پیشگویی اتفاقات جهان از سال 2016 تا سال 2030 که بر زندگی و کسب و کار شما اثر خواهد گذاشت

امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1403
کسب درآمد از طریق فایل

دسته بندی :
بازدید : 1927 بازدید
چاپ این صفحه
پیشگویی اتفاقات جهان از سال 2016 تا سال 2030 که بر زندگی و کسب و کار شما اثر خواهد گذاشت

پیشگویی اتفاقات جهان از سال 2016 تا سال 2030 که بر زندگی و کسب و کار اثر خواهد گذاشت


, پیشگویی اتفاقات جهان از سال 2016 تا سال 2030 که بر زندگی و کسب و کار شما اثر خواهد گذاشت,پیشگویی فالکده,پیشگویی سال 2016,پيشگويي سال 96,پیشگویی سال 1395,پیشگویی سال اسب,پیشگویی سال 95,پیشگویی سال ازدواج,پیشگویی سال اسب 1395,پيشگويي سال اسب,پیشگویی سال اسب 95,پیشگوییهای سال اسب,پیشگویی اتفاق سال 2016,پیشگویی اتفاقات سال 95,پیشگوی سال اسب,پیشگویی سال 1395 ایران,پیشگویی آخر سال 2016,پیش بینی برای سال 2016,پیشگویی برای سال 2016,پیشگویی برای سال 95,پیشگویی سال 2016 برای ایران,پیشگویی نوستراداموس برای سال 2016,پیشگویی های نوستراداموس برای سال 2016,پیشگویی های مربوط به سال 2016,پیشگویی برای سال 1395,پيشگويي سال جديد,پیشگویی سال جدید,پیشگویی سال سقوط جمهوری اسلامی,پیشگویی های سال جدید,پیش بینی حوادث سال 95,پیشگویی حوادث سال 1395,پیشگویی حوادث سال 2016,پیشگویی حوادث سال 95,پیشگوی حوادث سال 1395,پیشگویی درباره سال 2016,پیشگویی در سال 2016,پیشگویی سال 2016 درباره ایران,پیشگویی مایا در سال 2016,پیشگویی نوستراداموس در سال 2016,پيشگويي نوستراداموس درباره سال 2016,پیشگویی نوستراداموس درباره سال 2016,پيشگويي نوستراداموس در سال 2016,پیشگویی نستراداموس در سال 2016,پیشگویی سال 95 سال اسب,پیشگویی طالع سال 2016,پیشگویی طالع سال 95,پیشگویی سال ظهور,فال پیشگویی سال ازدواج,فال پیشگویی سال 95,پیشگویی سال مار,پیشگویی سال مار 1395,پیشگویی مایا سال 2016,پیشگویی در مورد سال 2016,پيشگويي در مورد سال 2016,پیشگویی داموس در مورد سال 2016,پیشگویی ها در مورد سال 2016,پیشگویی ماههای سال,پیشگویی سال نهنگ,پیشگویی نوستراداموس سال 2016,پیشگویی های نوستراداموس سال 2016,پیشگویی نجومی سال 95,پیشگویی وقایع سال 1395,پیشگویی وقایع سال 2016,پیشگویی های سال 2016,پیشگویی های سال 1395,پیشگویی های سال 95,پیشگویی های سال اسب,پيشگويي هاي سال 2016,پيشگويي هاي سال اسب,پیشگویی نوستراداموس درباره ی سال 2016

پیش گویی فالکده شماره 1: برابری سطح هوش مصنوعی ماشین با انسان تا سال 2029:
انسان در آستانه پیشرفت در جهت ساخت ربات‌های بسیار ظریف با هدف جاسازی آنها در مغز انسان است که از این راه ربات‌ها هوشمندتر می‌شوند. انسان و ماشین نهایتا از طریق ابزار کوچکی که در بدن انسان جاسازی می شود با هم یکی خواهند شد . تا سال 2029 ماشین ها در زمینه نرم‌افزار و سخت افزار از نظر هوش مصنوعی هم توان با انسان خواهند بود و این هم توانی طیف وسیعی از هوش انسانی از جمله هوش عاطفی او را در بر خواهد گرفت .

پیش گویی فالکده شماره 2: انقلابی در افزایش طول عمر همه افراد( افراد ثروتمند یا فقیر)
انفجار فناوری های پزشکی با استفاده از روش ژن درمانی، سلولهای بنیادی و تولید اعضای مختلف بدن توانسته تاکنون به افزایش طول عمر افراد کمک به سزایی کند. به زودی ممکن است سن 100 سالگی همانند 60 سالگی برای افراد به راحتی در دسترس باشد. اما هزینه های این فناوری هنوز هم ممکن است برای بسیاری از افراد فقیر بسیار سنگین باشد. اما سیاستهای مربوط به بخش بهداشت و درمان به گونه ای در حال پیشرفت است که دسترسی به سلامتی برای کلیع افراد اعم از فقیر و پولدار به راحتی امکان پذیر باشد.

پیش گویی فالکده شماره 3: تولید نانو رباتهایی که از DNA ساخته شده و می تواند طی 20 سال آینده در بدن انسان مورد استفاده قرار بگیرد:
نانو رباتهای پزشکی ابزارهایی هستند که در تشخیص و نیز حمله به سلولهای سرطانی به افراد کمک میکند و این نانو رباتها توسط پژوهشگران در دانشگاه هروارد در حال پیشرفت است. نانو رباتها این قابلیت را دارند که به راحتی بتوانند وجود سلولهای سرطانی را حس کرده و سپس توسط سیستم حمل آنتی ژن ضد سرطانی که بر روی سطح خود دارند به سلول سرطانی حمله کرده و آن را درمان کند.

پیش گویی فالکده شماره 4: مدیران ارشد موسسات و شرکتها حرکت تکان دهنده ای از خود نشان می دهند:
رهبران جدید شرکتهای بزرگ با مهارتهای جدید در راه هستند. در آینده شرکتها به راحتی توسط رهبران ماهر در شبکه های اجتماعی، داده کاوی و نیز داشتن انبوهی از داده ها پیشرفتهای زیادی خواهند کرد. بنابراین یافتن مشاغلی همچون رئیس شبکه های اجتماعی (رسانه ها)، مسئول منابع باز (open-source) و نیز مسئول بخش داده پردازی و دانش از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد شد.

پیش گویی فالکده شماره5: "تراشه های آزمایشگاهی" فناوری جدید متحول کننده بهداشت و سلامت:
فناوریهای جدید به تلفنهای هوشمند این امکان را می دهد که به راحتی با انجام آزمایشهای پیچیده، شرایط جسمانی و سلامت افراد را بررسی کنند. این دستگاههای جدید شما را به راحتی از وضعیت جسمانی تان به طور روزانه آگاه می کند. به علاوه ادغام این آزمایشها با برنامه های کامپیوتری و نیز هوش مصنوعی، برای بسیاری از مردم کشورهای در حال توسعه می¬تواند روشی بسیار ارزان، کم هزینه و آسان در تشخیص سلامتیتان باشد. مردم در کشورهای توسعه یافته می توانند سلامت خود را در هر زمانی کنترل کنند و این امر می تواند به حدود 60% از جوامعی که به بیمارستانها و آزمایشگاههای مجهز دسترسی ندارند کمک کند.

پیش گویی فالکده شماره 6: رونق و رشد "خانه های سبز" در راه است:
در حالی که فروش خانه به میزان کمی افزایش می یابد اما بازار خرید و فروش خانه های سبز بسیار پر رونق است. مشتریان به طور چشمگیری خواستار بهره وری انرژی و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست در خانه های خود و نیز در پروژه های بازسازی هستند.
بر اساس گزارشهای انجمن ملی سازندگان خانه، میزان رشد " خانه های سبز" از میزان 17% در سال 2011 به میزان 38% در سال 2016 رشد خواهد کرد.
پیش گویی فالکده شماره 7: روباتها ممکن است طی 10 سال آینده به پرستارانی آرام و مهربان تبدیل شوند:
بلند کردن و انتقال بیماران بسیار ضعیف برای رباتها می تواند بسیار ساده تر از پرستاران انسانی باشد. اما بازوهای قدرتمند رباتها به طور معمول فاقد حساسیت است. محققان ژاپنی در حال بهبود عملکرد ربات RIBA II هستند که این ربات جهت تعامل بیشتر با انسان برای کمک بیشتر به بشر طراحی شده است. پوشش بازوها و قفسه سینه در این ربات طوری طراحی شده که با سیستم آسانسور مانندی که در قفسه سینه¬اش دارد به آرامی و به راحتی می¬تواند بیماران را از جایی به جای دیگر منتقل کند.

پیش گویی فالکده شماره 7: انقلابی در ترویج و گسترش مواد هوشمند جدید تولید انرژی:
ما در حال حاضر در مراحل اولیه یک انقلاب عظیمی در تولید مواد ترکیبی هستیم. این مواد که هوشمند بوده قابلیت های بسیاری جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و تولید برق دارد. این مواد بسیار مقاوم بوده اما از فولاد هم سبکتر است. به عنوان مثال نانو لوله های کربنی حدود 100 برابر مقاومتر از فولاد هستند. نانولوله¬های کربنی نسل جدیدی از مواد فوق العاده سبک و مقاوم می باشند که حتی در مقابل انرژی خورشیدی مقاومت می کند. از این مواد در برنامه های بسیار زیادی می توان استفاده کرد. به عنوان مثال می توان با کمک این مواد نسل جدیدی از بالنهای خورشیدی را ساخت که می توان به راحتی برق را از سلولهای خورشیدی تعبیه شده در پوسته بیرونی بالن بیرون کشید و به راحتی مورد استفاده قرار داد.

پیش گویی فالکده شماره 8: انقلابی در تولید دستگاهها و ابزارهای سیمی:
در حال حاضر ما دائما در حال مشاهده انقلابهای عظیمی در صنعت کامپیوتر و تلفنهای هوشمند هستیم. اما مرحله بعدی انقلابها، انقلابی است که در ابزارها و وسایل سیم دار شکل می گیرد. هزاران میلیارد دستگاه ترمومتر، اتومبیل، سوئیچ های نوری، لوازم خانگی و خانه ها هر کدام می توانند با آدرس IP خود به اینترنت وصل شوند. اما به زودی شاهد انقلاب عظیمی در تولید دستگاههایی هستیم که بدون سیم می توانند به راحتی کار کنند.

پیش گویی فالکده شماره 9: ارزیابی بازار:
ارزیابی بازار بر پایه واقعیت منجر به ایجاد اعتبار شرکتها شده و به عنوان راهکار مفیدی در شناسایی ویژگیهای مثبت شرکتها بوده و سبب پایش زمان واقعی صعود و نزول اعتبار آنها می¬گردد.از طرف دیگر ارتباط تنگاتنگی با قیمت سهام در بازار بورس دارد. اعتبار شرکتهایی چون شرکت Savvy به میزان رشد، سود دهی وکارآرایی کارکنان بستگی دارد.
به عنوان مثال برنامه های اجتماعی تلفنهای همراه، در زمینه بهداشت، موقعیت مکانی یا خدمات ضعیف یک رستوران اطلاعاتی به استفاده کنندگان می دهد و سبب انتخاب یک رستوران نسبت به رستورانهای دیگر می شود. بدین ترتیب مشتریان، عرضه کنندگان و کارمندان توانایی کنترل بیشتری برای به دست آوردن اطلاعات عمومی و اعتبار موسسه یا شرکت خواهند داشت.

پیش گویی فالکده شماره 10: تشخیص دستی بیماری توسط دستگاه تنفسی”Breathalyzer”:
تشخیص بیماری توسط دستگاه Breathalyzer در دانشگاه استونی بروک در حال پیشرفت است و تشخیص بیماری توسط یک سری حسگرهایی که با پوششهای نانو پوشیده شده اند و به راحتی میتوانند با شناسایی ترکیبات شیمیایی که حضور بیماری و میکروبهای عفونی را تشخیص می دهند، صورت می گیرد. در آینده دستگاههای دستی این امکان را به افراد می دهد که به راحتی بتوانند طیف وسیعی از بیماریها از جمله سرطان را تشخیص دهند.

پیشگویی فالکده 11: آب ممکن است به یک مشکل بزرگتر از نفت تبدیل شود:
همانطور که منابع آب در سراسر جهان روز به روز خالی تر می شوند و جمعیت در حال رشد برای مصارف شخصی و نیز امور کشاورزی نیاز بیشتری به آب دارند، داشتن منابع پایدار آب روز به روز در حال زوال و نابودی است.تجشم عواقب وخیم نبود آب که منجر به تکثیر بسیاری از بیماریها خواهد شد، دور از ذهن نیست.

پیش گویی فالکده شماره 12: هند ممکن است در زمینه جمعیت و تکنولوژی تا سال 2028 تحت الشعاع چین قرار بگیرد:
با وجود آنکه سرعت رشد جمعیت در چین در حال دو برابر شدن است اما هند پیش گویی فالکده شماره می کند که تا سال 2028 به پرجمعیت¬ترین کشور جهان تبدیل شود. همچنین هند در میان کشورهایی است که در حال رونق نوآوری است. در سال 2010 تعداد اختراعات در هند نسبت به سال قبل از آن تا حدود 36.6% افزایش یافت. با توجه به این امر میزان " فرار مغزها" و نیز خروج فارغ التحصیلان از کشور به شدت کاهش یافته است.

پیش گویی فالکده شماره 13: تا بعد از سال 2020 عصر جدیدی از فضا راه اندازی خواهد شد:
در حالیکه برنامه شاتل فضایی آمریکا در حال حاضر متوقف شده است اما کارآفرینانی همچون پائول آلن (Paul Allen)، الون موسک (Elon Musk)، ریچارد برنسون (Richard Branson) و جف بزوس( Jeff Bezos) در حال برنامه ریزی در راه اندازی تجاری دسترسی به مدارهای زمین هستند. این چالشها شامل تکامل فناوری های جدید، عملیات های جهانی در حال رشد، ایجاد زیرساختهای جدید و تصویب قوانین مربوطه می باشد.

پیش گویی فالکده شماره 14: " ابرهایی" که به آگاهی های بیشتر منجر می شوند، نه اینکه فقط به یک مکانی برای ذخیره اطلاعات باشد:
ابرهای اطلاعاتی را می توان در زندگی روزمره به عنوان یک منبع فعال در تبدیل اطلاعات در نظر گرفت که این ابرهای اطلاعاتی متشکل از تجزیه و تحلیل و مشاوره متنی داده ها می باشد. به عنوان مثال طراحی یک منو (menu) به مناسبت هفته خانواده بر اساس پروفایل هایی از قبیل سلامت، هدف از تناسب اندام و ... از جمله عوامل مجازی می باشند.

پیش گویی فالکده شماره 15: کمک تلفن های هوشمند در اصلاح سیاستهای آفریقا:
خطوط ارتباطی تلفنهای همراه در آفریقا گسترش یافته به طوریکه بسیاری از اقشار کم درآمد به راحتی می توانند از طریق شبکه های اجتماعی در جریان مسائل اجتماعی دولتشان قرار بگیرند. افزایش شفافیت و پاسخگویی مانند مشارکت عمومی افراد در پروژه های زیر بنایی عظیم و گران قیمت، می تواند به کاهش فساد و فقر در جامعه آفریقا کمک کند.

پیش گویی فالکده شماره 16: اقیانوسهای جهان در معرض رویداد انقراض قرار دارند:
تا سال 2050 میزان انقراض گیاهان و جانوران ساکن اقیانوسها ممکن است به اندازه پنج انقراض بزرگ جهانی که حدود 600 میلیون سال پیش اتفاق افتاد، باشد. برای این امر سه دلیل وجود دارد: 1- آلودگی 2- صید بی رویه 3- تغییرات آب و هوایی که کلیه این عوامل بر زیستگاههای اقیانوسهای جهان اثر می گذارد.

پیش گویی فالکده شماره 17: طرح ربات متن باز که قابلیت کاهش هزینه های مربوط به رباتها را تا حدود 90% دارند:
پیشرفت رباتها به زودی به طور چشمگیری مدیون سیستمهای سخت افزاری جدید متن باز هستند. به طور مشابه این نرم افزار برای کامپیوترها مئرد استفاده بوده و اخیرا هم در رباتها مورد استفاده بوده به طوریکه این رباتها می توانند اطلاعات موجود در خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. با اشتراک پیشرفتهای صورت گرفته سخت افزاری و نرم افزاری، بسیاری از هزینه ها ممکن است کاهش یافته و نوآوری ها به شدت افزایش یابند. به عنوان مثال یک ربات پرستار که برای استفاده از آن باید حدود 350000 دلار پرداخت کرد به زودی با قیمتی کمتر از 250000 دلار در اختیار افراد قرار می گیرد.

پیش گویی فالکده شماره 18: طراحی ماشینهای الکتریکی که توسط سلولهای سوختی کار می کنند و منجر به کسب درآمد بیشتری برای صاحبان خود می شوند:
نسل بعدی اتومبیلها به گونه ای است که می تواند از طریق فروش برق تولیدی مازاد خود به شرکت برق کمک کنند. پژوهشگران در هند یک سری اتومبیلهایی را طراحی کردند که با استفاده از سلولهای سوختی می توانند بیوگاز یا هیدروژن را به الکتریسیته تبدیل کند. بنابراین حتی زمانی که اتومبیل شما پارک شده است این قابلیت را دارد که برق مازاد تولیدی خود را به شرکتهای برق بفروشد.

پیش گویی فالکده شماره 19: انقلابی در ساخت پرینترهای سه بعدی:
انواع بسیار زیادی از محصولات در حال حاضر در یک کارخانه تولید از طریق پرینترهای سه بعدی تولید می شوند. این پرینترهای سه بعدی جدید اشیاء سه بعدی را از طریق گذاشتن لایه های متوالی از مواد روی هم می سازد.
پرینترهای سه بعدی می توانند طیف گسترده ای از مواد متشکل از پلاستیک، شیشه، فولاد و حتی تیتانیوم را برای ساخت شیء مورد نظرمورد استفاده قرار دهد. بنابراین هرکسی به راحتی می تواند به این پرینترها دسترسی داشته باشد درست مانند امروزه که همگی ما به پرینترهای جوهری به راحتی دسترسی داریم. تنها کافی است که شما سفارش شرکتهای مربوطه را گرفته تا تنها در چند دقیقه، سفارش شرکتهای مربوطه چاپ شود.

 

logo
کلیه حقوق برای سایت فالکده محفوظ میباشد .
طراح : فالکده