فال هفته اول بهمن 94

امروز : جمعه 11 اسفند 1402
کسب درآمد از طریق فایل

بازدید : 499 بازدید
چاپ این صفحه

 

فروردین:

 

لبخند زدن در هنگام سختی و ناملایمات زندگی نشان‌دهنده قدرت یک ذهن استوار است، پس لبخند بزنید ای قدرتمندان. تلاش کنید بالاخره راز زندگی را دریابید. دوست عزیزم اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید، دوباره زندگیتان را بسازید و به آن ایمان داشته باشید. زندگی زیباست، یادتان باشد که یک اراده قوی بر همه چیز غالب می‌شود و هر چه هست از حالا به بعد است. در گذشته خبری نیست. ارتباط با خداوند را کوچک مشمارید، برایتان آرامش می‌آورد. به زودی توفیقی چشمگیر خواهید داشت، در وجود شما صداقت و صمیمیتی در خور تقدیر وجود دارد اما متاسفانه هر کسی در کلام و رفتار خود صادق نیست، با چشم باز به اطراف خود بنگرید تا صداقت شما مانع تشخیص صحیح از غلط نشود. ارتباط با خداوند ارتباط نزدیکی است. بلیت شما برنده می‌شود. روزهای خوشی را به دنبال خواهید داشت.

 

اردیبهشت:


 آن قدر با مردم به خوبی رفتار می کنی که بعد از مدت کوتاهی آنها احساس نزدیکی با تو می کنند و سفره دلشان را برایت باز می کنند. آرزوها و امیدهایت به آینده را با خدایت در میان بگذار. بعضی وقت ها احساس جاه طلبی می کنی و از روی غرور با زیر دستانت حرف می زنی. محیط کار را جدی بگیر، اما بعضی وقت ها هم جو شاد را با همکارانت تجربه کن. از این اتفاق های زندگی ات الهام بگیر. قرار ملاقات های مهمی خواهی داشت که به خودت اعتماد بیشتری داشته باش و همه چیز را به پروردپار مهربان بسپار. سعی کن در فضایی که مشغول به کار هستی یک موزیک آرام بخش هم پخش شود. بعد از مدت کوتاهی خواهی دید که چقدر روی اعصابت تاثیر گذاشته است. اگر در موردی کارت به جای قانونی کشید، یادت باشد که برای هرگفته ات باید دلیلی داشته باشی و الکی نمی شود چشم ها را بست و دهان را بازکرد. وقتی حس کردی زمان مهمی را داری می گذرانی، آنگاه است که باید با تمام قوای خودت به تلاش و کوشش بپردازی چراکه دیگر وقت استراحت کردن نیست. باید بدانی که هرکس قسمتی دارد. آنچه قسمت و نصیبت است را کسی نمی تواند از تو بگیرد. سعی کن آدم دم دمی مزاجی نباشی و روحیه پایدار و ثابتی از خودت نشان بدهی تا در نظر دیگران شخص قابل اعتمادی باشی. بیشتر مراقب گفته هایت باش و بیشتر روی کردار و رفتار خودت حساس باش تا روی کردار و گفتار دیگران.

 

 

خرداد:

 

امروز ممکن است کسی تشویق تان کند تا خطر کنید و از منطقه ی ایمن خارج شوید. اکنون از شما انتظار می رود که فقط به خواسته های خودتان توجه نکنید، بلکه ببینید که دیگران هم چه می خواهند. اما بخشی از وجود شما هست که در این ماجرا همراهی تان نمی کند، حتی اگر همه چیز خوب پیش برود. به تردیدهای تان پایان دهید و فعلاً به جریان اتفاقات اطمینان کنید. به دنبال این نباشید که انگیزه های دیگران را بفهمید. سعی کنید یک عضو کارآمد در گروه باشید و طوری عمل کنید که در جهت منافع همه باشد.

 

تیر:

 

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

 

مرداد:

 

هنوز موقعیتی برای مسافرت داری . از فرصت استفاده کن و به مکانی خوش آب و هوا برو . پس انداز کردن های کوچک خیلی وقت ها کارهای بزرگی را برایت انجام می دهند . اگر درآمد فعلی ات زیاد نیست ، بهتر است به کار دوم فکر کنی . سعی کن در کار دوم ، زیاد از انرژی بدنت استفاده نکنی ، وگر نه به قدری خسته خواهی شد که دیگر به کار اول هم به خوبی نمی توانی برسی . همیشه شغل آزاد دردسرهای خودش را دارد . مراقب باش که این سر دو راهی نشستن ها تو را منفعل نکند . سعی کن واقع گرا باشی و همیشه با یک مشاور خوب هم مشورت کنی . حتما راهی برای نگرانی های فکرت پیدا کن و به جای آنکه انرژی ات را صرف نگرانی هایت کنی ، بهتر است به کارت بچسبی . این روز ها دوست داری به مکانی دنج بروی و خودت را از سر و صدای شهر دور کنی. دور بودن، برای مدتی خوب است ، اما نگذار طولانی مدت شود . امواج موسیقی همه را به هیجان می آورد . پس آنچه را که تصور نمی کنی ، امتحان کن ، دیگران تو را تنها نخواهند گذاشت ، زیرا آنها را هم تحت تأثیر قرار می دهی . استعداد رهبری ات را نادیده نگیر ، بگذار دیگران به توان مدیریتی تو پی ببرند . زمان بسیار مناسبی است که حرف بزنی و نقاط قوت خودت را نشان دهی .

 

شهریور:

 

قدر فرصت ها را بدانید. اگر با بيخيالي آن ها را از دست بدهيد ديگر اميدي به موفقيت نمي توانيد داشته باشيد. فكري در سرتان داريد ! فكر آغاز يك كار جديد، خريد يك وسيله نو يا...؛ اگر مي‌‌خواهيد فكرتان را واقعا عملي كنيد بهتر است قبل از شروع اينكار با صاحبان نظر مشورت كرده و سپس اين كار را آغاز كنيد .در زمان نزديك مهمان يا قدم نورسيده‌اي در راه داريد كه قدمش بسيار براييتان آمد دارد. اگر ترسي در دل داريد بهتر است صدقه دهيد.

 

مهر:

 

خوب است ابتدای کلام بگویم الهی دلتان همیشه شاد باشد و از رنج و غم همیشه آزاد. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید. بهترین حادثه را عشق بدانید، در حضور عشق باید پاک بود. خدمتتان عرض کنم هر روز که شاد باشیم با تدبیرتر هم هستیم. دوست عزیز اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید. راهی را که در پیش گرفته‌اید موفق می‌شوید و از نظر مالی سود فراوانی خواهید برد. دعا نشانه شادمانی و برکت است. اگر شما دسته گلی در خواب دریافت کرده‌اید یک هدیه بسیار گرانبها دریافت می‌دارید، تلاش کنید. یادتان باشد آن کس که تنها سفر می‌کند سریعتر به مقصد خواهد رسید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. امروز چون روزهای دیگر شانس با شما خواهد بود، موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصتها موجب پشیمانی است، از پراکنده‌گویی‌ها بپرهیزید و از لجاجت دست بردارید. کمر همت را ببندید و بسم‌ا... بگویید. توکلتان به خداوند باشد و از او یاری بگیرید.

 

آبان:

 

از یک مشکل جسمانی که مدتی شما را آزار می داد، خلاص می شوید. در یک مجلس در گفتگوی حساسی شرکت می کنید و از نتایج به دست آمده بعداً بهره مند می شوید. در مورد ازدواجی که در زندگی شما مطرح شده یک نکته انحرافی وجود دارد که باید ابتدا به آن بپردازید و طالعتان نشان می دهد که در صورت آگاهی و پرداختن به آن، تصمیم گیری به مراتب آسان تر می شود. از موسیقی برای آرامش استفاده کنید و با کسانی که باعث تحریکات عصبی در شما می شوند معاشرت نکنید.

 

آذر:

 

از سر و صدا و تشنج‌ها دوری کن. تو احتیاج به یک دوره آرامش و استراحت داری تا بتوانی به دور از قیل و قال‌ها تصمیم لازم و درست را بگیری. امتحانی داری که باعث ترس و استرست شده. بهتر است نگرانی به خود راه ندهی. آرزویی داری. بخدا توکل کن و مطمئن باش به آن میرسی. از کسی بی خبری. نگران نباش که به زودی از وی تلفنی دریافت خواهید کرد

 

دی:

 

بیشتر افراد خانواده و اطرافیان مدیون صبر و نبوغ و هنر و فداکاری شما هستند. اعتقاد دارید نباید وقت فرزندتان بیهوده تلف شود. سعی می کنید در طول مدت زندگی چیزی بیاموزند تا به جهان بینی کامل برسند. برنامه ریزی دقیقی برای تمام ساعات خواهید داشت.منظم و مقرراتی هستید. اما گاهی اوقات مقررات شما دست و پاگیر می شود. وسواس زیادی نسبت به انجام کلیه ی امور دارید.

 

بهمن:

 

اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. شما می توانیدبه هر چیز كه دوست دارید دست بزنید و در آن كار نیز موفق شوید. تنها یك اشكال دارید كه اگر در رفع آن نكوشید، تمام توانایی ها و اراده تان را ضایع می كنید. اینكه نمی دانید به راستی در زندگی چه می خواهید و دائم از این شاخ به آن شاخ می پرید.در اين ماه منتظر باشيد شايد همين روزها شانس در خانه تان را بصدا در آورد

 

اسفند:

 

یك اتفاقی می افتد كه موجب میشود تا به کمک آن بتوانی یك موفقیت مهم را بدست بیاوری مدتها بود كه فكر تو را این موضوع مشغول كرده بود اما گذر زمان آن را به مرور حل خواهد باید ناراحتی و اختلافات را با گفتگو حل کرد. اگر هیچ وقت در موردش صحبت نشود بعدا دچار ضرر می‌شوی. با یک گفتگوی دوستانه و صمیمی می‌توانید مشکلات و سوء تفاهم‌ها را حل کنید. سعی کن اگر مشکلی داری با بزرگترها و باتجربه ها مشورت کنی. دیگر زمانی نیست که ریسک کنی. روزهای خوبی در پیش داری پس امیدت را از دست نده. ورزش را فراموش نکن چون برای سلامتیتان مفید است.

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده