصمیم مهمی بگیری. برای این کار حتما از مشورت با افراد با تجربه بهره بگیر. صبور باش چراکه گاهی باید مسائل را رها کنی تا در اثر مرور زمان خودشان حل شوند. از رنگ سبز بیشتر استفاده کن که برای روحیه ات خوب است. سوءظن را کنار بگذار و در رفتارهایت تجدید نظر کن. مراقب باش رابطه عاطفی ات را پیچیده تر نکنی.


فال متولدین آذر

رو بر رهش نهادم و بر من گذر نکرد *** صد لطف، چشم داشتم و او یک نظر نکرد
دست از لج بازی و قهر و تردید بردار. اجازه نده چیزی باعث وحشت تو بشود. مثبت اندیش باش و از افکار منفی دوری کن. از طرف کسی که به او علاقمندی خبر خوبی می شنوی. افراد موفق از فرصت هایشان به نحو شایسته و هوشمندانه ای استفاده می کنند. پس تو هم حواست جمع باشد تا موقعیتها را از دست ندهی. تلاش و کوششت را بیشتر کن. انسان هرچه تلاش بیشتری انجام دهد، قدر چیزی را که توانسته به دست بیاورد بیشتر می داند. اگر رازی داری آن را فقط به یک فرد قابل اعتماد بگو. با او صحبت کرده و در پی یافتن راه حل باش. کسی را بیهوده منتظر نگه ندار و بیخودی امیدوار نکن. اگر کاری از دستت بر نمی آید همان موقع به او بگو. به زودی طوفان ها به پایان می رسند و شادی و خوشحالی جای ناراحتی را در دلت می گیرد و به ساحل امن و آرامش می رسی. کاری در دست انجام داری. در آن موفق خواهی شد و مورد تحسین خانواده و اطرافیانت قرار می گیری. در روزهای تعطیل و آخر هفته ها استراحت را فراموش نکن.


فال متولدین دی

سیل سرشک ما، ز دلش، کین به در نبرد *** در سنگ خاره، قطره باران اثر نکرد
تولدت مبارک. به زودی همه چیز به روال عادی خود برمی گردد. کمی بیشتر کوشش کن و برای حل مشکلاتت دعا کن. به عبادت بپرداز و از دنیای مادیات کمی فاصله بگیر تا به آرامش برسی. ورزش کردن را در برنامه روزانه ات قرار بده و بیشتر به فکر سلامتی ات باش. یک رژیم غذایی سالم را پیش بگیر تا از کسالت رها شوی. با اصلاح برنامه ریزی هایت اجازه نده کارهای اضافی روی هم جمع شده و مانع رسیدن تو به هدفت شوند. اگر به فکر نقل مکان هستی باید بدانی انجام می شود اما کمی زمان می خواهد. از دوستی با افراد ناباب دوری کن. کسانی را کنار خود نگهدار که باعث پیشرفت تو شده و به تو انگیزه می دهند و در مواقع لزوم کمکت می کنند. پیچیدگی مشکلات و مسائل تو را دچار دلهره نکند. لازم است از شخصی که با تجربه است کمک بگیری. بالاخره مرغ عشق بر بام کسانی که به دنبال عشق هستند خواهد نشست. کسانی که در حال تحصیل هستند کارهای زیادی برای انجام در دو هفته آینده دارند و لازم است از زمانشان نهایت استفاده را ببرند.


فال متولدین بهمن

ماهی و مرغ، دوش ز افغان من نخفت *** وان شوخ دیده بین که سر از خواب بر نکرد
برای رسیدن به هدف اصلی باید اهداف کوتاه مدتی تعیین کنی و خودت را مقید کنی تا در زمان مقرر به آنها رسیدگی کنی. اگر در برخی روابطت دچار مشکل شده ای لازم است نگاه عمیق تری به آنها انداخته و آنها را دوباره بسازی. البته فقط به ظاهر روابط نگاه نکن. با دقت بیشتر به بطن آنها توجه کرده و بعد تصمیم بگیر. معامله ای در پیش داری که دوست داری هرچه سریعتر به سرانجام برسد. اما هنوز موانعی هست که برطرف شدنشان نیاز به زمان دارد. نگران نبوده و مطمئن باش که بالاخره انجام می شود. اگر درمورد کاری احساس می کنی به بن بست رسیده ای با یک فرد با تجربه مشورت کرده و راه حل جدیدی پیدا کن. هر وقت از دست کسی دلخور شدی خودت را جای او بگذار و از زاویه دید او نگاه کن. با این کار مشکل راحتتر برطرف شده و دلخوری پیش نمی آید. اوقات فراغت و بیکاری ات را کنار خانواده و عزیزانت باش و از بودن با آنها لذت ببر.


فال متولدین اسفند

جانا کدام سنگ دل بی کفایت است *** کو پیش زخم تیغ تو جان را سپر نکرد
انسان آینده نگری بوده و از هوش بالایی برخوردار هستی. ایده هایت را جدی گرفته و برای عملی کردن آنها تلاش کن. به افراد موفق نگاه کن و آنها را الگوی خود قرار بده تا تو هم موفق شوی. مسائل کوچک را بزرگ نکن و به هر مسئله ای به اندازه لازم اهمیت بده. بیش از حد احساساتی نباش و عقل و منطقت را به کار بگیر. در کارهای مهم عجله نکن و با صبوری سعی کن تصمیم درست را بگیری. اگر تصمیم اشتباهی گرفتی خودت را سرزنش نکن. انسان جایزالخطاست فقط باید از آن اشتباه درس بگیری و تکرارش نکنی. جاه طلبی را کنار بگذار و به فکر دیگران هم باش. در کارها قضاوت نکرده و هیچ گاه حق را باطل نکن حتی اگر این کار به ضررت تمام شود. تعهدهایت را نادیده نگیر و به عهدت وفا کن. زمان را هدر نده. روابطت با دیگران را مد نظر قرار داده و اگر در رابطه ای مشکلی داری حتما سعی کن آن را برطرف کنی.ا به آرامش برسی. ورزش کردن را در برنامه روزانه ات قرار بده و بیشتر به فکر سلامتی ات باش.

 

 

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده