نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی‌ و‌ حرفه‌ای نمونه دولتی 95

امروز : شنبه 23 تیر 1403
کسب درآمد از طریق فایل

بازدید : 877 بازدید
چاپ این صفحه
نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی‌ و‌ حرفه‌ای نمونه دولتی 95

 به گزارش پرتال فالکده نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی‌ و‌ حرفه‌ای نمونه دولتی 95 امروز دوشنبه 21 تیر 95 اعلام شد .

دانش آموزان گرامی می توانند برای دریافت نتیجه آزمون به سایت www.azmoon.tehranedu.ir مراجعه کنند و پذیرفته‌شدگان هم از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ تیر ماه در تمام ایام هفته به غیر از پنج شنبه و جمعه از ساعت ۸ الی ۱۴ می توانند برای ثبت‌نام (در رشته انتخابی در هنگام ثبت‌نام) به مدرسه محل پذیرش مراجعه کنند.

پذیرفته‌شدگان صرفاً در رشته‌ محل پذیرفته شده ثبت‌نام می‌شوند و امکان جابه‌جایی رشته وجود ندارد اما شرایط و ضوابط پذیرش و ثبت درخواست انتقال دانش‌آموزان از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۹ تیر ماه وجود دارد.

موارد مورد توجه برای انتقال شامل «قبولی در آزمون ورودی»، «درج تقاضای انتقال از طریق سایت»، «وجود ظرفیت خالی در رشته پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضا»، «کسب حداقل نمره تراز آخرین فرد قبولی در مدرسه مورد درخواست در صورت پذیرش متقاضی در مدرسه مقصد»، «قبولی دانش‌آموز در مدرسه مبدأ کان لم یکن تلقی شده و امکان انصراف وجود نخواهد داشت» است.

دانش‌آموزانی که نسبت به نتیجه آزمون اعتراض دارند می‌توانند از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۹ تیرماه صرفاً از طریق سایت نسبت به تکمیل فرم اعتراض اقدام کنند؛ نتایج اعتراضات در هفته اول مرداد ماه در همین سایت اعلام خواهد شد.

متقاضیان از مراجعه حضوری به مناطق و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران خودداری کنند و نتایج نقل و انتقالات از تاریخ ۱۱ مرداد ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

 

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده