فال و طالع بینی سال 2016 فالکده - سال 2016 بر شما چگونه خواهد گذشت

امروز : شنبه 23 تیر 1403
کسب درآمد از طریق فایل

بازدید : 1715 بازدید
چاپ این صفحه
فال و طالع بینی سال 2016 فالکده - سال 2016 بر شما چگونه خواهد گذشت

طالع بینی سال 2016 و فال سال 2016
طالع بینی سال متولدین فروردین
 سال 2016 سال هیجان انگیزی برای شما خواهد بود و جابجایی سیارات بزرگ در خانه های حساس زندگی شما باعث ویرانی خواهند شد. مثل یک کارمند صبور باید با این جذر و مد روزگار مدارا کنید. باید با تفکرات مثبت و چشم انداز به اینده زندگی راحتی برای خود بدست آورید. بطور کلی متولدین این ماه بهترین استراتژی را انتخاب میکنند. بارها به کمک و پشتیبانی گاه و بی گاه اطرافیان را دریافت خواهید کرد. بهتر است بفکر بهبود کیفیت زندگی خود باشید. واکنش سریع و تخیل شما برای حل مشکلات به کمکتان خواهد آمد. کار و تلاش سخت باعث رفاه و آسایش شما میگردد. از سرمایه گذاری های قبلی خود سود بسیار چشمگیری دریافت خواهید کرد و بدهی های شما کاهش خواهند داشت. دشمنان خود را به شیوه مودبانه شکست دهید. رضایت شغلی شما پیش بینی میشود. در نیمه دوم سال احتمال استخدام در یک شغل دولتی دیده میشود. علاقه مند به یادگیری کارهای جدید هستید. شغلهای مرتبط با متالوژی (عمل فلز شناسی) و اقتصاد و تجارت و طالع بینی و حتی نویسنده ها به ترقی های تازه ای خواهند رسید.
ورود زحل به خانه 9 مساوی با حس سنگین فشار و وحشت در امور کاری شماست و ممکن است به ترک از کار ختم شود. سیاره زحل در این خانه باعث رونق کسب و کار افرادی خواهد شد که در خدمات واسطه ای مثل خرید و فروش مسکن و زمین هستند.
مقام بالاتر شما ممکن است به دلایلی موافق برنامه های شما باشد و فراموش نکنید این زمان مناسب برای مشاوره دادن و خدمات مرتبط مشاوره ای نیست. مشکلات و اختلافات در زندگی شخصی شما خود را در محل کار نمایان خواهد ساخت.
در نیمه دوم سال تلاش شما برای اشتغال در یک کشور خارجی به بن بست خواهید رسید. از یک دوست قدیمی فریب خواهید خورد و ممکن است اقدامات قانونی برای یک سوء استفاده را انجام دهید.
سال 2016 یک سال به یاد ماندی برای زندگی مشترک شماست و حرکت مشتری و زحل مطلوب هستند. در نیمه دوم سال احتمال طلاق در پایان سال 2016 وجود دارد. ممکن است شریک عشقی مناسب خود را پیدا کنید. احتمال تولد یک کودک وجود دارد. در یک جشن فرخنده شما بسیار خوشحال خواهید شد. بهتر است به دنبال برنامه ریزی برای سفرهای طولانی با همسر و فرزندانتان باشید. بسیار مراقب خرید و فروش یا معامله یا روابط تازه با دوست های جدید باشید.
سال 2016 سال برجسته و آرمانی برای موفقیت شماست. جابجایی سیارات مهم به شما کمک میکند برای بدست آوردن دانش از افراد مورد علاقه شما. موفقیت در امتحانات رقابتی اعتماد به نفس شما را پرورش خواهد داد. احتمالا در نیمه دوم سال 2016 رویایی تحصیل در خارج از کشور تحقق پیدا کند. دانشجویان رشته های ادبیات و باستان شناسی و گیاه شناسی و پزشکی افراد خوش شانس سال 2016 هستند.
مسافرت به اماکن تفریحی و زیبا دیده میشود. سیاره مشتری مسافرت شما را به سمت اماکن مقدس و تاریخی سوق میدهد. و سیاره زحل باعث عبور مسیر سفر شما به دوردستهای خارج از کشور خواهد بود. اختلال یا خرابی وسیله نقلیه در سفرهای خود برای مناطق دور خواهید داشت. بنابراین بسیار مراقب برنامه ریزی سفر خود باشید.
سال 2016 یکی از پر دردسرترین سالهای زندگی شما از نظر سلامتی خواهد بود. شما به راحتی به صورت دوره ای بیمار خواهید شد. مشکلاتی همچون ناراحتی قلبی و اندادم تولید مثل از جمله مهمترین آنهاست. زنان ممکن است از خونریزی شدید در دوران قاعدگی رنج ببرند از این رو مصرف مواد غذایی غنی از آهن کمک بزرگی به شما خواهد کرد.
 
طالع بینی سال متولدین اردیبهشت:
سال 2016 وعده سالی رفاه و آسایش برای شما میدهد. شما میتوانید پاسخهای فوری و سریع در مورد سوالات خود دریافت کنید. موفقیت شما در زندگی شخصی و کاری موفقیت آمیز خواهد بود. شما ممکن است راه را برای دستیابی به اهداف خود در آینده نزدیک پیدا کنید. در این سال تحقق اهدافتان از طریق آشتی با فعالیتهای گذشته را به ارمغان خواهد آورد. شما به خوبی در این سال در موقعیت های مالی و اجتماعی رشد پیدا خواهید نمود. بنابراین منتظر اتفاقات شیرین در این سال باشید. سال 2016 یه سال آینده نگر برای ازدواج و نهایی سازی عشقی مهم است. تشعشعات سیاره مشتری به کمک شما در تصمیم گیری برای ازدواج خواهند شتافت.
احتمال یک جشن در نیمه اول سال قابل پیش بینی است. و بعضی با تاخیر به عشق خود خواهند رسید. با این حال موفقیت نهایی را می توان پیش بینی کرد. در نیمه دوم سال ممکن است مشکلات مربوط به تولد فرزند دیده شود. نوجوانان باید به جای تفکر به مسائلی عاشقانه اولویت خود را به تحصیلات خود متمرکز کرده. یک اتفاق فرخنده در خانواده خود باعث خوشحالی شما خواهد شد که شما سخت درگیر به اشتراک گذاری توانایی شما در جشن و شادی با دیگران در موارد متعدد خواهید شد. از همسر و فرزندانتان راضی و خرسند خواهید بود. همسرتان باعث برخی موفقیت های اجتماعی شما خواهد شد.
در حوضه تحصیلی همه چیز عادی پیش رفته و در مقاطع بالای تحصیلی کمی دچار تاخیر در نتیجه نهایی خواهید شد.احتمال مسافرتهای مکرر به مکانهای اطراف وجود دارد. در پایان سال مسافرت طولانی پیش بینی میشود. سرمایه گذاری در مناطق مسکونی مثل خرید خانه یا ساخت و ساز سودآور خواهد بود. ساخت و ساز و سفر و تدارکات و صنایع مراقبت از منزل برای شما سودآور هستند. در فعالیتهای تجاری شور و نشاط بیشتری بدست خواهید آورد. در این سال از سلامتی خود لذت ببرید. بعضی از متولدین مرداد ممکن است با مشکلات جسمی مثل ستون فقرات یا زانو یا پوست و سیستم دفع مزاج دچار مشکل شوند. خوردن میوه های خشک و عسل و جو برای تغذیه بدن شما مناسب خواهد بود.
 
طالع بینی سال متولدین خرداد :
 
سال 2016 سال فشار و در نهایت صلح است. در این سال ممکن است قارد به دستیابی اهداف خود برای سال 2016 نباشید. در اواخر سال 2016 ممکن است کنترل خود را بر زندگی از دست بدهید.
رسیدن سیاره مشتری به خانه های ۴و ۵برای شما آسایش در زندگی را به ارمغان خواهد آورد. شما ممکن است تمایل به تنبلی داشته باشید. اما این ریسک گریزی شما ممکن است مشکلات زیادی در زندگی شما ایجاد کند.
افراد شاغل در مدیریت ممکن است به سختی به وظایف خود عمل کنند. احتمال اختلاف نظر با اطرافیان وجود دارد. در نیمه دوم سال درک بهتری نسبت به مسائل پیدا خواهید کرد. قادر به متقاعد کردن ماموفق خود با دلایل قانع کننده نخواهید بود. رضایتی از رشد مالی خود نخواهید داشت و تلاش خود را بی نتیجه تا پایان سال خواهید دید و در نتیجه دچار غم و اندوه خواهید شد.
با وردود سیاره زحل به خانه ۸مشکلاتی در امور کاری شما پدیدار خواهد گشت. فشارهای مالی سال 2016 برای شما آزار دهنده خواهد بود. بهتر است بدور از حدس و گمان تصمیمات مالی بگیرید. مسائل قانونی در رابطه با وراثت خواهید داشت و ممکن است با خواهر و برادر خود دچار جدایی شوید. افراد درگیر در تجارت ممکن است زیان بزرگی ببینند. بهتر است برای ورود به هر کسب و کار شراکتی احتیاط کنید و از قرض دادن به دیگران اجتناب کنید. مقدار زیادی از پولهای شما دچار گرفتاری خواهند شد و دشمنی ناگهانی با دوستان زیان مالی بیشتری به شما وارد میکند. درگیری یا دعوای شدید با پدر پیش بینی میشود. سال 2016 قادر به پس انداز هیچ پولی نخواهید بود. با وجود مشکلات بسیار در زندگی در همه حال یاد خدا و امید به آینده فراموش نشود.
سال 2016 یک سال عادی از نظر عاشقانه خواهد بود. ممکن است با همسر درگیریهای جدی داشته باشید. مشکلات مالی از سوخت تا آتش شما را درگیر خواهند کرد. فقدان ایمان و نگرش منفی به زندگی باعث بدبختی و مشکلات عدیده خواهد شد. تنها سیاره مشتری در نیمه دوم سال به فریاد شما خواهد رسید. در نیمه دوم سال احتمال پیدا کردن همسر دلخواه وجود دارد. احتمال ازدواج در نیمه دوم سال دیده میشود. وضعیت مالی همسرتان آن چیزی نخواهد بود که انتظار دارید. ممکن است ترس از دست رفتن آبرو داشته باشید و حرکت سیاره زحل در خانه ۸تحقیر و توهین در اجتماعات را برای شما منجر خواهد شد. بهتر است جشن ازدواج خود را به تعویق اندازید. بهتر است از خیرات پول صرف نظر کنید و هر پولی که دارید خرج خود و خانواده کنید چون بعدها فرصت بسیاری برای کارهای انسان دوستانه هست.
سال 2016 سال خوبی برای دانشجویان بخصوص برای دوره های تکمیلی آموزشی خواهد بود. سیاره مشتری برای شما موفقیت های بزرگی فراهم خواهد کرد و باعث شهرت و موفقیت چشمگیر شما در آموزشگاه یا دانشگاه خواهد شد. به هر حال ممکن است این مراحل تحصیلی با سختی سپری شود. اگر بفکر ادامه تحصیل در خارج هستید سال 2016 آن را تجربه خواهید کرد.
رفت و آمدهای بسیاری در سراسر سال خواهید داشت. شما همیشه فرصت سفر را دارید. بازدید از مکانهای مختلف برای شما آرامش خاطر فراهم می آورد. ممکن است برای گرفتن اقامت دائم در شهری با شکست مواجه شوید. احتمال سرقت اموال و دارایی های شما در هنگام جابجایی وجود دارد. سفر در تعطیلات به شما کمک میکند فشار های ذهنی خود را کاهش دهید.
ممکن است با بیماریهای اندام تولید مثل ،ناراحتی های فراوانی داشته باشید. احتمال تصادف جزیی در طول ساعات شب وجود دارد پس بهتر است شب های از رانندگی های طولانی پرهیز کنید. زنان ممکن است پس از زایمان عوارض آن را دچار شوند.
 
طالع بینی سال متولدین تیر :
 
متولدین این ماه در طول سال 2016 با نتایج بسیار متفاوتی مواجه هستند. ماهیت علمی و محافظه کاری شما مشکلات را به حداقل رسانده و شما در این راه باید از مشورت با بزرگان هم استفاده کافی را ببرید. شما باید برای اهداف خود و فعالیتهای تان برنامه ریزی برا اساس اولویت بندی داشته باشید. در طول نیمه دوم سال شاهد موفقیت های بزرگی خواهید شد . گاهی این موفقیت ها را به دلیل اضطراب از دست خواهید داد. اتفاقات مطلوب عاشقانه در این سال به وضوح دیده میشود اما ممکن است کمی روابط عاشقانه دچار مشکل شوند و باعث جدایی موقت از محل کار شوند.
احتلاف نظر در مسائل مالی وجود خواهد داشت. ازدواج به دلیل مشکلات مالی پدر و مادر به تاخیر خواهد افتاد. یک مسافرت خانوادگی به جای دور باعث خوشحالی همه خواهد شد. به احتمال زیاد تولد یک کودک در نیمه دوم سال هست. از دوستی های مورد شبه باید اجتناب کنید تا شهرت و اعتبار خود را در زندگی و محل کار حفظ نمایید. همسرتان ممکن است در چندین مورد دچار سوء تفاهم شده و شما سعی کنید بصورت رسا و شفاف اشتباه را توضیح دهید. در مسابقات یا امتحانات با کسب موفقیت پیروز میدان خواهید شد و این موفقیت تا مدتها رو به پیشرفت خواهد بود. بطور کلی متولدین اردیبهشت از نظر سلامتی قوی هستند اما ممکن است برخی بیماریها مثل فتق ، ورم معده، سنگ کلیه یا مثانه را در طول سال تجربه کنند. پیشنهاد عمده تغییر سبک زندگی است. استراحت کافی و مصرف مواد غذایی طبیعی مفید هستند.
 
طالع بینی سال متولدین مرداد :
 
سال 2016 سال امتحان برای متولدین فروردین ماه خواهد بود. شما ممکن است پازلهای بسیاری در زندگی شخصی و کاری داشته باشید. با وجود تلاشهای پر انرژی شما ممکن است پیدا کردن راه حل رسیدن به اهداف سخت بنظر برسد. مهم این است که با اقدامات به موقع برای مقابله با شرایط سخت آماده باشید. با این حال ممکن است شاهد پیشرفتهایی در نیمه دوم سال باشید. با یک روش دقیق و مشخص در تمام جنبه ها صرفه جویی کنید. فشار زندگی در سال جاری نیز همچنان ادامه دارد. مشکلاتی همچون عدم درک از جانب شریک عاطفی یا حتی روابط اجتماعی. اعتبار شما ممکن است در موارد متعدد مورد خطر قرار گیرد.
برای جلوگیری از هر گونه درگیری های ناخواسته جمله های خود را مودبانه تر و رسا و واضح بیان کنید. افراد حسود ممکن است ذهن شما را سخت درگیر کنند. همسرتان ممکن است با عوارض بیماری سوء هاضمه که ضعف عصبی است دچار شده و ممکن است جدایی در روابط عشقانه در سه ماهه دوم سال اتفاق افتاده. شرایط تا اخر سال صبر و استقامت بیشتری از شما طلب میکند. ممکن است در طول سال گواهی پذیرش در دوره آموزشی عالی بدست آورید ولی به میزان کافی تلاش برای تکمیل آن دوره نخواهید داشت.
کسانی که در جستجوی فرصت ها در خارج از کشور هستند ممکن است به نتیجه نرسند. این سال ممکن است سالی خوب از نظر سلامتی باشد ولی احتمال دچار شدن به بعضی بیماری هایی مثل سردرد و عفونت های ارداری و یا یبوست دیده میشود. ورزش منظم و مصرف مواد غذایی مغذی و مناسب به شما کمک زیادی خواهد کرد. در این سال سرمایه گذاری های نتایج متقاوتی بدست خواهید آورد. ممکن است در سرمایه گذاری شکست خورده و یا با تاخیر در طرح خود نا امید شوید. دانشجویان در این سال بنظر موفق میرسند و نتایج خوبی بدست خواهند آورد. ممکن است تجربه تلخی را با مافوق خود در رابط با حجم کارها داشته باشید.
 
طالع بینی سال متولدین شهریور :
 
 
متولدین این ماه نتایج مختلفی در این سال کسب خواهند کرد. زندگی شخصی و عشق به شکل برجسته ای تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. در این سال تغییرات با توجه به زندگی خانوادگی و ادراک افراد به ارمغان خواهد آمد. رشد زیادی در کسب و کار و زندگی حرفه ای دیده نمیشود. شما به حقایقی از اطرافیانتان پی خواهید برد. موفقیتهای این سال مقدار زیادی به عملگرایی و صبر شما دارد. شما ممکن است باز سنگینی در حوزه عشق به دوش کشیده و افراد درگیر مسائل عشقی یا به دنبال روابط عاشقانه باید بسیار مراقب باشند. حرکت سیاره زحل در خانه 5 مساوی با شکست در این روابط است. عدم اعتماد به نفس کافی و اعتماد نداشتن به شریک زندگی ممکن است درگیریهای جدیدی برای شما بوجود آورد.
جدایی ناگهانی در نیمه دوم سال امکان پذیر است. پیوند ازدواج تا ماه جولای (تیر) وجود دارد. شما باید در مقابل همسرتان شفاف و با صراحت باشید و به یاد داشته باشید ایمان و پذیرش دو اصل لازم برای حفظ یک رابطه هستند. ممکن است ازدواج با تاخیر روبرو شود که نیازمند تجزیه و تحلیل و مشورت با بزرگان است. در مورد سلامتی همسرتان در چندین مورد دچار نگرانی خواهید شد. احتمال اتفاقات مثبت در شغل همسرتان وجود خواهد داشت. هرگز سعی در فریب همسرتان نکنید. حرکت سیاره مشتری شما را هدایت به سمت موفقیت بزرگ در امور آموزشی میکند. ممکن است در مدارج عالی موفقیت کسب کنید و همچنین پذیرش در دانشگاه خارجی. سال 2016 سال مطلوب سلامتی شما نخواهد بود. حرکت سیاره زحل طرفیت دروه بیماری شما را تضعیف کرده.
انتخاب داروی مناسب بیماری شما برای پزشک بسختی انجام شده و این باعث عوارض جنبی برای شما میشود. مشکلات مربوط به کلیه و اندام دفعی مشکل اصلی شما در این سال خواهند بود. افراد با شغل پشت میز نشینی بیشترین درگیری با این عوارض را تجربه خواهند کرد. جهت جبران و کاهش این عوارض از مصرف مواد غیر طبیعی به شدت اجتناب کنید و صرفا از مواد طبیعی استفاده کنید. مسافرت در طول سال امکانپذیر خواهد بود. باید به دقت برنامه ریزی برای سفرکنید و همیشه با دوستان یا خانواده باشید.
 
طالع بینی سال متولدین مهر :
 
سال 2016 سال امتحان شما در جنبه های مختلف زندگی خواهد بود. در موارد متعدد صداقت خود را باید اثبات نمایید. جابجایی سیارات به گونه مناسب برای سلامتی و شغل و وضعیت مالی نیست. به خوبی پیش بینی شده که در شرایط فقط زندگی منظم به شما کمک خواهد کرد. باید ماهیت احساساتی خود را کنترل کنید و سعی کنید با دیدن جنبه های منطقی و علمی مسائل را حل کنید. ترس و تفکرات پوسیده را باید دور بریزید. نتایج سال 2016 در مورد همسر و حرفه و کسب و کار بسیار چشم گیر خواهند بود. بعضی ها درگیر نقل مکان یا مشکلات مسافت طولانی هستند. ممکن است نگران چشم انداز آینده باشید.
در همه حال سعی در بهبود روابط خود در محافل بالاتر جامعه باشید. یک زندگی معمولی با همسرتان تجربه خواهید کرد. به دلیل برنامه های پر مشغله فرصت کمتری با خانواده سپری خواهید کرد. در نیمه دوم سال احتمال بسیار زیاد یک ازدواج در پیش دارید. افراد در شرف ازدواج ممکن است در نیمه اول سال جدایی ناگهانی را تجربه کنند. دانش آموزان باید به شدت به نظم و انضباط در امور تحصیلی خود توجه کنند تا برای روز امتحان اماده باشند. حرکت سیاره زحل در خانه 4 نشانه نتایج مطلوب در این مهم نیست. انتخاب رشته با دقت بیشتری انجام شود. تفکرات غیر علمی و تعویق افتادن کارها باعث آسیب شدید به شهرت شما خواهد شد.
افراد با مشاغل درگیر با کامپیوتر و مشاوران چشم انداز بهتری خواهند داشت. باید با کنترل دقیق و محافظه کارانه جلوی هزینه های غیر ضروروی را گرفت. در نیمه دوم سال انتظار نتایج بهتری داشته باشید. با داشتن ایده های جدید و جاه طلبانه شما اجازه شروع فعالیتهای جدید را خواهید داشت. در این سال آرامش در زندگی شخصی و کاری آنطور که انتظار دارید نیست. ممکن است با تاخیرهای بسیار زیاد در امور رسمی مواجه شوید. همیشه باید بر اساس همین تاخیرهای جزیی و یا شکست ها برای هدف خود تلاش و برنامه ریزی کنید. در نیمه دوم سال درگیری با مافوق پیش بینی میشود. در دادخواهی یا اقدامات قانونی با مشکلاتی قانونی روبرو خواهید شد. بنابراین باید یک رویکرد دقیق حتی در زندگی روزمره داشته باشید. احتمال بیماریهایی مربوط به قفسه سینه دستگاه تنفسی و گردش خون یا گوارشی وجود دارد. بیشتر این مشکلات بخاطر عادتهای غذایی ناسالم و سبک زندگی شماست.
 
طالع بینی سال متولدین آبان :
 
این سال برای شما سالی پر از نوسان خواهد بود. ممکن است پس از تلاشهای بسیار به خواسته های خود برسید. مشکلات خانوادگی ممکن است به محل کار سرایت کرده. ممکن است اعتماد به نفس کافی برای مقابله با موقعیتهای چالش برانگیز را نداشته باشید. دوستانتان از شما پشتیبانی خوبی خواهند کرد. پس از یک مشکل بزرگ دوباره زندگی شما در صلح و آرامش خواهد گذشت. سال 2016 سال سختی از نظر عشق خواهد بود. دیدن رفتارهای ریاکارانه یا مشکوک از شریک عاطفی یا زندگی خودتان قابل پیش بینی خواهد بود. یک جدایی در نیمه دوم سال دیده میشود. ممکن است در نیمه دوم سال ازدواج یا صلح در زندگی باعث رونق بیشتر زندگی شما شود. متولدین به دنبال تولد بچه هم خوش شانس هستند.
اتفاقات ناگوار سال 2016 برای شما نیاز به مدیریت قوی شما خواهند داشت. در دوستی های سال 2016 کمی مراقب باشید. از این رو سعی کنید در برخورد با مشکلات عملگرا و صبور باشید. ممکن است نتایج تحصیلی خوبی دریافت نکنید. با این حال احتمال موفقیت در مدارج عالی بسیار زیاد خواهد بود. مسافرت های متعدد قابل پیش بینی خواهد بود. در یک موقعیت شغلی بسیار موفق بوده و باعث پیشرفت شما خواهد شد. شرکتهای واسطه گر یا اموزشی یا بیمارستانها و هتل ها ممکن است برای شما پیشنهاد های سودآوری داشته باشند. موفقیت چشم گیر شما در محل کار باعث برانگیختن حسادت ها میشود که ممکن است با اتهام یا نظر نادرست باعث مشکلاتی برای شما شوند. شما باید با ایده های جدید خود را در مقابل آنها بیمه کنید.
سال 2016 قادر به ثبیت رشد مالی خود نخواهید بود. تعدای از تصمیم گیری های بی ملاحظه ممکن است برای شما خسارات زیادی به ارمغان آورد. بهتر است از بخت آزمایی سرمایه گذاری بپرهیزید. صداقت و یکسانی در رفتار خود با همکاران و مافوق خود باعث سدی در مقابل اتهامات کاذب خواهد بود. شما باید مراقب سلامتی خود با این همه فشار در زندگی شخصی و کاری باشید. ممکن است دچار بیماریهای کلیه و جهاز هاضمه شوید و همچنین درد از ناحیه سر و گردن باعث تاثیر در زندگی روزمره شما خواهد شود. ممکن است کمی احساس سرگیجه و تهوع در فصول مختلف سال تجربه کنید از این رو سعی کنید تغذیه شما از خوراکی هایی انتخاب شود که در آن فصل به راحتی قابل هضم باشد. مصرف مکمل های ویتامینه باعث شارژ شدن قوای جسمی شما خواهد شد.
 
طالع بینی سال متولدین آذر:
 
پیشواز سالی خواهید رفت که فراز و نشیب زیادی برای شما ندارد. از رشد مالی و کاری و یا زندگی شغلی خود راضی بنظر نمیرسید. عدم مسئولیت پذیری شما باعث خواهد شد تا موقعیت های جدید را از دست بدهید. بطور کلی متولدین مهر ماه دوستداران صلح هستند و سعی میکنند مشکلات را با کلمات حل کنند. موقعیتهای اغراق شده یا غیر قابل پیش بینی باعث از دست رفتن شرایط صلح میشوند. با وجود این وضعیت پیچیده ذهنی به خوبی قادر به انجام تعهدات خود هستید.
احتمال زیاد سال 2016 پر از مبارزه و تلاش خواهد بود. حرکت سیاره زحل ممکن است شما را به سمت مسائل عشقی سوق دهد. مسائل عاشقانه سال 2016 بنظر میرسد در این سال به ثمر نرسند. در انتخاب شریک عشقی خود باید دقت بیشتری کنید. احتمال جدایی با همسر وجود دارد که عامل آن شاید سوء ظن یا عدم اعتماد و استدلال نادرست نسبت به یکدیگر باشد. در کل اختلافات زناشویی دور از ذهن نیست و از این رو شما باید بسیار صبور و با قوه درک بالا باشید تا بتوانید با شواهد و مدارک هرگونه سوء تفاهم را از بین ببرید تا ارتباط شما دو طرفه باشد.
حرکت سیاره زحل به خانه دهم باعث رشد اجتماعی شما خواهد شد و شما را همچون یک سیاستمدار نشان میدهد. حرکت سیاره مشتری نیز باعث شهرت شما خواهد شد و در پی آن احترام خوبی در دل طبقه فرهنگی جامعه بدست خواهید آورد.
ممکن است نتایج چشمگیری در رابطه با تحصیل بدست نیاورید و حتی بی علاقگی و بی انضباطی باعث کمرنگ کردن عملکرد شما و بدست آوردن نمره های بسیار پایین تر از استعداد ذاتی خود بدست بیاورید. شما باید بطور مستمر برای استفاده بهینه از مهارتهای خود برنامه ریزی داشته باشید. دوستان یا نزدیکان ممکن است سعی در دخالت در کارهای شما کنند.
عدم تفاهم با مربی یا استاد باعث صدمه تحصیلی شما میشود. دانشجویان در رشته های هوانوردی و کامپیوتر و کیهان شناسی در سال جاری به مدارج بهتری خواهند رسید و ممکن است شاهد کمی تاخیر برای تحصیلات تکمیلی باشند.
علاقه مند به سفر هستید و در نیمه اول سال این شانس نصیب شما خواهد شد. خیلی مراقب اسناد و مدارک همراه خود در این سفر باشید. مکان مسافرت شما به سمت غرب یا جنوب غرب است.
در این سال با افراد مهمی برخورد خواهید کرد که نتیجه ملاقاتها مثبت و امیدوار کننده خواهد بود و پروژه ها و مسئولیت هایی نیز به شما واگذار خواهد شد. اکثر تلاشهای نیمه اول سال ممکن است در نیمه دوم سال به نتیجه برسند. در این بین تجربه و دانش شما نقش مهمی ایفا خواهند کرد.
متولدین درگیر با علم یا هنرهای زیبا یا تجارت موفق تر هستند. در نیمه دوم سال لذت خواهید برد از نقش و قعالیت و استراتژی هایی که از ابتدای سال پیاده کرده بودید.
حرکت سیاره زحل نتایج رضایت بخشی در طول سال برای شما به ارمغان نمیاورد و باعث بی میلی و غفلت در مورد برنامه ریزی های آینده شما خواهد شد. فقدان نظم مشکلات بیشتری برای شما ایجاد خواهد کرد و بیشترین دلیل استرس نگرانی سال 2016 عدم علاقه خواهد بود.
برای رهایی از سرگیجه و یبوست یا تحرک کم معده باید از غذاهای طبیعی و از خوردن غذاهای تند و حاوی نگهدارنده دوری کنید. تمرینهای یوگا مفید خواهند بود.
 
طالع بینی سال متولدین دی:
 
شاهد نتایج پویا در زندگی خود خواهید بود. تفکر محافظه کارانه شما باعث نجات شما از مصیبت های بزرگ خواهد شد. در زندگی اجتماعی و حرفه ای موفق خواهید بود. بسیاری از مشکلات شما در سال جاری حل خواهند شد و تعهدات خود را به موثرترین شیوه انجام دهید. مشکلاتی که همسایگان یا فامیل برای شما ایجاد میکنند باعث ناراحتی و نگرانی شما میشود.
به غیر از برنامه های روتین شما باید برای یادگیری علوم جدید تلاش کنید. افزایش حقوق دیده پیش بینی میشود. افراد فعال ممکن است با افزایش قابل توجهی در حجم معاملات روبرو شوند که باعث بازپرداخت تعهدات مالی شما خواهد شد و باعث اعتماد به نفس در مورد چشم انداز آینده از نظر مالی خواهد شد. افراد درگیر درمدیریت منابع انسانی یا تجارت خارجی یا مد و رسانه ها ممکن است موفق باشند.
شما ممکن است با حسادت های اطرافیان دچار چالش شوید پس شما باید تمرکز خود را حفظ و فعالیتهای قبل و بعد دیگران را بررسی کنید و حتی در صورت امکان پولی قرض کنید برای اتمام سریعتر تکالیف. هر چند که ممکن است بنظر ریسک بسیار بالا و پر خطری باشد اما بسیاری از تلاشهای شما در آخرین لحظه موفق خواهند شد. استقرار سیاره زحل در خانه 10 به معنی شکست و بدبختی است ولی شما باید این بدبختی و ورشکستگی را با زندگی منظم و وقت شناسی تبدیل به عکس کنید.
اختلافات زناشویی با میانجگری بزرگان حل خواهد شد. ممکن است شروع زندگی یا ازدواج به بعد از ماه جولای (تیر) موکول شود. جشن ازدواج در جولای (تیر) پیش بینی میشود و شما باید برای متقاعد کردن و جلب اعتماد شریک زندگی صداقت خود را در موارد متعدد اثبات کنید. بهتر است از زندگی گذشته و بحثهای بیهوده اجتناب کنید. احتمال اسیب دیدن اجتماعی یا لطمه به شهرت یا شخصیت شما در اواسط سال بسیار زیاد خواهد بود و در نهایت ممکن است شما قادر به اثبات بی گناهی خود باشید و بهتر است همیشه با خانواده مشورت کنید.
مسافرت باعث نزدیکی بیشتر شما با خانواده خواهد شد. از نظر تحصیلی نمرات شما در حد متوسط هستند. با استرس و هیجان منفی باعث از بین بردن چشم انداز مثبت اینده خواهید شد. احتمالا پذیرش در موسسه آموزش عالی با تاخیر صورت خواهد گرفت.
تعداد مسافرت های سال 2016 شما بسیار محدود و ناچیز خواهند بود. مسافرت خارجی شما ممکن است با تاخیر زیادی روبرو شود پس بهتر است آن را به سال بعد موکول کنید.
سلامتی شما ممکن است با ناراحتی هایی مثل رماتیسم یا دیابت و یا فشار خون همراه باشد که بسیار از این بیماریها صرفا به دلیل سبک زندگی شماست. با استراحت کافی و ورزش و مصرف سبزیجات و میوه های تازه و همچنین ویتامین D خواهید توانست بسیار از آنها را خنثی کنید.
 
طالع بینی سال متولدین بهمن:
 
این سال برای سرمایه گذاری بسیار مناسب خواهد بود. سیاره مشتری به شما اعتماد بنفس هدیه میکند و شما را به سمت جلو هدایت میکند. تلاشهای صادقانه شما نتیجه بخش هستند و این سال سال ایده ال مالی برای شماست. امکان دستیابی به برخی اهداف خود در این سال وجود دارد. احترام خود را نسبت به بزرگان و خدا و نعمت هایی که به شما داده را در نظر داشته باشید.
حرکت سیاره مشتری در خانه 7 و 8 تکیه بر ثبات کاری و کسب و کار و رونق آن دارد. بداهه و هوشمندانه تر شدن شما هم بی تاثیر نیست و این باعثهماهنگی بین شما و زیر دستانتان خواهد شد. اغلب پیش بینی های خود را بدون شکست بدست خواهید آورد. تغییر شغل یا ارتقاء شغلی پیش بینی میشود.
در بین بزرگان محبوب خواهید شد و شانس و اقبال غیر منتظره زیادی بچشم خواهید دید بطوریکه در شرایط سخت کمک اطرافیان به سمت شما شتافته. نتیجه و پاداش زحمات و تلاش سخت خود را خواهید گرفت.
اهداف شما بدون استرس و فشار زیادی بدست آمده و سال 2016 سال عالی برای راه اندازی یک کسب و کار تازه خواهد بود و ممکن است باعث برانگیخته شدن حسادت در بین اطرافیان یا همکارانتان شود. دیگران را دست کم نگیرید و از مشورت با آنها غافل نباشید.
در نیمه اول سال احتمال زیاد ازدواج صورت خواهد گرفت که برای برگزاری آن پشتیبانی بزرگ مالی از شما صورت خواهد گرفت. سال 2016 پل عاشقانه بین شما و همسر و خانواده خواهد بود. مجردها شریک زندگی خود را پیدا خواهند کرد. رشد و ترقی شما باعث رضایت خانواده خواهد بود. فعالیتهای اجتماعی و بشر دوستانه شما افزایش پیدا خواهند کرد و باعث افزایش دایره زندگی شما خواهند شد.
تحصیل و موفقیت های شگفت انگیز آن برای شما جای هیچگونه استرسی باقی نخواهد گذاشت. دانشجویان رشته های کشاورزی و پزشکی و مهندسی خودرو شاهد نتایج به مراتب بهتری خواهند بود. ممکن است فرصتی برای کار به عنوان استاد یا راهنمای توریست ها داشته باشید.
از بسیاری رفت و آمدها و مسافرتهای کوتاه لذت خواهید برد. حرکت سیاره مشتری شما را کنجکاو به فرهنگ ملل مختلف کرده و شما ممکن است به همه جا سفر کنید. دوستی های جالبی در طول سفرها پیدا خواهید کرد که برای شما باعث تجربه و دانش در مورد مسائل مختلف خواهد شد.
در طول سال شما به سلامت کامل هستید جز موارد اندک. بیشترین مشکلات جسمانی شما مشکلات تنفسی و عفونت ادراری و سنگ کلیه یا صفرا خواهند بود. شما باید مقدار مناسب غذا و مایعات کافی بخورید. زنان ممکن است پس از زایمان یک کودک با عدم تعادل هورمونی داشته باشند.
 
طالع بینی سال متولدین اسفند:
 
ممکن است فشار زیادی از بعضی جهات دریافت کنید. اغلب مسائل زندگی شما در این سال گره خورده بنظر میرسند. حرکت سیارات بزرگ در خانه های نامناسب ممکن است رفاه و آسودگی شما را تا حد قابل توجهی محدود کند. نیاز به توجه و فعالیت بیشتری برای جلوگیری از آسیب های احتمالی خواهید داشت. مشکلات و ناراحتی های عاطفی بسیاری تجربه خواهید کرد. ممکن است تنها رشد قابل لمس و مهم زندگی سال 2016 در امور شغلی یا مالی و سلامتی شما باشند.
در زندگی عاشقانه بسیار باید مراقب باشید و بهتر است تا ژوئیه (تیر) ازدواج را به تعویق اندازید. حرکت سیارات در خانه 8 و 12 فشار زندگی را برای شما چند برابر خواهند کرد. همسرتان پرخاشگر یا بی توجه تر از همیشه خواهد شد و در گفتگوها بطور منظم نزاع در خانه چرخ خواهد زد. اغلب این مشکلات به دلیل وجود شخص سومی هست. قرار گرفتن سیارات موذی در خانه 12 ممکن است شایعات زیادی به دنبال شما راه انداخته و باید سعی کنید با صبر و استقامت و رفتار شفاف جلوی این مسئله را گرفته در غیر اینصورت سلامتی اجتماعی و خانوادگی شما به باد خواهد رفت.
از نظر تحصیلی نتایج متوسط خواهد بود چون قدرت و جهت حرکت سیاره زحل به اندازه کافی برای بدست آوردن یک موفقیت مناسب نیست و احتمال گره خوردن یا تاخیر در نتایج دیده میشود و اضطراب و تنش بطور کامل نتایج مثبت شما را از بین خواهند برد. باید ذهن خود را برای بدست آوردن موفقیت آماده و آرام نگه دارید. دانشجویان در نیمه اول سال نتایج خوبی بدست خواهند آورد و دانشجویانی که به دنبال تحصیل در دوردست هستند شکست خواهند خورد.
در نیمه دوم سال مسافرت دور خواهید داشت. ممکن است این سفر در جستجوی یک علاقمندی کاری از طریق مسیر دریایی باشد. سفر پر ماجرای شما ممکن است گاهی با سختی همراه شود و سعی کنید اقدامات احتیاطی مناسب را در این سفر به همراه داشته باشید.
بارها دچار بیماری خواهید شد که راهی بیمارستان خواهید شد. احتمالا بیماری ارثی دچار خواهید شد. ناراحتی در کبد یا روده ها وجود دارد و باید آب گرم استفاده کنید و جلوگیری از مواد غذایی که باعث تشدید ناراحتی میشوند. ورزشهای ذهنی و ایروبیک تاثیرات منفی سیارات را کاهش خواهد داد.
تنها جنبش سیاره مشتری در خانه 8 میتواند شما را از بیماری و مشکلات فیزیکی نجات دهد. عدم تمرکز بر امور مالی وجود دارد و کسانی که در کار وام مسکن یا امور مالی مرتبط هستند در این دوره شاهد رونق باشند. احتمال افزایش حجم سنگین کارها و وظایف شما وجود دارد. احتمالا با رئیس تان مشکلاتی خواهید داشت. شما حتی باید برای کوچکترین منافع کاری تلاش و مبارزه کنید. در ارزیابی عملکرد خود ممکن است رتبه متوسطی داشته باشید. جابجایی سیاره بزرگ مشتری برای متولدین آبان خوشایند خواهد بود. احتمال افزایش حقوق و دستمزد یا تغییری در ماهیت کاری شما پیش بینی میشود.
در ماه آگوست (مرداد) احتمال انعقاد یک سند همکاری سرمایه گذاری ویژه وجود دارد که باعث سود فراوانی برای شما خواهد شد. کارمندان با مشاغل مرتبط با بیمه موفق خواهند بود. حرکت سیاره زحل به خانه 12 امور مالی را سخت آشفته خواهد کرد. هزینه های شما رو به افزایش خواهند رفت. افراد در خارج از کشور با سیاستهای دولت دچار مشکل خواهند شد و حتی احتمال مجازات سنگین یا زندان وجود دارد. با تقسیم حساب شده درآمد و هزینه ها مدیریت بهتری بر پس انداز خود داشته باشید تا از ضرر و زیان ناخواسته در نتیجه سهل انگاری مصون بمانید. بیمار شدن گاه و بی گاه یکی از اعضای خانواده برای شما تنگنای مالی ایجاد میکند.

 
logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده