وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95

امروز : شنبه 02 تیر 1403
کسب درآمد از طریق فایل

بازدید : 274 بازدید
چاپ این صفحه
وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95

مدارس ابتدایی تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95 تعطیل است

 

به گزارش فالکده، ساعت 17 عصر امروز دومین جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران به ریاست استاندر تهران و حضور دستگاه های عضو کمیته تشکیل شد.

براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران فردا مهدهای کودک، پیش دبستانی و دبستان های (اول تا ششم) شهر تهران تعطیل خواهد بود.

این تعطیلی شامل مراکز آموزشی فیروکوه، دماوند و پردیس نمی شود.

بر این اساس، طرح ترافیک که شامل محدوده زوج و فرد هم می شود تا ساعت 19 اجرا خواهد شد. این در حالی است که تمام مصوبات قبلی پا برجا خواهد بود.

همچنین زنگ ورزش در سایر مقاطع تحصیلی در سراسر تهران فردا دوشنبه برگزار نخواهد شد.


در صورت اعلام اخبار یا اطلاعیه جدید، این پست بلافاصله بروزرسانی خواهد شد ...


مدارس ابتدایی مناطق 19 گانه شهر تهران روز دوشنبه 24 آبان ماه 95 تعطیل است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران بر اساس بررسی های به عمل آمده کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت، پیش دبستانی ها و کلیه مدارس ابتدایی مناطق 19 گانه شهر تهران، فردا دوشنبه 24 آبان 1395
تعطیل است.

بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط پایدار جوی و بروز پدیده آلودگی هوا و مصوبه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوا، تمامی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی مناطق 19 گانه شهر تهران تعطیل می باشد

گفتنی است در صورت اتخاذ هر تصمیم جدیدی در خصوص روزهای آینده مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.


هوای تهران برای همه مردم ناسالم شد/ شاخص آلودگی در وضعیت قرمز

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، براساس اعلام مرکز کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هوای پایتخت امروز یکشنبه با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد 154 قرار گرفته است.امروز هوای تهران برای همه افراد شهر ناسالم است و بهتر است علاوه بر گروه های خاص سایر شهروندان نیز در صورت عدم کار ضروری، در سطح شهر تردد نکنند.

 

محمد رستگاری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: تاکنون تصمیم جدیدی برای برگزای جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اتخاذ نشده است.وی با این حال احتمال داد پس از بررسی داده های ایستگاه های سنجش آلودگی هوا و نظر دستگاه های مرتبط با مسائل شهری، بعدازظهر جلسه کمیته اضطرار برگزار شود.


هنوز در مورد تعطیلی مدارس به خاطر آلودگی هوا تصمیمی گرفته نشده است
آیا مدارس هران فردا تعطیل است؟
مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: در صورتی‌که آلودگی هوا در تهران ادامه داشته باشد امشب یا فردا دوباره کمیته هماهنگی شرایط اضطرار تشکیل می‌شود اما هنوز تصمیمی در مورد تعطیلی مدارس گرفته نشده است.

ناصر مهردادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه امروز بر اساس آمارهای مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست تهران، وضعیت هوای تهران در شرایط اضطرار قرار داشت، گفت: شب گذشته و به دنبال افزایش میزان آلاینده کمیته اضطرار تشکیل شد اما به دلیل اینکه میزان آلاینده‌ها در حد اضطرار نبود در مورد تعطیلی مدارس در هیچکدام از مقاطع تصمیمی گرفته نشد و تنها ساعت ورزش مدارس تعطیل شد.

وی ادامه داد: در صورت ادامه و تشدید آلودگی هوا در تهران دوباره کمیته هماهنگی عصر امروز و یا فردا صبح تشکیل می‌شود تا تصمیمات جدیدی برای کنترل آلودگی هوا گرفته شود.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران وضعیت کیفی هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 در شرایط ناسالم قرار داشت و میزان غلظت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون عدد 156 را نشان می‌داد که نشان‌دهنده شرایط قرمز و بحرانی در هوای تهران است.


همچنین دیروز در همین رابطه اطلاعیه زیر صادر شده بود، با این حال با توجه به وضعیت قرمز آلودگی هوا (شاخص بالاتر از 150) ممکن است اطلاعیه جدیدی برای تعطیلی مدارس در روز دوشنبه صادر گردد.


اطلاعیه دیروز:
خبرگزاری ایسنا: به علت وضعیت پایداری آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس شهر تهران روزهای یکشنبه و دوشنبه (23 و 24 آبان ماه 95) تعطیل خواهد بود.

آموزش و پرورش شهر تهران به مدیران و مسئولان مدارس توصیه کرد که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاه با توجه به وضعیت کنونی آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند.

همچنین پیشنهاد می شود زنگ تفریح مدارس درکلاس‌های درس برگزار شود و از فعالیت بدنی دانش‌آموزان  در حیاط مدرسه جلوگیری شود.

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده